Finanční zprávy 

Ammado vám přináší finanční magazín plný zajímavých článků z ekonomické oblasti. Naše články vás obohatí o zajimavé tipy, rady a novinky.


Pokud si říkáte: "Chci si půjčit peníze", tak pro vás máme dobrou zprávu. Půjčíme vám za výhodných podmínek, bez poplatků a ihned.

Připravili jsme pro vás seznam krátkodobých půjček zdarma. Pokud si potřebujete půjčit na pár dní, bylo by zbytečné nevyužít nabídky nebankovních subjektů a nezískat první krátkodobou půjčku zdarma.

Téměř každý z nás má v peněžence minimálně jednu platební kartu. I přes sebelepší opatrování našich osobních věcí však může nastat situace, kdy kartu ztratíme nebo nám ji někdo odcizí. Jak v takovém případě postupovat vám poradíme v dnešním článku.

Vyslyšeli jsme přání našich klientů a přinášíme skvělou zprávu. Dnešním dnes jsme na náš finanční portál přidali P2P půjčku FinBee, která se u vás jistě bude těšit velké oblibě. Půjčíte si finanční částku od obyčejných lidí jako jste vy a to za nízký úrok, rychle a snadno. P2P půjčka FinBee se vám bude náležitě věnovat. Na každého žadatele...

Portál Ammado pro vás přinesl nový finanční marketingový produkt Půjčka Onlinka. Jedná se o revoluční novinku, která vám šetří nejen čas, ale i vaše peníze. O půjčku můžete požádat zcela jednoduše online a Onlinka vám zaručuje, že veškeré potřebné formality, jak již název napovídá, vyřídíte moderně a pohodlně prostřednictvím internetu.

Česká národní banka si dala za cíl zlepšit finanční gramotnost obyvatelstva České republiky. Již v roce 2016 tak vznikl zcela ojedinělý webový projekt Peníze na útěku, který je zaměřen zejména na mladé lidi ve věku od 18 - 35 let, ale informace v něm obsažené budou k prospěchu každému, kdo se chce ve světě financí bezpečně a jistě orientovat. Jeho...

Otevřeni našim klientům. Taková je zásada finančního portálu Ammado a proto vám dnes pootevřeme zákulisí poplatků za předčasné splacení. Kolik vám může nebankovka účtovat a co je již mimo zákon? Poplatky za předčasné splacení půjčky (úvěru) totiž ošetřuje zákon, který jasně stanoví hranice.

BB Finance Czech s.r.o. na konci srpna upravilo svůj hlavní finanční produkt, známou BB půjčku. Od této doby dohledáme tento spotřebitelský úvěr pod názvem Amigoz. Samozřejmě tedy došlo i ke změně webových stránek, které aktuálně nesou pozměněný název půjčky, tedy "Amigoz".

Dříve, než si požádáte o naši Ammado půjčku, jsme pro vás sepsali deset nejdůležitějších tipů, aby se vaše žádost vyřídila kladně a co možná nejrychleji.