Půjčka bez registru

Dlouhodobá půjčka bez registru 

30.09.2022
Půjčka bez registru
Půjčka bez registru

Půjčka bez nahlížení do registru a solusu: je typ produktu, při kterém se nebere ohled na bankovní a nebankovní registry. Klient tak prochází procesem analýzy tzv. rychlým jednáním, kdy se nenahlíží k výpisu registrů, aby se ověřila jeho platební disciplína a historie již uzavřených úvěrových smluv. Ammado Vám nabízí půjčku bez registru až do výše 800 000 Kč, o kterou si můžete požádat jednoduchým vyplněním žádosti, která je dostupná kdykoliv.

V rekordním čase získáte potřebný finanční obnos a to s minimální administrativou a dokladováním. Pokud tedy preferujete půjčku s minimem dokladování a administrativy, bude pro vás Ammado půjčka bez registru tím nejlepším možným řešením. Jistá půjčka bez registru není nijak zpoplatněna a ani se k půjčce neváží žádné extra poplatky. Schvalovací proces probíhá zpravidla do 24 hodin od odeslání žádosti.

 • Půjčte si bez registru od 10 000 - 800 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 - 7 let
 • Bez NRKI a SOLUS
Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. Doba splatnosti 1 - 90 dní.

ZÍSKEJTE NAŠI  NABÍDKU PŮJČKY BEZ REGISTRU

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 

Půjčka ihned na účet bez 1 kč, 24 hodin denně bez registru

Při žádání o půjčku není třeba posílat 1 Kč na bankovní účet. Peníze tak můžete získat 24 hodnin denně a to bez nahlédnutí do registru. Půjčku tak získáte ihned na účet bez 1 Kč a to 24 hodin denně a bez registru. Pokud tedy potřebujete finanční prostředky, obraťte se na nás a získejte je ještě dnes.

Informace o půjčce bez registru

Dne 1. prosince 2016 byl přijat nový zákon o spotřebitelském úvěru (zákon č. 257/2016 Sb.), ve kterém zákonodárný orgán implementoval podmínku pro každého věřitele, a to povinnost nahlížet do registrů. Na první pohled se může tedy zdát, že slogan "půjčka bez registru" se dostává přímo do konfliktu s touto novelou. Pravdou však je, že povinnost nahlédnout do registru si každá společnost musí splnit, ale to nevylučuje, že neposkytne klientovi půjčku i přesto, že se nachází záznam o jeho platební neschopnosti a to i při recidivě. Pokud klient splňuje podmínky pro získání půjčky, může věřitel přimhouřit oko a nebrat na zřetel jeho platební indispozici z minulosti.


Zpracování žádosti půjčky bez registru a SOLUSU

Ammado půjčka bez registru vám přináší řadu výhod, které jsou bezkonkurenční. Svou rychlostí zpracování analyzační činnosti, poskytujeme klientům standard vysoké kvality posuzování elektronických žádostí přijatých prostřednictvím online formuláře. Právě při produktu půjčky bez registru se v první řadě soustředíme na efektivnost tempa vyplacení finančních prostředků na účet zákazníka. Všechny žádosti se snažíme ukončit nejpozději do 24 hodin od přijetí, avšak se někdy stane, že nastane neočekávaný technický problém na straně naší nebo na straně obchodního partnera. V takových ojedinělých případech ukončujeme žádost ihned po odstranění technické chyby. Požádejte si tak o jistou půjčku bez registru a získejte ji ještě dnes.


Půjčka bez registru se vyplatí

Je omyl pokud si klient myslí nebo je strašen nekalou reklamou, že u produktu "půjčky bez registru", nebo "půjčky bez nahlížení do registru a solusu" přeplatí více. Je pravdou, že nebankovní společnosti jdou do většího rizika oproti bankovním produktům, ale v současnosti je úroková sazba řízena Českou Národní Bankou a tak jsou klienti často uváděni v omyl, když je jim tvrzeno, že nebankovní produkty jsou dražší. Riziko při nebankovní půjčce bez registru je větší jen z důvodu spolupráce s rizikovějším klientem, to si však může nebankovka kompenzovat v sankcích a ne v samotném úroku. Samozřejmě v současnosti sankce využívají i banky a pokud jste v prodlení se splátkou, mohou přistoupit k blokaci účtu, což u nebankovní půjčky bez registru není možné.


Výše poskytnuté částky při produktu

Tento produkt stejně jako ty ostatní má vrchní strop 800 000 Kč. Klient tak může využít možnost a požádat o půjčku od 5 000 Kč až po tento strop. Půjčka bez registru je určena téměř pro každého a požádat si o ni můžete jednoduchým způsobem prostřednictvím online formuláře. Zažádat o půjčku bez registru můžete nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Shrnutí výhod půjčky bez registru

 • Při posuzování žádosti se neapeluje na registry
 • Vyřízení je rychlé, jednoduché a online
 • Nevyžadujeme dokladování ( papírování ) a výpisy registrů
 • Půjčka je dostupná téměř pro každého spotřebitele od věkové hranice 18 let

Nejčastější otázky při produktu půjčka bez registru

1. Jaké doklady potřebuji k vyřízení půjčky?

Dokladování při produktu půjčky bez registru není nutností. Nevyžadujeme od klientů výpisy z registrů ani v papírové podobě ani v elektronické podobě. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

2. O jakou částku mohu požádat, jestliže mám i jiné půjčky?

Maximální výše půjčky je 800 000 Kč. Ammado doporučuje svým klientům, pokud mají i jiné závazky, aby si zvolili co nejnižší možnou splátku a neohrozili tak svou disciplínu splácení. Doba splatnosti je až 7 let a tak má zákazník možnost hradit pro něj přijatelnou měsíční částku.

