Rychlá půjčka 

Pro každého bez rozdílů

30.09.2022
Rychlá půjčka
Rychlá půjčka

Situace, kdy se rychlá půjčka může hodit je nespočet. Pomůže vám překlenout obtížné období a doplnit chybějící peníze. Poskytne vám možnost efektivně reagovat a jak se říká přichází za pět minut dvanáct. Finanční prostředky získané z rychlé půjčky můžete použít okamžitě a odvrátit tak špatnou a nepříjemnou situaci.

Rychlý proces s rychlou výplatou půjčky

Označení "rychlá půjčka" už samo o sobě prozrazuje, že je schválena do několika minut. Nejen proces schválení je zrychlený ale i samotné vyplacení. Peníze obdrží žadatel mihem na svůj bankovní účet. Díky okamžitým platbám je tak možné rychlou půjčku získat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to i během volných dnů.

Pokud nejste zastáncem bankovních účtů, můžete si ji dát vyplatit i v hotovosti. Ani při tomto zvoleném postupu se nemusíte obávat žádného časového ohraničení. Peníze vám přinese úvěrový pracovník věřitele přímo k vám domů, nebo si je jednoduše vyzvednete například na partnerské čerpací stanici či v trafike.

Proces získání rychlé půjčky

Aby to celé klaplo, co nejrychleji, připravili jsme pro vás jednoduchý online proces požadavku o rychlou půjčku. Stačí se rozhodnout a vybrat si mezi produktem "rychlá mini půjčka" nebo "rychlá maxi půjčka". Po výběru budete překvapen jednoduchou žádostí, jejíž vyplnění vám zabere jen jedinou minutu. Rozdíl mezi těmito produkty je v délce splatnosti (při rychlé mini půjčce je to maximálně 90 dní a při rychlé maxi půjčce je splatnost až 8 let) a také mezi výší poskytnuté částky, (mini je maximálně do 20 000 Kč oproti maxi, která je až do výše 800 000 Kč).

Po přijetí vaší žádosti se spustí rychlý proces posouzení a vyplacení půjčky. Tyto jednoduché 3 kroky, vám zajistí potřebné peníze pro jakýkoli účel.

Ověření a podpis smlouvy

Aby to vše fungovalo, je pro úspěšné odeslání peněz klientovi zapotřebí jeho ověření, zda je skutečně ten, kdo o půjčku žádá. Koneckonců je to ochrana pro každou zúčastněných stran.

Ověření bankovního účtu probíhá buď odesláním symbolické částky 1 Kč na účet věřitele nebo přímo prostřednictvím internet bankingu. Ověření totožnosti klienta probíhá prostřednictvím jeho platného občanského průkazu.

Podpis úvěrové smlouvy probíhá online a buď SMS podpisem, když klient potvrdí smlouvu s kódem, který mu přijde na telefon nebo online podpisem a to zaškrtnutím políčka označeného jako "podepsat smlouvu"

Plusy rychlé půjčky

Rychlost je přednost těchto finančních produktů. Je to důležitý faktor, který hraje klíčovou roli pro rozhodování žadatele, neboť právě to hledá. Mezi ostatní plusy a přednosti patří možnost výběru výplaty půjčky, odklad splátky, žádné poplatky předem, online proces a čestný přístup od věřitele.

"Když člověk potřebuje peníze rychle, hledá takového věřitele, který mu rychle pomůže. Rychlost je pro něj důležitá a nenahraditelná. Rychlá půjčka Ammado je pro vás ten správný produkt."

Minusy rychlé půjčky na rovinu

Nikdo není dokonalý. Ani člověk, ani služby. Minusem rychlé půjčky je její vyšší cena oproti těm pomalejším půjčkám a to v průměru o 2% až 5% ročně. Tato nedokonalost je spojena s vyšším rizikem, kterou způsobuje časová tíseň pro finanční společnost, která nemá dostatek prostoru pro důkladnější kontrolu bonity žadatele a jeho schopnost splácet půjčku.

