Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

Rychlá půjčka 

Pro každého bez rozdílů

Rychlá půjčka, jak už název produktu napovídá, je určena jako rychlé řešení pro získání rychlých peněz. Rychlá půjčka je ze své podstaty nejúčinnějším řešením pro situace, kdy se potřeba finančních prostředků objeví nečekaně. Hlavními klíčovými slovy, která vyplývají z různých spotřebitelských hodnocení tohoto úvěrového produktu, jsou rychlost, snadnost žádosti a mnohem mírnější podmínky pro získání úvěru ve srovnání s jinými úvěrovými produkty.

Na co lze rychlou půjčku použít?

Rychlá půjčka se hodí například pro delší plány na dovolenou - peníze z půjčky lze úspěšně použít na pokrytí průběžných cestovních nákladů v dané destinaci. Dalším vhodným využitím rychlé půjčky je pořízení běžných domácích spotřebičů, nebo na koupi auta, či rekonstrukci vašeho domova. I v situaci, kdy nákup nové ledničky nebo pračky nemůže čekat na zdlouhavé papírování, vám může pomoci naše nabídka.

Prostřednictvím nabízeného produktu můžete rychle a bez starostí získat spotřebitelský úvěr od 10.000 Kč až do výše 800.000 Kč na jakýkoliv účel.

Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. Doba splatnosti 1 - 90 dní.

Žádost o rychlou půjčku je maximálně jednoduchá a nezdrží vás více než 1 minutu. První podmínkou, kterou musí žadatelé o rychlou půjčku splnit, je platnost občanského průkazu. To znamená, že věřitel musí zjistit totožnost dlužníka v souladu s postupy stanovenými zákonem. Pro získání rychlé půjčky není nutné opustit váš domov. Při žádosti o rychlou půjčku je možné získat peníze přímo na bankovní účet, nebo v hotovosti.

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte rychlou půjčku do 20.000 Kč se splatností až 90 dní

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte rychlou půjčku do 800.000 Kč se splatností až 8 let.

Pro mnoho spotřebitelů je hlavní výhodou rychlých půjček to, že často nevyžadují výpis z bankovního účtu k doložení příjmů. To znamená, že v některých případech je možné požádat o rychlou půjčku i s velmi nízkým příjmem, pokud to umožňuje historie platební morálky u poskytovatele, což je většinou výsada stálých klientů poskytovatele. Mimo jiné také větší flexibilita při poskytování rychlých půjček spotřebitelům se špatnou platební historií, tj. s historií nebo jednotlivými nepravidelnostmi v placení. Pro tyto spotřebitele je rychlá půjčka prakticky jedinou nadějí na získání úvěru, a proto je tato služba u tohoto profilu spotřebitelů oblíbená.

Čím se rychlá půjčka liší od konkurenčních nabídek?

Rychlá půjčka nabízí flexibilní způsob, jak získat peníze navíc pro každého, kdo je potřebuje, ať už je důvod jakýkoli. Hlavní výhodou oproti jiným finančním službám na trhu je rychlost půjček. V případě kladného rozhodnutí o půjčce lze v ideálním případě obdržet částku půjčky během několika minut, bez ohledu na denní dobu nebo den v týdnu.

Doba splácení rychlých půjček je obvykle stanovena na kratší dobu a pohybuje se v průměru mezi 12 a 36 měsíci. To znamená, že daný úvěrový produkt není zpravidla určen k dlouhodobému financování, protože věřitel očekává, že peníze od spotřebitele dostane poměrně rychle zpět. Kratší doba splácení poskytují úvěrovým společnostem příležitost k opětovnému navýšení získaných příjmů, aby udržely nepřerušený řetězec vysokorychlostních půjček.

Jednoduchá žádost o rychlou půjčku

Po odeslání žádosti a posouzení vámi poskytnutých informací vám bude moci věřitel předložit přesnější nabídku úvěru. V případě kladného rozhodnutí o půjčce budou peníze připsány na váš bankovní účet během několika málo okamžiků. Usilovně jsme pracovali na tom, aby byl celý proces žádosti o půjčku rychlý, transparentní a co nejvíce šetřil čas všem zúčastněným stranám.

U každého úvěrového závazku je důležité posoudit celkové náklady závazku. Příkladem užitečného nástroje, který pomáhá objektivně posoudit situaci, je RPSN, díky kterému si spotřebitel může udělat přesnější představu o celkové výši závazku na konci plánovaného úvěrového období. Doporučujeme vám proto, abyste si před uzavřením jakéhokoli nového úvěrového závazku porovnali nabídky konkurenčních společností a zajistili si tak nejvýhodnější nabídku.

Mezi zájemci o rychlou půjčku prosazujeme zásadu "půjčovat si s rozumem" a připomínáme, že každý úvěr, který si berete, je finančním závazkem, u něhož musíte před podpisem závazné úvěrové smlouvy zohlednit svou skutečnou schopnost splácet.