Ammado Půjčka bez registru a solusu - Ihned

Půjčka bez registru a solusu je typ produktu, při kterém se nebere ohled na bankovní a nebankovní registry. Klient tak prochází procesem analýzy tzv. rychlým jednáním, kdy se nenahlíží k výpisu registrů, aby se ověřila jeho platební disciplína a historie již uzavřených úvěrových smluv. Ammado Vám nabízí půjčku bez registru až do výše 800 000 Kč, o kterou si můžete požádat jednoduchým vyplněním žádosti, která je dostupná nonstop.
 
 
Pujcka bez registru
Půjčka bez registru je typ produktu, při kterém se nebere ohled na bankovní a nebankovní registry. Klient tak prochází procesem analýzy tzv. Rychlým jednáním, když se nepřihlíží k výpis registrovat aby ověřil jeho platební disciplína a historie již uzavřených úvěrových smlouva. Ammado Vám nabídka Pozička bez registru až do výše 6000 eur, o kterou si muze požádat jednoduchým vyplněním Žádosti, ktera je dostupná nonstop.

Informace o půjčce bez registru

Dne 1. prosince 2016 byl přijat nový zákon o spotřebitelském úvěru (zákon č. 257/2016 Sb.), ve kterém zákonodárný orgán implementoval podmínku pro každého věřitele, a to povinnost nahlížet do registrů.
 
Na první pohled se může tedy zdát, že slogan "půjčka bez registru" se dostává přímo do konfliktu s touto novelou. Pravdou však je, že povinnost nahlédnout do registru si každá společnost musí splnit, ale to nevylučuje, že neposkytne klientovi půjčku i přesto, že se nachází záznam o jeho platební neschopnosti a to i při recidivě. Pokud klient splňuje podmínky pro získání půjčky, může věřitel přimhouřit oko a nebrat na zřetel jeho platební indispozici z minulosti.
Dne 3. Února 2015 byla přijata novela zákona (zákon č. 129/2010 Sb.), Ve které zákonodárný orgán implementoval podmínku pro každého věřitele, a to povinnost nahlížet do registrů.
 
Na první pohled se může tedy zdát, že slogan "půjčka bez registru" se dostává přímo do konfliktu s touto novelou. Pravdou však je, že povinnost nahlédnout do registru si každá společnost musí splnit, ale to nevylučuje, že neposkytne klientovi půjčku i přesto, že se nachází záznam o jeho platební neschopnosti a to i při recidivě. Pokud klient splňuje podmínky pro získání půjčky, může věřitel přimhouřit oko a nebrat na zřetel jeho platební indispozici z minulosti.Dne 3. Února 2015 byla přijata novela zákona (zákon č. 129/2010 Sb.), Ve které zákonodárný orgán implementoval podmínku pro každého věřitele, a to povinnost nahlížet do registrů.
 
Na první pohled se může tedy zdát, že slogan "půjčka bez registru" se dostává přímo do konfliktu s touto novelou. Pravdou však je, že povinnost nahlédnout do registru si každá společnost musí splnit, ale to nevylučuje, že neposkytne klientovi půjčku i přesto, že se nachází záznam o jeho platební neschopnosti a to i při recidivě. Pokud klient splňuje podmínky pro získání půjčky, může věřitel přimhouřit oko a nebrat na zřetel jeho platební indispozici z minulosti.