Vždyť jak se říká, "když je něco narychlo, tak to není na 100%, ale když to pomůže před katastrofou, stojí to za to."


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY PŘI PRODUKTU: RYCHLÁ PŮJČKA

Co je rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je úvěr poskytnutý nebankovní finanční institucí. Název "rychlá" vychází ze skutečnosti, že žadatel o půjčku obdrží odpověď na svůj požadavek za pouhých několik minut po jejím odeslání. Výplata finančních prostředků z půjčky se uskuteční během několika minut, maximálně hodin. Velký počet nebnkových společností provádí proces ověřování a posuzování klienta zcela online. Díky tomu jsou rychlé půjčky snadno dostupné.

Jaké typy rychlých půjček existují?

Rychlé půjčky jsou také známé jako mikropůjčky a půjčky před výplatou. Tyto půjčky jsou oblíbené, protože se berou na pokrytí neodkladných plateb a výdajů a splácejí se po obdržení příjmu (např. mzdy). Kromě relativně malých částek na krátkou dobu jsou k dispozici také rychlé půjčky na delší dobu (12 měsíců a více) a na vyšší částky.

Na co mohu rychlou půjčku použít?

Rychlá půjčka je vhodná na mimořádné a nepředvídané výdaje - opravu auta, výdaje na domácnost, lékařské ošetření, nákup určitého majetku (telefon, dovolená, tablet, televize atd.). Záleží však na vás, k čemu ji použijete. U rychlé půjčky se totiž na účel nebere zřetel.

Jaká je splatnost a cena při půjčce do výplaty?

Jako každý jiný produkt na Ammado, i půjčku ihned lze splatit předčasně a to bez jakýchkoliv poplatků a pokut.

Jsou rychlé půjčky úročeny?

Ano, protože rychlá půjčka je půjčka jako každý jiný typ půjčky.

Jaké jsou poplatky za rychlé půjčky?

Možné poplatky za rychlé půjčky mohou být. Často jsou rychlé půjčky schvalovány online, takže tento poplatek je vyžadován jen zřídka.

Za rychlé schválení půjčky si někteří věřitelé účtují poplatek, pokud si žadatel o půjčku přeje, aby jeho žádost byla vyřízena rychleji, než je standardní lhůta.

Jaké jsou podmínky žádosti o rychlou půjčku?

Žadatel musí být starší 18 let a mít platný průkaz totožnosti.


V důsledku úterního raketového útoku Ruska na Ukrajině byla poškozena rozvodna na bělorusko-ukrajinské hranici, která zajišťuje napájení ropovodu Družba, informoval v úterý večer maďarský veřejnoprávní zpravodajský kanál M1. V této souvislosti svolal maďarský premiér Viktor Orbán na večer zasedání Rady obrany.

Neustále o ni slyšíme a víme, jak s ní můžeme zbohatnout. Jak její hodnota stoupá a klesá. Jak je důvěryhodná a nedůvěryhodná. Co přesně je kryptoměna a jak funguje?

Digitalizace plateb způsobila revoluci ve všem, od způsobu, jakým nakupujeme produkty a služby, až po způsob, jakým sdílíme výdaje s přáteli. Bezpečnost, rychlost a pohodlí jsou jen některé z mnoha výhod, díky nimž se virtuální svět stává stále oblíbenější platební metodou.

Je běžné, že si stát půjčuje peníze, když jeho příjmy nestačí na pokrytí rozpočtových potřeb. Vysvětlíme vám, kdy si stát půjčuje peníze, jak to dělá, od koho si půjčuje a jaké jsou nejčastější metody.

Během života je třeba učinit mnoho rozhodnutí. Koupě domu je jednou z nejdůležitějších, mimo jiné proto, že vyžaduje velkou finanční investici. Z tohoto důvodu a vzhledem k finančním důsledkům se vyplatí před jakýmkoli krokem v tomto směru analyzovat, jak ušetřit, aby byla koupě domu "úspornější".