Online půjčky do 15 minut

03.09.2019

Získat peníze během pár minut není v dnešní době nemožné. Online dokážete půjčku získat a to již do 15 minut. Jak to funguje a v čem spočívá rychlost, vám prozradíme v dnešním článku.

Online půjčky do 15 minut
Online půjčky do 15 minut

Půjčka online už do 15 minut

Získat půjčku do pár minut by bylo bez internetu bohužel nemožné. Práva díky online světu je i půjčování peněz jednodušší a mnohem rychlejší. Elektronická komunikace mezi věřitelem a klientem umožňuje zkrátit proces žádání o půjčku až na 15 minut.

Jako půjčky do 15 minut fungují?

Úspěch online půjčky do 15 minut spočívá v tom, že zájemce o půjčku si podá žádost prostřednictvím formuláře, který je zveřejněn na webových stránkách věřitele. Tuto žádost pouhým kliknutím odešle do finančního subjektu, kde se následně zpracuje. I samotné zpracování je nastaveno v převážné většině na automatizovaný systém, který dokáže žádost o půjčku vyhodnotit během pár vteřin. Žadateli tak peníze z půjčky odcházejí na bankovní účet během pár minut.

Dva modely 15 minutových půjček

  • Prvním z nich je Mini půjčka, která je především určena na pár dní se splatností 90 dní. Jedná se o typ online půjčky do výplaty s možností čerpání finančních prostředků až do výše 20.000 Kč. Jde o expresní půjčku, která se posuzuje převážně automatizovaným systémem s minimálním zásahem fyzické osoby. Při tomto typu půjčky je nutné počítat s vyšší cenou oproti běžné online půjčce.
  • Druhým modelem je běžná online nebankovní půjčka Maxi, kterou je rovněž možné získat během 15 minut. Jedná se o půjčku se splatností 1 až 7 let s možností půjčení si od 10.000 Kč až do 800.000 Kč. Stejně jako při prvním modely, i zde je prvotní proces posuzování žádosti přesunut na umělou inteligenci (automatizovaný systém).

Jak si získat půjčku online do 15 minut

Je to jednoduché. Stačí si vybrat produkt. který vám více vyhovuje. Maxi nebo Mini půjčku. Následně vyplnit krátkou žádost a odeslat ji. Do pár minut budete znát stav vaší žádosti.