Přehled registrů v České republice

Název registru Informace o charakteru registru
BRKI Je bankovní registr klientských informací.Je výslovně zmocněn v zákoně, shromažďuje veškerá data o konkrétní osobě-částky úvěrů, výši splátek, historie splácení těchto závazků a v neposlední řadě i celkovou historii žádostí o bankovní půjčky. Jak již názem vypovídá registr byl založen a je spravován bankami.
NRKI Jedná se o nebankovní registr klientských informací, který spravují nebankovní finanční poskytovatelé.Rozsahem obsahuje vše co bankovní registr. Údaje v něm uvedené jsou zde shromažďovány na základě odsouhlasení při zpracování osobních údajů.
SOLUS Kromě bank a nebankovních společností zde najdeme informace i od mobilních operátorů a dodavatelů energií. Registr je negativní, tedy jsme v něm zapsáni pouze při prohřešku s platební morálkou. Nejčastěji po neuhrazení tří po sobě jdoucích splátek nebo pravidelných úhrad za poskytnuté služby.
CRÚ CRÚ neboli centrální registr úvěrů je vedený Českou národní bankou. Nalezneme zde veškeré informace z bank a také ze všech poboček zahraničních bank, které v České republice působí. 
CERD Jedná se aktivitu soukromé osoby. Nespolupracují s ním žádné významné společnosti a proto poskytovatelé půjček a úvěrů tento registr a z něj doložené výpisy absolutně neberou v potaz.
VZP POJIŠŤOVNA Všeobecná zdravotní pojišťovna na svých oficiálních stránkách uvádí věřejně jména všech dlužníků, jejichž výše dluhu přesáhne 300 000 Kč.

 

 

Požádat o pujcku bez registru

Zpracování žádosti půjčky bez registru a SOLUSU

Ammado půjčka bez registru Vám přináší řadu výhod, které jsou bezkonkurenční. Svou rychlostí zpracování analyzační činnosti, poskytujeme klientům standard vysoké kvality posuzování elektronických žádostí přijatých prostřednictvím online formuláře. Právě při produktu půjčky bez registru se v první řadě soustředíme na efektivnost tempa vyplacení finančních prostředků na účet zákazníka. Všechny žádosti se snažíme ukončit nejpozději do 24 hodin od přijetí, avšak se někdy stane, že nastane neočekávaný technický problém na straně naší nebo na straně obchodního partnera. V takových ojedinělých případech ukončujeme žádost ihned po odstranění technické chyby.

Výše poskytnuté částky při produktu - Půjčka bez registru

Tento produkt stejně jako ty ostatní má vrchní strop 800 000 Kč. Klient tak může využít možnost a požádat o půjčku od 5 000 Kč až po tento strop. Půjčka bez registru je určena téměř pro každého a požádat si o ni můžete jednoduchým způsobem prostřednictvím online formuláře. Zažádat o  půjčku bez registru můžete nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Reference 
„Když jsem narazila na Ammado půjčku bez registru, čekala jsem, že má žádost bude zamítnuta, protože se mi občas v minulosti stalo, že jsem nějaké služby zaplatila pár dnů po splatnosti. Ammado půjčka mě ale překvapila. Žádost byla skutečně posouzena velmi rychle a individuálně. Půjčka mi byla schválena během několika hodin a následující den jsem měla peníze na účtě. Všem ji mohu jen doporučit.“
 
Petra, 33 let

Potřeboval jsem okamžitě vyřešit své finanční těžkosti a vzhledem k mým několika menším záznamům v registru, byla pro mne půjčka bez registru jediným možným řešením. Naštěstí vyšla a já si vyrešil vše, co jsem potřeboval. Skutečně všem doporučuji!

Jan, 53 let

Měla jsem obavy, protože mám záznam v rejstříku ale Ammado půjčka mi byla schválena a to okamžitě. Tuto půjčku mohu jen doporučit.

Marta, 41 let

Shrnutí výhod půjčky bez registru

  • Při posuzování žádosti se neapeluje na registry
  • Vyřízení je rychlé, jednoduché a online
  • Nevyžadujeme dokladování ( papírování ) a výpisy registrů
  • Půjčka je dostupná téměř pro každého spotřebitele od věkové hranice 18 let
 

Nejčastější otázky při produktu půjčka bez registru

Jaké doklady potřebuji k vyřízení půjčky?

Dokladování při produktu půjčky bez registru není nutností. Nevyžadujeme od klientů odpisy z registrů ani v listové podobě ani v elektronické podobě. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.
Dokladování při produktu půjčky bez registru není nutností. Nevyžadujeme od klientů výpisy z registrů ani v papírové podobě ani v elektronické podobě. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.
 

O jakou částku mohu požádat, jestliže mám i jiné půjčky?

Maximální výše půjčky je 800 000 Kč. Ammado doporučuje svým klientům, pokud mají i jiné závazky, aby si zvolili co nejnižší možnou splátku a neohrozili tak svou disciplínu splácení. Doba splatnosti je až 7 let a tak má zákazník možnost hradit pro něj přijatelnou měsíční částku.

