UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ KORONAVIRU

Prostřednictvím finančního portálu Ammado lze zajistit získání půjčky všech produktů online bez nutnosti návštěvy poboček. To umožňuje pokračovat v provozu bez jakéhokoliv omezení.

Ammado půjčka bez registru

Půjčka bez registru
Půjčka bez registru

Půjčka bez registru je typ produktu, při kterém se nebere ohled na bankovní a nebankovní registry. Klient tak prochází procesem analýzy tzv. rychlým jednáním, kdy se nenahlíží k výpisu registrů, aby se ověřila jeho platební disciplína a historie již uzavřených úvěrových smluv. Ammado Vám nabízí půjčku bez registru až do výše 800 000 Kč, o kterou si můžete požádat jednoduchým vyplněním žádosti, která je dostupná kdykoliv.

V rekordním čase získáte potřebný finanční obnos a to s minimální administrativou a dokladováním. Pokud tedy preferujete půjčku s minimem dokladování a administrativy, bude pro vás Ammado půjčka bez registru tím nejlepším možným řešením. Půjčka bez registru není nijak zpoplatněna a ani se k půjčce neváží žádné extra poplatky. Schvalovací proces probíhá zpravidla do 24 hodin od odeslání žádosti.

  • Půjčte si bez registru od 10 000 - 800 000 Kč
  • Doba splatnosti 1 - 7 let
  • Bez NRKI a SOLUS
Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. Doba splatnosti 1 - 90 dní.

ZÍSKEJTE NAŠI  NABÍDKU PŮJČKY BEZ REGISTRU

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 

Informace o půjčce bez registru

Dne 1. prosince 2016 byl přijat nový zákon o spotřebitelském úvěru (zákon č. 257/2016 Sb.), ve kterém zákonodárný orgán implementoval podmínku pro každého věřitele, a to povinnost nahlížet do registrů. Na první pohled se může tedy zdát, že slogan "půjčka bez registru" se dostává přímo do konfliktu s touto novelou. Pravdou však je, že povinnost nahlédnout do registru si každá společnost musí splnit, ale to nevylučuje, že neposkytne klientovi půjčku i přesto, že se nachází záznam o jeho platební neschopnosti a to i při recidivě. Pokud klient splňuje podmínky pro získání půjčky, může věřitel přimhouřit oko a nebrat na zřetel jeho platební indispozici z minulosti.


Zpracování žádosti půjčky bez registru a SOLUSU

Ammado půjčka bez registru vám přináší řadu výhod, které jsou bezkonkurenční. Svou rychlostí zpracování analyzační činnosti, poskytujeme klientům standard vysoké kvality posuzování elektronických žádostí přijatých prostřednictvím online formuláře. Právě při produktu půjčky bez registru se v první řadě soustředíme na efektivnost tempa vyplacení finančních prostředků na účet zákazníka. Všechny žádosti se snažíme ukončit nejpozději do 24 hodin od přijetí, avšak se někdy stane, že nastane neočekávaný technický problém na straně naší nebo na straně obchodního partnera. V takových ojedinělých případech ukončujeme žádost ihned po odstranění technické chyby.


Půjčka bez registru se vyplatí

Je omyl pokud si klient myslí nebo je strašen nekalou reklamou, že u produktu půjčky bez registru přeplatí více. Je pravdou, že nebankovní společnosti jdou do většího rizika oproti bankovním produktům, ale v současnosti je úroková sazba řízena Českou Národní Bankou a tak jsou klienti často uváděni v omyl, když je jim tvrzeno, že nebankovní produkty jsou dražší. Riziko při nebankovní půjčce bez registru je větší jen z důvodu spolupráce s rizikovějším klientem, to si však může nebankovka kompenzovat v sankcích a ne v samotném úroku. Samozřejmě v současnosti sankce využívají i banky a pokud jste v prodlení se splátkou, mohou přistoupit k blokaci účtu, což u nebankovní půjčky bez registru není možné.


Výše poskytnuté částky při produktu

Tento produkt stejně jako ty ostatní má vrchní strop 800 000 Kč. Klient tak může využít možnost a požádat o půjčku od 5 000 Kč až po tento strop. Půjčka bez registru je určena téměř pro každého a požádat si o ni můžete jednoduchým způsobem prostřednictvím online formuláře. Zažádat o půjčku bez registru můžete nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Shrnutí výhod půjčky bez registru

  • Při posuzování žádosti se neapeluje na registry
  • Vyřízení je rychlé, jednoduché a online
  • Nevyžadujeme dokladování ( papírování ) a výpisy registrů
  • Půjčka je dostupná téměř pro každého spotřebitele od věkové hranice 18 let

Nejčastější otázky při produktu půjčka bez registru


1. Jaké doklady potřebuji k vyřízení půjčky?

Dokladování při produktu půjčky bez registru není nutností. Nevyžadujeme od klientů výpisy z registrů ani v papírové podobě ani v elektronické podobě. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

2. O jakou částku mohu požádat, jestliže mám i jiné půjčky?

Maximální výše půjčky je 800 000 Kč. Ammado doporučuje svým klientům, pokud mají i jiné závazky, aby si zvolili co nejnižší možnou splátku a neohrozili tak svou disciplínu splácení. Doba splatnosti je až 7 let a tak má zákazník možnost hradit pro něj přijatelnou měsíční částku.

3. Kde mám podat žádost o půjčku?

Požádat o Ammado půjčku můžete výlučně přes internet. Naše služby jsou online.

4. Lze půjčku bez registru předčasně splatit?

Tak jako každý produkt v Ammado i půjčky bez registru se dají vyplatit předčasně a to bez udání důvodu. Za dřívější úhradu splátky nebo celé dlužné částky neplatíte žádné poplatky ani pokuty.

Na internetu a při čtení inzerátů se často setkáte s pojmem půjčky bez registru. V tomto článku si blíže povíme o tomto typu půjčky a posoudíme její výhodnost. Hlavním charakteristickým znakem je, že při žádosti o poskytnutí půjčky nebo úvěru, nebude vaše žádost ověřována v registru dlužníků.

Pokud jste ze Slovenska, můžete požádat o Ammado pôžičku bez registra na slovenské verzi stránek Ammado.sk

Reklamní prostor pronajíma společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. . Více informací o reklamě.