Konsolidační půjčka

Konsolidace půjček Ammado

Konsolidace půjček
Konsolidace půjček

Ammado půjčka je vhodná i na vyplacení nevýhodných půjček a úvěrů (konsolidace půjček). Ukončete staré a nevýhodné smlouvy a splácejte jen jednu půjčku. Refinancování a konsolidace je ve světě moderním trendem. Pro klienta je výhodným řešením, jak se zbavit malých a drobných půjček a spojit je do jedné. Klient tak ušetří na splátkách, protože získá jednu půjčku s jednou splátkou, která je výhodnější a nižší. Ammado půjčky jsou na cokoliv bez dokládání účelu a tak naši půjčku můžete využít i konsolidací jiných půjček. Z půjčky lze vyplatit veškeré stávající závazky - ať se již jedná o půjčky, kontokorenty nebo závazky z kreditních karet. 

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU  KONSOLIDAČNÍ PŮJČKY

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 

Půjčka by mohla být refinancována z různých důvodů

  1. Chcete-li využít lepší úrokovou sazbu (sníženou měsíční platbu) 
  2. Konsolidovat další dluhy do jedné půjčky (potenciálně delší / kratší termín podmíněný úrokovým diferenciálem a poplatky) 
  3. Snížit měsíční splátku (často za delší dobu, závisí na úrokovém diferenciálu a poplatcích) 
  4. Chcete-li snížit nebo změnit riziko (například přechod z úvěru s proměnlivou sazbou na půjčku s pevnou sazbou) 
  5. Chcete-li uvolnit hotovost (často na delší dobu, závisí na úrokovém diferenciálu a poplatcích).

Refinancování z důvodů 2, 3 a 5 obvykle provádějí dlužníci, kteří mají finanční potíže, aby snížili své měsíční splátkové závazky, s tím, že jim bude dlužník dlužit déle.

V kontextu osobních (na rozdíl od firemních) financí refinancování více pohledávek snižuje řízení dluhu. Refinancujte s Ammado půjčkou a ušetřete tisíce korun.


Jízda má přímý vliv na spotřebu paliva, emise CO2 a opotřebení vozidla. Díky novým technologickým pokrokům se podařilo snížit znečištění a spotřebu paliva. Díky těmto pokrokům mají některé modely spotřebu nižší než 3 litry paliva na 100 km. Dodržování určitých zásad efektivní jízdy vám může pomoci ušetřit více peněz na cestách.

Přemýšleli jste někdy o tom, čím jsou výjimeční ti, kteří dnes vedou více než finančně vyrovnaný život? Mnozí z těch, které lze dnes považovat za finančně zodpovědné lidi, začínali přesně tam, kde jste nyní vy. Co však dělali jinak, bylo osvojení si několika návyků, které při měsíčním uplatňování změnily jejich myšlení a pomohly jim být vytrvalí a...

Světové události upřely všechny zraky na pandemii COVID 19 a následnou válku na Ukrajině. Evropa je silně závislá na ruských energetických zdrojích a počítá s tím, že v blízké budoucnosti dojde k přerušení dodávek plynu.

Pokud jste ze Slovenska, můžete požádat o Ammado konsolidačnú pôžičku na slovenské verzi finančního portálu Ammado.sk

Toto je reklamní sdělení společnosti Elephant Orchestra, s.r.o., IČ 03272974, jenž je držitelem licence samostatného zprostředkovatele spotřebitelských úvěrů. Více informací