Kde mám podat žádost o půjčku?

Požádat o Ammado půjčku můžete výlučně přes internet. Naše služby jsou online a žádost je přístupná v menu, na podstránce s názvem „ půjčky.“  Požádat o půjčku ihned 

 

 

Lze půjčku bez registru předčasně splatit?

Tak jako každý produkt v Ammado i půjčky bez registru se dají vyplatit předčasně a to bez udání důvodu. Za dřívější úhradu splátky nebo celé dlužné částky neplatíte žádné poplatky ani pokuty.

Články na téma: Půjčka bez registru

Půjčky bez zkoumání registru dlužníků

Půjčky bez nahladania do rejstříku se dnes těší velmi velké oblibě. Jsou vhodné pro lidi, kteří získali záznam v registru dlužníků. Do tohoto registru mohou nahlížet bankovní i nebankovní instituce a na základě toho se rozhodnou, zda zájemci dají úvěr nebo ne. Negativní záznam vznikne velmi snadno - stačí aby měl zájemce v minulosti nějaký problém se splácením nebo neplatil včas. Takoví žadatelé bank, které tento registr využívají neuspějí a právě pro ně je určen tento produkt.
 
Půjčky bez nahlížení do registru jsou velmi snadno dosažitelné pro většinu populace. Tedy pro důchodce a ženy na mateřské dovolené. Nebankovní instituce, které nabízejí nebankovní půjčky se vlastně prosazují menším počtem fomalít a individuálním družným přístupem ke klientovi. Jsou ochotněji a poddajnější ik rizikovým klientům. Samozřejmostí je, že pravidla se odlišují od nebankovky k nebankovky. Svou roli hraje i výše půjčky.
 
Nejvýznamnější výhodou těchto půjček je zejména fakt, že úvěr získá i žadatel s nepříznivým bankovním registrem. Často nepotřebujete uvádět přesný účel, pro který plánujete použít peníze získané formou půjčky. Peníze můžete využít na nákupy spotřebního zboží, ale i na snížení starších dluhů, případně profinancování hypotečních úvěrů. K dosažení úvěru nemusíte mít žádné ručení a obvyklá nepotřebujete dokladovat ani výšku vašich příjmů.

Půjčky bez nahlížení do registru se dnes těší velmi velké oblibě. Jsou vhodné pro lidi, kteří získali záznam v registru dlužníků. Do tohoto registru mohou nahlížet bankovní i nebankovní instituce a na základě toho se rozhodnou, zda zájemci dají úvěr nebo ne. Negativní záznam vznikne velmi snadno - stačí, aby měl zájemce v minulosti nějaký problém se splácením nebo neplatil včas. Takoví žadatelé bank, které tento registr využívají, neuspějí a právě pro ně je určen tento produkt.

 

Půjčky bez nahlížení do registru jsou velmi snadno dosažitelné pro většinu populace. Tedy  i pro důchodce a ženy na mateřské dovolené. Nebankovní instituce, které nabízejí nebankovní půjčky, se vlastně prosazují menším počtem fomalít a individuálním družným přístupem ke klientovi. Jsou ochotnější a poddajnější i k rizikovým klientům. Samozřejmostí je, že pravidla se odlišují od nebankovky k nebankovce. Svou roli hraje i výše půjčky.

 

Nejvýznamnější výhodou těchto půjček je zejména fakt, že úvěr získá i žadatel s nepříznivým bankovním registrem. Často nepotřebujete uvádět přesný účel, na který plánujete použít peníze získané formou půjčky. Peníze můžete využít na nákupy spotřebního zboží, ale i na snížení starších dluhů, případně profinancování hypotečních úvěrů. K dosažení úvěru nemusíte mít žádné ručení a obvykle nepotřebujete dokladovat ani výšku vašich příjmů.

Požádat o pujcky bez registru

Zprávy ze světa půjček

Jaké možnosti nabízejí nebankovní půjčky?

