Konsolidační půjčka

Konsolidace půjček Ammado

Konsolidace půjček
Konsolidace půjček

Ammado půjčka je vhodná i na vyplacení nevýhodných půjček a úvěrů (konsolidace půjček). Ukončete staré a nevýhodné smlouvy a splácejte jen jednu půjčku. Refinancování a konsolidace je ve světě moderním trendem. Pro klienta je výhodným řešením, jak se zbavit malých a drobných půjček a spojit je do jedné. Klient tak ušetří na splátkách, protože získá jednu půjčku s jednou splátkou, která je výhodnější a nižší. Ammado půjčky jsou na cokoliv bez dokládání účelu a tak naši půjčku můžete využít i konsolidací jiných půjček. Z půjčky lze vyplatit veškeré stávající závazky - ať se již jedná o půjčky, kontokorenty nebo závazky z kreditních karet. 

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU  KONSOLIDAČNÍ PŮJČKY

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 

Půjčka by mohla být refinancována z různých důvodů

  1. Chcete-li využít lepší úrokovou sazbu (sníženou měsíční platbu) 
  2. Konsolidovat další dluhy do jedné půjčky (potenciálně delší / kratší termín podmíněný úrokovým diferenciálem a poplatky) 
  3. Snížit měsíční splátku (často za delší dobu, závisí na úrokovém diferenciálu a poplatcích) 
  4. Chcete-li snížit nebo změnit riziko (například přechod z úvěru s proměnlivou sazbou na půjčku s pevnou sazbou) 
  5. Chcete-li uvolnit hotovost (často na delší dobu, závisí na úrokovém diferenciálu a poplatcích).

Refinancování z důvodů 2, 3 a 5 obvykle provádějí dlužníci, kteří mají finanční potíže, aby snížili své měsíční splátkové závazky, s tím, že jim bude dlužník dlužit déle.

V kontextu osobních (na rozdíl od firemních) financí refinancování více pohledávek snižuje řízení dluhu. Refinancujte s Ammado půjčkou a ušetřete tisíce korun.


Pokud jste ze Slovenska, můžete požádat o Ammado konsolidačnú pôžičku na slovenské verzi finančního portálu Ammado.sk

Toto je reklamní sdělení společnosti Elephant Orchestra, s.r.o., IČ 03272974, jenž je držitelem licence samostatného zprostředkovatele spotřebitelských úvěrů. Více informací