3. Kde mám podat žádost o půjčku?

Požádat o Ammado půjčku můžete výlučně přes internet. Naše služby jsou online.

4. Lze půjčku bez registru předčasně splatit?

Tak jako každý produkt v Ammado i půjčky bez registru se dají vyplatit předčasně a to bez udání důvodu. Za dřívější úhradu splátky nebo celé dlužné částky neplatíte žádné poplatky ani pokuty.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Dlouhodobá půjčka bez registru má splatnost až 7 let a je ji tak možné rozložit na delší období, což pro zájemce o půjčku představuje výhodu nižší měsíční splátky. I cena a výše úroku je u tohoto produktu nižší oproti krátkodobé půjčky bez registru. Další výhodou je i fakt, že při "dlouhodobých půjčkách bez registru" nemusí mít zájemce volné finanční zdroje na pokrytí vysokých měsíčních splátek, které při malých splatnostech často bývají pro klienty nezvládnutelné.

Dlouhodobá půjčka bez registru a jeji výhody:

 • Delší splatnost
 • Nižší úrok
 • Možnost předčasného splacení
 • Odklad splátky

Krátkodobá půjčka bez registru

Za krátkodobou půjčku bez registru považuje půjčka s maximální splatností 3 měsíce (90 dní). Mezi našimi komerčními produkty ji můžete najít pod názvem MINI půjčka do výplaty. Takovou půjčku mohou zájemci získat až do výše 20.000 Kč a to již od 0% úroku. Mezi nevýhody krátkodobé půjčky bez registru patří kromě kratší splatnosti i fakt, že její cena je vyšší oproti "dlouhodobým půjčkám bez registrů". Na druhé straně však u krátkodobých půjčkách bez registru je výhodou jejich rychlost schválení a dostupnost.

Půjčka bez registru na ruku

Půjčku bez registru prostřednictvím Ammado můžete mít vyplacenou na ruku v hotovosti. Není tak potřebný bankovní účet a stým spojená administrativa. S půjčkou bez registru vyplacenou na ruku může klient disponovat ihned po schválení a to buď to takovým způsobem, že mu bude doručena obchodním zástupcem, vybere si ji do rukou od obchodních partnerů na vyhrazených místech nebo přímo na pobočce úvěrové společnosti.

Půjčka bez registru a potvrzení o příjmu

Nechat si potvrdit příjem při "půjčce bez registru" není nutné v takové formě jakou zákazník zná. Papírová forma potvrzení je zbytečná a zájemce o půjčku tak si už nemusí nechávat zhotovovat potvrzení v zaměstnání nebo na úřadech. Příjem žadatele je posuzován online a to u všech půjčkách bez nahlížení do registru a solusu. Z tohoto důvodu je tak celý proces schválení mnohem rychlejší a půjčku tak získává zájemce již do pár hodin od odeslání své žádosti.


Jistá půjčka a bez registru

Naše půjčka je určena pro každého. Jedinou podmínkou je, že žadatel o tento produkt není v insolvenci nebo není v řízení o insolvenci a je mu více než 18 let. Toto zákonné pravidlo musí dodržovat každá finanční instituce. Jedná se tedy o jistou půjčku bez registrů, kterou získá téměř každý žádatel.


Sledujte nás na Youtube


Fill out my online form.
Půjčka bez registru

Hodnocení klientů 5/5 - 1131 hlasů

V důsledku úterního raketového útoku Ruska na Ukrajině byla poškozena rozvodna na bělorusko-ukrajinské hranici, která zajišťuje napájení ropovodu Družba, informoval v úterý večer maďarský veřejnoprávní zpravodajský kanál M1. V této souvislosti svolal maďarský premiér Viktor Orbán na večer zasedání Rady obrany.

Neustále o ni slyšíme a víme, jak s ní můžeme zbohatnout. Jak její hodnota stoupá a klesá. Jak je důvěryhodná a nedůvěryhodná. Co přesně je kryptoměna a jak funguje?

Digitalizace plateb způsobila revoluci ve všem, od způsobu, jakým nakupujeme produkty a služby, až po způsob, jakým sdílíme výdaje s přáteli. Bezpečnost, rychlost a pohodlí jsou jen některé z mnoha výhod, díky nimž se virtuální svět stává stále oblíbenější platební metodou.

Je běžné, že si stát půjčuje peníze, když jeho příjmy nestačí na pokrytí rozpočtových potřeb. Vysvětlíme vám, kdy si stát půjčuje peníze, jak to dělá, od koho si půjčuje a jaké jsou nejčastější metody.

Během života je třeba učinit mnoho rozhodnutí. Koupě domu je jednou z nejdůležitějších, mimo jiné proto, že vyžaduje velkou finanční investici. Z tohoto důvodu a vzhledem k finančním důsledkům se vyplatí před jakýmkoli krokem v tomto směru analyzovat, jak ušetřit, aby byla koupě domu "úspornější".

Reklamní prostor pronajíma společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. . Více informací o reklamě.