Nebankovní subjekty poskytují půjčky těm, kteří mají dveře v bance zavřené. Taková je obecná představa. Ale nebankovní půjčky mohou být výhodnější i pro Vás. Pro většinu lidí totiž specifické produkty nebankovních společnosti mohou znamenat výraznou úsporu financí. Banky nemají zájem o krátkodobé...
Celý článek

POLICIE VARUJE - POZOR NA PODVOD S PŮJČKAMI

POZOR NA PODVOD - www.totalpujcka.com Na Slovensko a do České republiky přichází nový podvod s půjčkami. Varujeme proto všechny naše zákazníky, aby nekontaktovali webové stránky: www.totalpujcka.com a www.creditpujcka.com   Jedná se o klasický podvod, kdy od žadatelů půjček požadují...
Celý článek

Brutální tanec předvedl na ulici opilý stařík

Toto video musíte prostě vidět! Nový styl tance je na světě. Radost člověka dokáže tvořit mistrovská díla :-)   I takto se dokáží radovat klienti Ammado z naší výhodné půjčky. Půjčte si i Vy za slušný úrok až 800 000 Kč.   Naše půjčka je rozumná: odklad splátek v případě...
Celý článek

Sedmimetrový krajta sežral ženu jako jednohubku

Exkluzivní video z pitvy hada, ve kterém našli lidské tělo! Pokud by věděl tento náš krajta, že si může vzít půjčku od Ammado a to za výhodný úrok, určitě by si nechal zajít chuť. Vždyť ho nakonec jeho nevědomost stála i život. V Indonésii se odehrál krutý boj mezi hadem a člověkem. Přinášíme Vám...
Celý článek

Pozor na podvodné nabídky z čísla 420389005136

V poslední době na se internetových portálech, které se zabývají odhalováním telefonních čísel objevuje telefonní číslo: 420389005136 (+420389005136 tato předvolba (predčíslí) spadá pod Jihočeský kraj). Lidé komentují zkušenosti s tímto číslem jako obtěžující. Častokrát číslo pouze prozvoní nebo po...
Celý článek

Lup podvodníka našel bezdomovec, který ho nehodlal vrátit

Šťastný den měl 58 letý bezdomovec Tomáš R., který v sobotu našel úplnou náhodou tašku plnou peněz. Miroslav Š., úvěrový podvodník, nepočítal s tím, že mu "rybník vypálí" někdo druhý. V kronice kuriózních případů bychom našli i příběh bezdomovce Tomáše, který v tašce ukryté v odpadní šachtě...
Celý článek

Půjčky a GDPR

Od dnešního dne platí nová Evropská směrnice GDPR (General Data Protection Regulation), která chrání osobní údaje spotřebitelů celé Evropské Unie. GDPR se dotkne všech firem i institucí, které pracují s osobními údaji občanů EU. Každá společnost musí splňovat přísná opatření pro bezpečnost...
Celý článek

Půjčky v dnešní době

Půjčky byly, jsou i budou vždy zajímavou možností rychlého získání peněz pro různé společenské vrstvy. Chcete si koupit nové auto a nemáte dost peněz? Nechce se vám čekat na výplaty, do nekonečna spořit? Prostě si půjčíte určitý obnos peněz. Tyto budete během předem vymezené doby splácet...
Celý článek

Konsolidace a refinancování se stává trendem

Statistiky ukazují, že český spotřebitelé mají větší ekonomickou gramotnost oproti minulosti. Dosvědčuje to i obrovský zájem o tzv. konsolidační a refinanční úvěry. Spotřebitel si začíná uvědomovat, že se může nevýhodných půjček z minulosti zbavit tak, že je spojí do jedné výhodné. Tento vzestupný...
Celý článek

JAK ŠETŘIT A UŠETŘIT

Na téma spoření se už napsalo množství článků a proto na um přichází otázka, zda šetření nemá spojitost s psychologií. Pro člověka je těžší myslet na budoucnost, neboť podle psychologů v nás přebývají dvě JÁ. Jednomu z nich říkáme okamžité JÁ a tomu druhému paměťové JÁ. Rozdíl je v tom, že to...
Celý článek

Rychlé zprávy

BELESKOVÁ INFORMACE

Ammado připravuje nový produkt: Renta z nemovitosti. Oblíbená re-hypotéka ze zahraničí přichází k nám. Už brzy na Ammado.
Celý článek