Pujcka Bankerat

Půjčka Bankerat 

Na portálu Bankerat můžete volit z několika typů úvěrů, kdy se pak liší nejen částka, kterou můžete čerpat, ale i roční úroká sazba. Na nejnižší úroky se dostanete v případě, že můžete svůj úvěr zajistit nemovitostí. V nabídce ale naleznete i půjčku zcela bez registrů a dokládání příjmu, jen je třeba počítat s jinou úrokovou sazbou. Důvod je zcela logický - čím více informací o Vás věřitel má, tím se pro něj investice stává méně rizikovou. Půjčují Vám zcela obyčejní lidé zpravidla ze svých úspor. A jak funguje Bankerat? Na webových stránkách vyberete typ půjčky, zvolíte maximální úrokovou sazbu, ktrou jste ochotni akceptovat a dle svých možností nastavíte požadovanou dobu splatnosti. Jakmile se začne zobrazovat v aukci Vaše poptávka, budete informováni o nabídkách věřitelů buď emailem nebo sms zprávou. Je zcela na Vás, zda nabídku přijmete. Můžete přijmout nabídky od více investorů a ti se Vám společně na požadovanou sumu složí. Částka se následně sloučí do jedné a tu Vám Bankerat po podpisu smluvní dokumentace zašle na účet. Tato částka bude ponížena o poplatek, který je stanoven na 5 % z celkové částky. Nemusíte se bát splácení, vždy budete hradit pouze jednu nedělenou platbu. O rozdělení mezi investory se Bankerat postará.
 

Půjčka bez registrů a bez doložení příjmu

Při této volbě si můžete na Bankeratu půjčit až 10 000 Kč a dobu splatnosti zvolit buď na 6 nebo 12 měsíců. Roční úroková sazba je v rozmezí 45 - 55 % . Tento typ půjčky je vhodný zejména pro žadatele, kteří chtějí minimum papírování, nechtějí dokládat výpisy z registrů a případně nemohou adekvátním způsobem doložit svůj příjem. Benefitem této půjčky je rychlost zpracování a poskytnutí požadovaného finančího obnosu.
 

Půjčka bez doložení příjmu

Pokud nemůžete doložit svůj příjem například z důvodu, že podnikáte teprve krátce a ještě nebylo podáno daňové přiznání, je pro Vás tato nabídka šitá na míru. Požádat můžete o částku až do 30 000 s maximální dobou splatnosti 24 měsíců. K úspěšnému vyřízení půjčky bude třeba doložit výpisy z registrů. Žádost o výpisy Vám Bankerat zašle společně se smlouvou, vy je jen podepíšte a zašlete na sídlo registrů. Registry expres službu zpoplatňují, při jejich převzetí tedy uhradíte dobírkovou částku ve výši 200 Kč. Lze vyřídit samozřejmě i osobně v Praze, pak se poplatek za výpis snižuje na 100 Kč. Po jejich obdržení je společně s podepsanou smlouvou zašlete společnosti Bankerat a ta Vám následně převede Vaši půjčku poníženou o poplatek 5 %.
 

Půjčka bez registrů

Pokud se Vám nechce řešit výpisy registrů, pro Bankerat to není problém. Stačí, když adekvátním způsobem doložíte svůj pravidelný příjem. V případě, že jste zaměstnán Vám se smlouvou zašle Bankerat i formulář k potvrzení o výši příjmu. Tato půjčka je určena i pro maminky na mateřské dovolené a důchodce, kteří svůj příjem dokládají pomocí výměru nebo výpisem z Vašeho bankovního účtu. Podnikatelé dokládaji své příjmy prostřednictvím potvrzení od finančního úřadu.
 

Půjčka s doložením příjmu a registrů

Chcete-li získat ještě lepší úrokovou sazbu než v předešlých případech, není nic jednodušího než doložit výpis z registrů i potvrzení o příjmech. V tomto případě má už investor dostatek informací, aby si věděl vyhodnotit případné riziko a pokud jste bezproblémový klient, úroky se podstatně sníží. A kolik si můžete půjčit? Bankerat Vám nabídne úvěr až do 400 000 Kč s maximální dobou splatnosti 36 měsíců. Opět platí, že jediný poplatek, který uhradíte, bude stržen až při převodu finanční částky na Váš bankovní účet.
 

