Ammado půjčka bez registru

Dlouhodobá půjčka bez registru 

15.04.2023
Půjčka bez registru
Půjčka bez registru

Půjčka bez nahlížení do registru je produkt, kterým lze získat peníze bez toho, aby byly ověřovány bankovní a nebankovní registry. Proces schvalování je velmi rychlý, bez nutnosti ověření platební disciplíny a historie již uzavřených úvěrových smluv. Ammado nabízí půjčky bez registru až do výše 800 000 Kč, které si můžete jednoduše zažádat vyplněním online formuláře, který je k dispozici kdykoliv.

Získání potřebného finančního obnosu je rychlé a jednoduché s minimem administrativy a dokladování. Pokud upřednostňujete půjčku s minimální byrokracií, může být pro vás půjčka bez registru od Ammada tou nejlepší volbou. Žádné poplatky nejsou spojeny s žádostí o půjčku bez registru, a navíc neexistují žádné další poplatky. Schvalovací proces probíhá obvykle do 24 hodin od podání žádosti. 

 • Půjčte si bez registru od 10 000 - 800 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 - 7 let
 • Bez NRKI a SOLUS
Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. Doba splatnosti 1 - 90 dní.

ZÍSKEJTE NAŠI  NABÍDKU PŮJČKY BEZ REGISTRU

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 

Půjčka ihned na účet bez 1 kč, 24 hodin denně bez registru

Při žádosti o půjčku nemusíte převádět žádnou symbolickou částku na bankovní účet. Peníze můžete získat 24 hodin denně bez ohledu na to, zda jste v registru nebo ne. Půjčku tak získáte ihned na svůj účet, a to bez zbytečného čekání. Pokud tedy potřebujete finanční prostředky, obraťte se na nás a získejte je ještě dnes.

Informace o půjčce bez registru

Dne 1. prosince 2016 byl přijat nový zákon o spotřebitelském úvěru (zákon č. 257/2016 Sb.), ve kterém zákonodárný orgán implementoval podmínku pro každého věřitele, a to povinnost nahlížet do registrů. Na první pohled se může tedy zdát, že slogan "půjčka bez registru" se dostává přímo do konfliktu s touto novelou. Pravdou však je, že povinnost nahlédnout do registru si každá společnost musí splnit, ale to nevylučuje, že neposkytne klientovi půjčku i přesto, že se nachází záznam o jeho platební neschopnosti a to i při recidivě. Pokud klient splňuje podmínky pro získání půjčky, může věřitel přimhouřit oko a nebrat na zřetel jeho platební indispozici z minulosti.


Zpracování žádosti půjčky bez registru a SOLUSU

Ammado půjčka bez registru vám přináší řadu výhod, které jsou bezkonkurenční. Svou rychlostí zpracování analyzační činnosti, poskytujeme klientům standard vysoké kvality posuzování elektronických žádostí přijatých prostřednictvím online formuláře. Právě při produktu půjčky bez registru se v první řadě soustředíme na efektivnost tempa vyplacení finančních prostředků na účet zákazníka. Všechny žádosti se snažíme ukončit nejpozději do 24 hodin od přijetí, avšak se někdy stane, že nastane neočekávaný technický problém na straně naší nebo na straně obchodního partnera. V takových ojedinělých případech ukončujeme žádost ihned po odstranění technické chyby. Požádejte si tak o jistou půjčku bez registru a získejte ji ještě dnes.


Půjčka bez registru se vyplatí

Je omyl pokud si klient myslí nebo je strašen nekalou reklamou, že u produktu "půjčky bez registru", nebo "půjčky bez nahlížení do registru a solusu" přeplatí více. Je pravdou, že nebankovní společnosti jdou do většího rizika oproti bankovním produktům, ale v současnosti je úroková sazba řízena Českou Národní Bankou a tak jsou klienti často uváděni v omyl, když je jim tvrzeno, že nebankovní produkty jsou dražší. Riziko při nebankovní půjčce bez registru je větší jen z důvodu spolupráce s rizikovějším klientem, to si však může nebankovka kompenzovat v sankcích a ne v samotném úroku. Samozřejmě v současnosti sankce využívají i banky a pokud jste v prodlení se splátkou, mohou přistoupit k blokaci účtu, což u nebankovní půjčky bez registru není možné.


Výše poskytnuté částky při produktu

Tento produkt stejně jako ty ostatní má vrchní strop 800 000 Kč. Klient tak může využít možnost a požádat o půjčku od 5 000 Kč až po tento strop. Půjčka bez registru je určena téměř pro každého a požádat si o ni můžete jednoduchým způsobem prostřednictvím online formuláře. Zažádat o půjčku bez registru můžete nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Shrnutí výhod půjčky bez registru

 • Při posuzování žádosti se neapeluje na registry
 • Vyřízení je rychlé, jednoduché a online
 • Nevyžadujeme dokladování ( papírování ) a výpisy registrů
 • Půjčka je dostupná téměř pro každého spotřebitele od věkové hranice 18 let

Nejčastější otázky při produktu půjčka bez registru

1. Jaké doklady potřebuji k vyřízení půjčky?

Dokladování při produktu půjčky bez registru není nutností. Nevyžadujeme od klientů výpisy z registrů ani v papírové podobě ani v elektronické podobě. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

2. O jakou částku mohu požádat, jestliže mám i jiné půjčky?

Maximální výše půjčky je 800 000 Kč. Ammado doporučuje svým klientům, pokud mají i jiné závazky, aby si zvolili co nejnižší možnou splátku a neohrozili tak svou disciplínu splácení. Doba splatnosti je až 7 let a tak má zákazník možnost hradit pro něj přijatelnou měsíční částku.

