MINI Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty pro každého

MINI půjčka do výplaty
MINI půjčka do výplaty

Pokud si potřebujete půjčit jen pár tisíc na zaplacení nezbytných výdajů a hotovost potřebujete mít ihned k dispozici, tak právě pro Vás je náš produkt půjčka do výplaty určený.

MINI půjčka do výplaty je vyplacena obratem po odeslání Vaší krátké a jednoduché žádosti a Vy tak můžete finanční prostředky čerpat téměř okamžitě. Žádost je pro vás dostupná nonstop a ihned po jejím odeslání, bude během několika málo minut zpracována.

  • Půjčte si od 1000 - 20 000 Kč
  • Doba splatnosti 1 - 90 dní
  • Peníze máte ihned k dispozici v bankomatu nebo v hotovosti
  • Již od 0% úroku a 0 Kč poplatku (Za první půjčku).

Pokud si chcete půjčit větší částku s delší dobu splatnosti, můžete využít naši maxi půjčku, která je od 10 000 Kč - 800 000 Kč. Požádat o ni si můžete ZDE.


Půjčka do výplaty bez 1 Kč na účet

Ammado půjčka
Ammado půjčka

MINI Půjčka do výplaty je schválena okamžitě a Vy se tak k penězům dostanete během 15 minut. Denně sa schválí až 98% žádostí, což z našeho produktu dělá TOP Půjčku. Pokud si potřebujete půjčit menší částku na pár dní, pak právě pro Vás je produkt MINI Půjčka do výplaty ideálním řešením.

Půjčky do výplaty ihned

Půjčte si na pár dní výhodně a non-stop. Naše MINI Půjčka do výplaty je schválena ihned bez zbytečného čekání a dokladování. Vyzkoušejte novinku. Půjčíme Vám expresně rychle a na cokoliv.

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 

Půjčka do výplaty bez registru

Prostřednictvím Ammado můžete získat půjčku do výplaty bez registru protože při jejím posuzování nemusí být výsledek nahlížení do nebankovních registrů klíčový. (Nemusí se na něj brát zřetel). Půjčku do výplaty tak jednoduše mohou získat všichni klienti a proto je určena pro každého.

Půjčka do výplaty nonstop

Výhodou MINI půjčky do výplaty je i fakt, že ji prostřednictvím Ammado můžete získat prakticky nonstop a to bez omezení času. Peníze tak můžete mít přesně v tedy, když to potřebujete a to nonstop, například i v noci nebo během víkendu.

Co je MINI půjčka do výplaty?

Jde o finanční produkt, který je určen k pokrytí malých a nečekaných výdajů s krátkou dobou splatnosti. Mini půjčka, mikroúvěr nebo půjčka před výplatou se k nám dostala z Finska, kde je velmi oblíbená a často využívána. Tato půjčka nahrazuje půjčky od přátel či známých a zbavuje tak člověka nutnosti prosit se o pár korun. Výhodou těchto mini půjček je i jejich jednoduchost a rychlost získání. Klientovi se stačí zaregistrovat do systému, ve kterém se takové půjčky poskytují a následně půjčku čerpá. Doba splatnosti při mini půjčce je v průměru 30 dní a pokud klient nedokáže dlužnou částku vrátit, může si v systému požádat o prodloužení splatnosti.

Poplatky při MINI půjčce do výplaty

Jako každý finanční produkt i mini půjčky mají své poplatky. Základní poplatek je ve většině případů zahrnut již do úroku za půjčenou částku a klient má jasný přehled, kolik za mini půjčku zaplatí. 


V případě, že se klient dostane do prodlení se splátkou, mohou mu být účtovány další poplatky. Výše těchto poplatků se může lišit a každá úvěrová společnost poskytující mini půjčky je může mít nastaveny individuálně.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY PŘI PRODUKTU: MINI PŮJČKA DO VÝPLATY

❓ Jak získat půjčku do výplaty?

  • O půjčku do výplaty můžete požádat prostřednictvím online žádosti, která je dostupná na našich stránkách. Vyplnění žádosti vám přitom nezabere více než 5 minut.

❓ Jaké doklady je třeba při půjčce do výplaty doložit?

  • Ke své online žádosti budete potřebovat platný občanský průkaz a v případě, že máte zájem odeslat finanční prostředky na váš bankovní účet, tak i platné číslo účtu.

❓ Kdy obdržím peníze za půjčku do výplaty?

  • Při tomto typu půjčky jsou peníze doručeny klientem během pár minut. Zažitým pravidlem je 15 minut od schválení žádosti věřitelem. Důležitým faktorem pro rychlé doručení prostředků je i nutnost rychlé spolupráce s klientem. Proto je lepší pokud má zájemce o půjčku vždy svůj mobilní telefon u sebe a zapnutý.

❓ Jaká je splatnost a cena při půjčce do výplaty?

  • Cena za půjčku do výplaty se odráží od aktuálního ceníku věřitele. V průměru je cena za první půjčku 0 Kč s 0% úrokem. Při opakovaných půjčkách je při výpočtu výše úroku třeba zohlednit délku splatnosti, která může být nastavena flexibilně nebo na pevnou dobu 30, 60 a 90 dní.

Definice půjčky do výplaty

Jedná se o nebankovní půjčku vyplacenou zrychleným procesem a to již do několika minut. Jde výsostně o nebankovní produkt poskytnutý nebankovní společností. Jelikož bankovní instituce kladou na klienty vysoké požadavky a komplikované dokladování, zrychlené vyplacení je z pozice klasické banky nemožné. Půjčka do výplaty je určena pro naléhavou finanční tíseň, když klient potřebuje menší částku a to urgentně.

Věkovým limitem pro získání půjčky do výplaty je hranice 18 let žadatele, který je právně způsobilý k samostatné jednání a řízení. K získání půjčky do výplaty je také nutné vlastnit platný občanský průkaz. Půjčka není určena klientům v insolvenci.

Tak jako všechny ostatní půjčky poskytované fyzickým osobám, i půjčka do výplaty podléhá kontrole České národní banky a každý věřitel je ze zákona povinen pro poskytování těchto půjček získat licenci platnou.


Sledujte nás na Youtube

Fill out my online form.
MINI Půjčka do výplaty

Hodnocení klientů 4.9/5 - 2242 hlasů


Magazín - Expres finance

Dostali jste se do finanční tísně nebo potřebujete peníze ihned na nedoplatek, či jiný nečekaný výdej? Peníze ihned můžete získat prostřednictvím Ammado už do 3 minut a to jednoduše online.

Většina českých bank spustili službu okamžitých plateb. Tento fenomén ještě více zrychlil vyplácení půjček. Půjčka ihned je tak díky této službě prakticky vyplacena do pár vteřin.