Zkušenosti a recenze Zonky

Finanční portál Ammado vám přináší výpis recenzí na půjčku od Zonky

Abychom vám byli schopni publikovat co nejrelevantnější recenze pro společnost Zonky, upustili jsme od subjektivních názorů. Nejrelevantnějším ukazatelem je samotný ohlas zákazníků. Tento však může být enormně roztříštěn do stovek recenzí, které se publikují na ostatních finančních webech nehledě těch falešných, které se jen za recenze vydávají a jediným jejich posláním je zvýšit návštěvnost webové stránky.


Pokud máte osobní zkušenosti s půjčkou od Zonky, ať už pozitivní nebo negativní, podělte se o svůj názor s ostatními. Svůj názor, zkušenost nebo poděkování můžete vyjádřit na třech nezaujatých a relevantních webech Google.cz, Firmy.cz, Trustpilot.com.

Výpis recenzí pro půjčku od Zonky

Recenze Google

Stav k 30.09.2018

15 recenzi

⭐⭐⭐⭐

4,7 z 5 (94%)
Napíš recenzi

Recenze Firmy.cz

Stav k 30.09.2018

3 recenze

⭐⭐⭐

73,3%

Napíš recenzi

Recenze Trustpilot

Stav k 30.09.2018

4 recenze 

⭐⭐⭐

6,2 z 10 (62%)

Napíš recenzi

Súčet recenzií

22 recenzi

Celkově je půjčka od Zonky hodnocená na 76,43%

🌟🌟🌟
76,43%

Recenze jsou aktualizovány zpravidla jednou za měsíc. Součet recenzí je vypočten sečtením procent a následným dělením třemi.

Proč psát recenze

Recenze, to nejsou jen emocionální projevy nespokojených klientů. Slouží pro každou společnost v první řadě jako zpětná vazba, bez níž nemůže jít moderní společnost kupředu. Již v minulosti, před dobou internetu, jsme se setkali s recenzemi například při návštěvách různých úřadů, knihoven či divadla. Šlo o knihu stížností, nápadů a podnětů, do které se mohl každý návštěvník zapsat a napsat svůj stručný zážitek spojený s návštěvou dané instituce. My, běžní spotřebitelé, se častokrát rozhodujeme právě na základě názorů jiných lidí a tak vaší recenzí pomáháte ostatním.

Nezapomeňte se na Ammado vrátit

Pokud jste se díky našim recenzím rozhodli vyzkoušet půjčku od Zonky, nezapomeňte se k nám za pár dní vrátit a podělit se o svůj příběh se Zonky, ať už bude jakýkoliv.