Finanční zprávy 

Ammado vám přináší finanční magazín plný zajímavých článků z ekonomické oblasti. Naše články vás obohatí o zajimavé tipy, rady a novinky.


Nebankovní společnost Fair Credit která vlastnila licenci Slovenské národní banky od 6. listopadu 2015 již není poskytovatelem spotřebitelských úvěrů. Společnost ukončila poskytování půjček již dříve protože novelizací zákona o spotřebitelských úvěrech se jí dost zkomplikovala podnikatelská strategie.
K předání licence však došlo teprve nedávno a...

Nejvýhodnější možností, jak získat půjčku zcela bez úroku a poplatku, je poprosit rodinné příslušníky nebo někoho z okruhu našich známých. Pakliže se ocitneme v nesnázích, případně jen toužíme nebo potřebujeme něco, na co v současné chvíli nedisponujeme nutným obnosem, měly by naše kroky nejdříve směrovat k lidem, které známe.

Rosteme a to dokazují čísla. Prostřednictvím portálu Ammado půjčky bylo půjčeno více než 415 milionů Kč! Ammado se tak stává půjčkomatem v pravém slova smyslu. Jsme rádi, že nám důvěřujete. Budeme se i nadále snažit vyvíjet pro Vás tu nejdokonalejší půjčku.

Ammado Vám přináší ještě rychlejší půjčku než dosud. Přecházíme na nový systém online analýzy a to nám umožní prakticky okamžitě zpracovat Vaši online žádost. Půjčte si nejmodernějším způsobem na trhu.

Co jsou amortizační půjčky od Ammado?Amortizační půjčka od Ammado je půjčka s pevnou splátkou, která se Vám nikdy nezvýší. Samotný výklad slova "amortizace" je splacení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Aktuální přehled dostupných půjček a srovnání cen pro rok 2019 vám přináší finanční portál Ammado. Finanční společnosti jsou rozděleny do kategorií: Nebankovní půjčky, bankovní půjčky a tzv. půjčky před výplatou.

Vzali jste si spotřebitelský úvěr,ale po prostudování smlouvy jste došli k závěru,že pro vás není tato půjčka výhodná? Že vám podmínky z jakéhokoliv důvodu nevyhovují? Našli jste jinde lepší podmínky nebo půjčku, která vám jednoduše sedne lépe? Nevadí, zákon myslí i na takové situace.

Dnešní automobily se pohybují v řádech desítek až stovek tisíc, někdy i v řadách milionů. Našetřit a mít pohromadě takovou částku mnohdy není možné.Nezostáva tedy nic jiného, ​​než sáhnout po půjčce. Využijte půjčky na auto, díky kterým budete mít peníze na auto během chvíle.