Vasox půjčka - zkušenosti a recenze

Na našem trhu se objevil nový portál umožňující získat půjčku. Výhody, kterým se Vasox chlubí jsou, nulové poplatky a dostupnost pro zadlužené klienty. Půjčky nabízejí až do výše 750 000 Kč a to bez zástavy a ručitele. 

Zajímavostí je verifikace klienta prostřednictvím promo kódu, který získá zákazník zdarma jako dárek po ověřené platbě na e-shopu nebo odesláním promo kódu na trvalou adresu klienta. Na naši otázku, proč zvolil portál takovou metodu nám do redakce přišla následující odpověď.

"Vasox chrání své zájmy před podvodnými žádostmi vymyšlených osob. Jelikož nejde o Český projekt, Vasox nemá přístup k registrům, na kterých bychom mohli případně skutečnost existence klienta ověřit. Každý klient má možnost požádat o bezplatné zaslání promo kódu na jeho trvalou adresu, což je však časově náročnější protože jde o zásilku odeslanou ze zahraničí."

Postup ověřování existence skutečné osoby prostřednictvím dárkových kupónů k nákupu je ve světě běžným a využívají ho hlavně společnosti, které své služby nabízejí přes internet ve více státech. Stejně i druhá možnost, tedy ověření klienta prostřednictvím doporučené zásilky je velmi populární a tento model využívá například i samotný Google.


Kolik vám Vasox půjčí?

Podle dostupných informací z webu Vasoxu, klientům poskytnou půjčku postupně. Na začátek vyplatí částku max. do 100 000 Kč. Klient má však povinnost celou tuto částku použít na své dluhy. Pokud tuto povinnost splní, Vasox mu poskytne další půjčku.
 

Kdo stojí za Vasoxem?

Z dostupný informací je Vasox projekt fyzických osob, žijících v zahraničí. Neprezentují se jako finanční společnost a nemají ani kamennou provozovnu v ČR. "Vasox je o pomoci a ne o byznysu!" Píše se na stránce.
 

Jelikož jde o novinku na našem trhu, budeme rádi pokud se s námi vážený čtenáři podělíte o vaše zkušenosti s Vasoxem.

Diskusná téma: Vasox půjčka - zkušenosti a recenze

Pujcka

Jak se dá sjednat půjčka

Re: Pujcka

www.vasox.webnode.cz Tady to pišete zbytečne. Ammado neni Vasox. Tohle je pouze článek na recenze

Zájem

Dobrý den,jsem zaměstnanec s příjmem cca 20tis.měl bych zájem o půjčku od vás 80tis.
Děkuji za odpověď Jiří

Sarissky

Chtel bych odvas pujcku 15000 kc dekuji tel .na mne je 721516813 dekuji

Doporučuji

Vasox doporučuji vážně všem. Čekala jsem podraz no moc mě překvapilo, že mi to schválili. Už nemusím jít do isolvence

Info

Jak se dostat rychle k promo kodu?

Re: Info

Tady :https://zbavseexekuci.webnode.cz/ na adresu to chodi cca 5 tydnu

Vasox aj pre SLovakov

v slovenskom rádiu hovorili, že Vasox je aj pre slovakov. mate niekto skusenosti?

Re: Vasox aj pre SLovakov

Ja tam mam pozicku a som z Popradu. Stačí takáto odpoveď?

půjčka od Vasoxu

Od Vasoxu jsem žádal no první půjčku my dali jen 60 000Kč. Teď jsem posílal potvrzení o vyplacení nevýhodné půjčky a tak jsem zvědavý kolik mi dají. Peníze mi přišly od soukromé osoby a smlouva byla v angličtině no přeložena i do češtiny. Úrok 9,7% ročně. Má někdo druhou půjčku od nich? Kolik dají na podruhé?

Přidat nový příspěvek