Půjčka se zástavou nemovitosti

U půjčky se zástavou nemovitosti můžete požádat až o 600 000 Kč a dobu splatnosti nastavit maximálně na 6 let. Celý proces vyřízení je velmi jednoduchý a nemusíte dokladovat odhad nemovitosti atp. Bankeratu stačí adresa nemovitosti a veškeré vyhodnocení provedou interní finanční specialisté. V případě zajištění úvěru nemovitostí získáte ty nejlepší podmínky. Bankerat umí půjčku poskytnout i na nemovitost, ke které se již nějaká zástava váže - tou může být třeba hypotéka. Lze zastavit i nemovitost třetí osoby, která bude ochotna se takto za Váš úvěr zaručit. 
 
 
Reprezentativní příklad
V případě, že využijete nabídku Bankerat a půjčíte si 50 000 Kč s dobou splatnosti na 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % a RPSN 11,73 %, pak Vaše měsíční splátka bude vyčíslena na 901 Kč. Celkově tedy za poskytnutou půjčku uhradíte 64 872 Kč.
 
Požádat o půjčku Bankerat
Jako první poskytovatel P2P půjček vstoupila na český trh již v roce 2010 společnost Bankerat. Na stejnojmenném webu propojuje žadatele o úvěr s investory. V čele společnosti stojí lidé s několikaletou působností ve finančním trhu a firma se po celou dobu své existence těší velké přízni. Webové rozehraní je přehledné a každý žadatel o půjčku si vybírá z několika dostupných variant. Půjčka se nabízí širokému spektru klientů a nutno zmínit, že pro investory je zde opravdu slušná nabídka zhodnotit své volné finanční prostředky. Jedná se o lety prověřenou  bezpečnou platformu, na které si půjčku vyberete přesně podle svých představ. 
 
Požádat o půjčku Bankerat

Výhody půjčka Bankerat

 • Výběr úvěru a dokladů, které jste ochotni doložit, si volíte sami.
 • Sami si nastavíte maximální možnou výši úroků, které jste ochotni akceptovat.
 • Vše lze vyřídit zcela pohodlně online.
 • V případě, že se na Vaši půjčku složí více investorů, splácíte pouze jedinou splátku, kterou Bankert mezi investory přerozdělí.
 • Díky individuálnímu posouzení je vhodná pro široké spektrum osob.
 

Nevýhody půjčka Bankerat

 • Čím méně informací jste ochotní doložit, tím vyšší bude roční úroková sazba.
 • Nutno zohlednit, že při převodu půjčky na Váš účet je suma ponížena o poplatek pro Bankerat.

Podmínky k získání půjčka Bankerat

 • Minimální věková hranice stanovena na 18 let
 • Doklady totožnosti
 • Trvalý pobyt v České republice
 • Dle Vašeho zvážení a výběru úvěru dokládáte- výpisy z registru, potvrzení o příjmech, případně veškeré dokumenty k zástavě nemovitosti.
Požádat o půjčku Bankerat

Nejčastější otázky: Bankerat půjčka

Mohu nabídku investora odmítnout?

Samozřejmě! Je zcela na Vás, zda nabídku budete akceptovat nebo ne. Vaše slovo je vždy rozhodující. Nabídky investorů Vám přijdou emailem nebo sms. Každá z nich ale bude splňovat Vámi stanovený maximální úrok.

V případě, že mi částku poskytne několik investorů, budu splácet každému zvlášť?

Nikoliv. Vždy posíláte pouze jednu splátku a o vše ostatní se postará Bankerat.

Mohu si o půjčku požádat, když nemohu doložit svůj příjem?

U Bankerat můžete. V nabídce najdete několik půjčkových produktů a vyberte si ten, který Vám vyhovuje nejlépe. Každou žádost vyhodnocujeme na individuální bázi, jste pro nás vždy člověkem a proto máme zcela jiný přístup než banky a ostatní instituce.

Další informace

Kontaktní informace:
Bankerat a.s.
V Celnici 1028/10
Praha 1
110 00
IČ: 026 46 447
 
Tel: 226 256 005
Mail: admin@bankerat.cz
 
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 221928.
Datum oprávnění k činnosti: 30.01.2012
 
Požádat o půjčku Bankerat

Diskuse a zkušenosti: PŮJČKA BANKERAT