Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

Rychlá půjčka 

Pro každého bez rozdílů

Situace, kdy se rychlá půjčka může hodit je nespočet. Pomůže vám překlenout obtížné období a doplnit chybějící peníze. Poskytne vám možnost efektivně reagovat a jak se říká přichází za pět minut dvanáct. Finanční prostředky získané z rychlé půjčky můžete použít okamžitě a odvrátit tak špatnou a nepříjemnou situaci.

Rychlý proces s rychlou výplatou půjčky

Označení "rychlá půjčka" už samo o sobě prozrazuje, že je schválena do několika minut. Nejen proces schválení je zrychlený ale i samotné vyplacení. Peníze obdrží žadatel mihem na svůj bankovní účet. Díky okamžitým platbám je tak možné rychlou půjčku získat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to i během volných dnů.

Pokud nejste zastáncem bankovních účtů, můžete si ji dát vyplatit i v hotovosti. Ani při tomto zvoleném postupu se nemusíte obávat žádného časového ohraničení. Peníze vám přinese úvěrový pracovník věřitele přímo k vám domů, nebo si je jednoduše vyzvednete například na partnerské čerpací stanici či v trafike.

Proces získání rychlé půjčky

Aby to celé klaplo, co nejrychleji, připravili jsme pro vás jednoduchý online proces požadavku o rychlou půjčku. Stačí se rozhodnout a vybrat si mezi produktem "rychlá mini půjčka" nebo "rychlá maxi půjčka". Po výběru budete překvapen jednoduchou žádostí, jejíž vyplnění vám zabere jen jedinou minutu. Rozdíl mezi těmito produkty je v délce splatnosti (při rychlé mini půjčce je to maximálně 90 dní a při rychlé maxi půjčce je splatnost až 8 let) a také mezi výší poskytnuté částky, (mini je maximálně do 20 000 Kč oproti maxi, která je až do výše 800 000 Kč).

Po přijetí vaší žádosti se spustí rychlý proces posouzení a vyplacení půjčky. Tyto jednoduché 3 kroky, vám zajistí potřebné peníze pro jakýkoli účel.

Ověření a podpis smlouvy

Aby to vše fungovalo, je pro úspěšné odeslání peněz klientovi zapotřebí jeho ověření, zda je skutečně ten, kdo o půjčku žádá. Koneckonců je to ochrana pro každou zúčastněných stran.

Ověření bankovního účtu probíhá buď odesláním symbolické částky 1 Kč na účet věřitele nebo přímo prostřednictvím internet bankingu. Ověření totožnosti klienta probíhá prostřednictvím jeho platného občanského průkazu.

Podpis úvěrové smlouvy probíhá online a buď SMS podpisem, když klient potvrdí smlouvu s kódem, který mu přijde na telefon nebo online podpisem a to zaškrtnutím políčka označeného jako "podepsat smlouvu"

Plusy rychlé půjčky

Rychlost je přednost těchto finančních produktů. Je to důležitý faktor, který hraje klíčovou roli pro rozhodování žadatele, neboť právě to hledá. Mezi ostatní plusy a přednosti patří možnost výběru výplaty půjčky, odklad splátky, žádné poplatky předem, online proces a čestný přístup od věřitele.

"Když člověk potřebuje peníze rychle, hledá takového věřitele, který mu rychle pomůže. Rychlost je pro něj důležitá a nenahraditelná. Rychlá půjčka Ammado je pro vás ten správný produkt."

Minusy rychlé půjčky na rovinu

Nikdo není dokonalý. Ani člověk, ani služby. Minusem rychlé půjčky je její vyšší cena oproti těm pomalejším půjčkám a to v průměru o 2% až 5% ročně. Tato nedokonalost je spojena s vyšším rizikem, kterou způsobuje časová tíseň pro finanční společnost, která nemá dostatek prostoru pro důkladnější kontrolu bonity žadatele a jeho schopnost splácet půjčku.

Vždyť jak se říká, "když je něco narychlo, tak to není na 100%, ale když to pomůže před katastrofou, stojí to za to."


Jízda má přímý vliv na spotřebu paliva, emise CO2 a opotřebení vozidla. Díky novým technologickým pokrokům se podařilo snížit znečištění a spotřebu paliva. Díky těmto pokrokům mají některé modely spotřebu nižší než 3 litry paliva na 100 km. Dodržování určitých zásad efektivní jízdy vám může pomoci ušetřit více peněz na cestách.

Přemýšleli jste někdy o tom, čím jsou výjimeční ti, kteří dnes vedou více než finančně vyrovnaný život? Mnozí z těch, které lze dnes považovat za finančně zodpovědné lidi, začínali přesně tam, kde jste nyní vy. Co však dělali jinak, bylo osvojení si několika návyků, které při měsíčním uplatňování změnily jejich myšlení a pomohly jim být vytrvalí a...

Světové události upřely všechny zraky na pandemii COVID 19 a následnou válku na Ukrajině. Evropa je silně závislá na ruských energetických zdrojích a počítá s tím, že v blízké budoucnosti dojde k přerušení dodávek plynu.