Ammado půjčka
jednoduše a online

Více než 100.000 lidí si prostřednictvím nás půjčilo peníze za slušný úrok. Je to opravdu jednoduché. Přidejte se k nim ještě dnes.


Jednoduše - Online - Levně - Nonstop

Proč si půjčit přes nás


Půjčte si jednoduše

Půjčku si vyřídíte jednoduše u vás doma online přes internet.


Ušetřete čas i peníze

Pro slušnou půjčku nemusíte chodit do banky. Půjčte si hned teď.


Férové podmínky

Nízký úrok a peníze bez zdržování vyplacené ihned po schválení.


Získejte půjčku jednoduše 

Získejte jednoduchým způsobem malou půjčku do výplaty od 1000 Kč až do výše 20.000 Kč a se splatností až 90 dní nebo velkou půjčku s měsíčními splátkami od 10.000 Kč až do výše 800.000Kč bez ručitele a se splatností až 8 let. Zřiďte si ji ihned teď a online. Vše vyřídíte během 5 minut bez zbytečného stresu, poplatků a papírování.

Vše, co potřebujete máte na dosah

Vyplňte si krátkou a jednoduchou online žádost a získejte potřebné finance ještě dnes. Zda si zvolíte malou nebo velkou půjčku, vaši žádost zpracujeme okamžitě.

Nedělejte si hlavu z papírování, protože v dnešním moderním světě není prostor pro papíry. Půjčka je posuzována online a peníze vyplacené ihned po schválení.

Výše úroku za půjčku

Výše úroku závisí na konkrétním produktu, který si zvolíte, Malá půjčka do výplaty má vyšší cenu z důvodu kratší splatnosti, ale pokud je to vaše první půjčka, dostanete ji s nulovým úrokem. Kolik si půjčíte, tolik vrátíte. Velká půjčka na měsíční splátky má garantovaný nižší úrok a to bez dalších poplatků a úhrad. Průměrná výše úroku je od skvělých 8,9% do 12% ročně. Samozřejmě bez ručení a ručitele.

Jak to dlouho potrvá

Neztrácejte naději. O vaši odeslanou žádost se postaráme ihned a to i v noci, ve svátek či o víkendu. Jednoduše vše online, jednoduše nonstop. Pokud si potřebujete slušně půjčit peníze, obraťte se nyní na nás.

Výhody půjčky ihned

Mezi největší výhody "půjčky ihned" patří samozřejmě rychlost, která je pro zájemce důležitá. Půjčka ihned je schválena od 5 do 10 minut a peníze jsou odeslány okamžitou platbou.

Druhou výhodou půjčky ihned je její online proces. Zájemce o půjčku nemusí osobně navštívit žádnou pobočku a celou půjčku si jednoduše zřídí online přes mobil, tablet nebo počítač.

Třetí a také významnou výhodou půjček ihned je online dokládání příjmu. Není třeba posílat různá potvrzení jako výplatně pásky a podobně. Pro doložení příjmu postačuje online proces.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Kreditní karta je pozoruhodný finanční nástroj, který umožňuje jejím držitelům flexibilitu v oblasti jejich osobních financí. Kreditní kartu si představte jako malé, ale efektivní vybavení pro cesty, které vám umožňuje nakupovat dnes a platit později, a to vše s dodatečným bonusem v podobě dalších výhod a možných řešení. Níže uvádíme detailní...

Minimální mzda v České republice byla stanovena na 17 300 Kč měsíčně pro rok 2023. Oproti minulému roku se jedná o zvýšení o 1 100 Kč. Kromě měsíční mzdy byla rovněž stanovena hodinová mzda ve výši nejméně 103,80 Kč. K tomuto navýšení došlo s účinností od 1. ledna 2023.

Stříbro, tento krásný kov s charakteristickým leskem, vždy fascinovalo lidstvo. Ale stříbro není jen dekorativní, je rovněž ceněno pro své jedinečné vlastnosti a široké využití v průmyslu. V dnešní době je stříbro také jednou z možných investičních příležitostí. Ale vyplatí se investovat do stříbra?

V dnešní době se stává nebankovní půjčka čím dál tím atraktivnějším způsobem financování pro mnoho lidí. Nejedná se o tradiční formu financování, kterou by nám poskytla banka, ale o formu půjčky, kterou poskytují nebankovní instituce. Tyto instituce mohou být různé - od společností specializujících se na mikropůjčky až po společnosti poskytující...

Telegram je aplikace pro zasílání zpráv, která se zaměřuje především na zasílání zpráv a komunikaci. Ačkoli není primárně určena k vytváření příjmů, mnoho lidí našlo kreativní způsoby, jak si jejím prostřednictvím vydělat peníze. Níže uvádíme 8 způsobů, jak můžete Telegram využít k vytváření příjmů.

Vinted je online platforma pro prodej, nákup a výměnu oblečení, bot a doplňků. Pokud se chystáte na Vinted vydělávat, zde je 10 kroků, které by vám mohly pomoci.


Jsme držitelem Certifikátu Prověřená Společnost