3. Kde mám podat žádost o půjčku?

Požádat o Ammado půjčku můžete výlučně přes internet. Naše služby jsou online.

4. Lze půjčku bez registru předčasně splatit?

Tak jako každý produkt v Ammado i půjčky bez registru se dají vyplatit předčasně a to bez udání důvodu. Za dřívější úhradu splátky nebo celé dlužné částky neplatíte žádné poplatky ani pokuty.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Dlouhodobá půjčka bez registru má splatnost až 7 let a je ji tak možné rozložit na delší období, což pro zájemce o půjčku představuje výhodu nižší měsíční splátky. I cena a výše úroku je u tohoto produktu nižší oproti krátkodobé půjčky bez registru. Další výhodou je i fakt, že při "dlouhodobých půjčkách bez registru" nemusí mít zájemce volné finanční zdroje na pokrytí vysokých měsíčních splátek, které při malých splatnostech často bývají pro klienty nezvládnutelné.

Dlouhodobá půjčka bez registru a jeji výhody:

 • Delší splatnost
 • Nižší úrok
 • Možnost předčasného splacení
 • Odklad splátky

Krátkodobá půjčka bez registru

Za krátkodobou půjčku bez registru považuje půjčka s maximální splatností 3 měsíce (90 dní). Mezi našimi komerčními produkty ji můžete najít pod názvem MINI půjčka do výplaty. Takovou půjčku mohou zájemci získat až do výše 20.000 Kč a to již od 0% úroku. Mezi nevýhody krátkodobé půjčky bez registru patří kromě kratší splatnosti i fakt, že její cena je vyšší oproti "dlouhodobým půjčkám bez registrů". Na druhé straně však u krátkodobých půjčkách bez registru je výhodou jejich rychlost schválení a dostupnost.

Půjčka bez registru na ruku

Díky Ammado můžete mít půjčku bez registru vyplacenou hotově, takže není potřeba bankovní účet a s tím spojená administrativa. Po schválení půjčky bez registru může klient disponovat hotovostí ihned a to buď tím, že mu ji doručí obchodní zástupce, vyzvedne si ji od obchodních partnerů na určených místech nebo na pobočce úvěrové společnosti.

Půjčka bez registru a potvrzení o příjmu

Nechat si potvrdit příjem při "půjčce bez registru" není nutné v takové formě jakou zákazník zná. Papírová forma potvrzení je zbytečná a zájemce o půjčku tak si už nemusí nechávat zhotovovat potvrzení v zaměstnání nebo na úřadech. Příjem žadatele je posuzován online a to u všech půjčkách bez nahlížení do registru a solusu. Z tohoto důvodu je tak celý proces schválení mnohem rychlejší a půjčku tak získává zájemce již do pár hodin od odeslání své žádosti.


Jistá půjčka a bez registru

Naše půjčka je ideální pro každého, kdo potřebuje finanční prostředky a splňuje naše jediné podmínky. Je důležité, aby žadatel o tento produkt nebyl v insolvenci nebo v řízení o insolvenci a aby mu bylo více než 18 let. Tato požadavky jsou zákonné a musí je dodržovat všechny finanční instituce. Naše půjčka je tedy bezpečná a zaručená, a protože neprovádíme žádné registrace, téměř každý žadatel bude moci úvěr získat. S naší půjčkou budete mít peníze, které potřebujete, rychle a snadno, a to bez jakýchkoli komplikací. Kontaktujte nás dnes a získejte peníze, které potřebujete! 


Kreditní karta je pozoruhodný finanční nástroj, který umožňuje jejím držitelům flexibilitu v oblasti jejich osobních financí. Kreditní kartu si představte jako malé, ale efektivní vybavení pro cesty, které vám umožňuje nakupovat dnes a platit později, a to vše s dodatečným bonusem v podobě dalších výhod a možných řešení. Níže uvádíme detailní...

Minimální mzda v České republice byla stanovena na 17 300 Kč měsíčně pro rok 2023. Oproti minulému roku se jedná o zvýšení o 1 100 Kč. Kromě měsíční mzdy byla rovněž stanovena hodinová mzda ve výši nejméně 103,80 Kč. K tomuto navýšení došlo s účinností od 1. ledna 2023.

Stříbro, tento krásný kov s charakteristickým leskem, vždy fascinovalo lidstvo. Ale stříbro není jen dekorativní, je rovněž ceněno pro své jedinečné vlastnosti a široké využití v průmyslu. V dnešní době je stříbro také jednou z možných investičních příležitostí. Ale vyplatí se investovat do stříbra?

V dnešní době se stává nebankovní půjčka čím dál tím atraktivnějším způsobem financování pro mnoho lidí. Nejedná se o tradiční formu financování, kterou by nám poskytla banka, ale o formu půjčky, kterou poskytují nebankovní instituce. Tyto instituce mohou být různé - od společností specializujících se na mikropůjčky až po společnosti poskytující...

Telegram je aplikace pro zasílání zpráv, která se zaměřuje především na zasílání zpráv a komunikaci. Ačkoli není primárně určena k vytváření příjmů, mnoho lidí našlo kreativní způsoby, jak si jejím prostřednictvím vydělat peníze. Níže uvádíme 8 způsobů, jak můžete Telegram využít k vytváření příjmů.

Reklamní prostor pronajíma společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. . Více informací o reklamě.