Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka na splátky a pro každého

Poslední aktualizace 07.12.2022

Nebankovní půjčka
Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka na splátky

Nejlepší nebankovní půjčku na splátky můžete získat ONLINE rychle a jednoduše. Nepotřebujete ručitele ani nám nebudete ručit svým movitým a nemovitým majetkem. Půjčku získáte bez poplatků už do 24 hodin. Půjčky jsou určeny: zaměstnaným, nezaměstnaným, živnostníkům, důchodcům a osobám na mateřské a rodičovské dovolené. S možností bezplatného odkladu až 4 splátek. S naprostým minimem administrativy a potřebného dokladování. Potřebnou finanční hotovost tedy obdržíte právě v tu chvíli, kdy ji skutečně nejvíce potřebujete. Dobu splácení si nastavíte zcela variabilně dle svých možností tak, aby výrazně neovlivnila váš finanční rozpočet.

 • Půjčte si od 10 000 - 800 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 - 8 let
 • Peníze máte k dispozici do 24 hodin

Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. Doba splatnosti 1 - 90 dní.

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku

Proč si požádat o nebankovní půjčku online?

Nebankovní půjčku na splátky přes Ammado můžete získat snadněji a rychleji. Díky možnosti podat žádost online ušetříte spoustu času. Výhodou online procesu jsou také nulové poplatky a téměř nulové administrativní náklady úvěrové společnosti, díky čemuž máte jako žadatel výhodnou roční úrokovou sazbu.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka na Ammado Vám garantuje 100% serióznost. Půjčky jsou bez jakéhokoli poplatku a roční úrok je již od 3,99% ročně. Rychlost, spolehlivost a serióznost to je naše krédo, které přinášíme našim klientům. V případě neschopnosti splácet naši půjčku si může klient požádat o bezplatný odklad splátek. Bezkonkurenční úrok, serióznost a spolehlivost činí z našich půjček ty nejvýhodnější. Proto je Vás stále více a více. 

Získání nebankovních půjček prostřednictvím online procesu je v dnešní době dostupné téměř u každé úvěrové společnosti. Tato moderní a bezpečná forma půjčování přináší klientům komfort a pohodlí. Podejte si žádost online a získejte peníze do 24 hodin. Vyplnění žádosti vám nezabere více než tři minuty. Požádejte si o produkt s názvem "nebankovní půjčka"


Získáte ji okamžitě online

Nebankovní půjčku získáte okamžitě prostřednictvím jednoduchého formuláře. Není třeba provádět další úkony, což vám přinese komfort a jednoduchost. Investujte pár minut a odešlete svou žádost o nebankovní půjčku.

Nastavte si splátky podle sebe

Na nebankovní půjčku MAXI si můžete nastavit výši splátek, která vyhuvuje vám. Splácíte tak přesně tolik, kolik si můžete dovolit a to vše bez poplatků a s možností bezplatným odkladem v případě neočekávaných situaci. Nastavte si výšku splátky a dejte si pauzu se splácením, když to budete nejvíce potřebovat.

Žádná banka - žádný poplatek za vedení

Administrativní poplatek za zpracování vaší žádosti jakož i poplatky za vedení úvěrového účtu jsou u nebankovní půjčce bezpředmětné.


Nebankovní půjčka kde vám opravdu půjčí

Posuzování vaší žádosti je individuální a tak dokážeme klientovi půjčku schválit flexibilním způsobem. Lidský přístup je pro nás důležitou podmínkou a proto nepoužíváme automatické profilování a pomoct se snažíme každému žadateli.


Pro koho je určena?

Pokud si není klient jistý, zda je "nebankovní půjčka na splátky" vhodná právě pro něj, pokusíme se vám vysvětlit, kdy je lepší žádat o nebankovní půjčku. V případě pokud zájemce o nebankovní půjčku nemá žádné půjčky a je zaměstnán na neurčitou dobu s příjmem vyšším, je pro něj výhodnější obrátit se na svou banku. I když v dnešní době již není vyloučeno, že nebankovní půjčka vás koneckonců bude stát méně než ta bankovní, vždy je lepší nechat si přepočítat úrok v bance. Pokud však již zájemce o půjčku má nějaký úvěr v bance nebo má příjem nedostatečný pro banku, je pro něj lepší volbou žádat o nebankovní půjčky. Lepší a jednodušší volbou žádat o nebankovní půjčku je i pro živnostníky, na kterých mohou být v bankách kladeny velké požadavky pro doplňování svého příjmu a to ve formě potvrzení z daňového úřadu, či sociální správy. O nebankovní půjčku mohou žádat i zájemci, kteří mají jiný typ příjmu. Ať už se jedná o zaměstnance na dohodu, dobu určitou, agenturních pracovníků, důchodců, nebo osoby pobírající rodičovský příspěvek. Nebankovní půjčka: je dostupnější pro širší škálu žadatele, což umožňuje získat finanční prostředky v době kdy jejich spotřebitel potřebuje. Pokud si myslíte, že vám vaše banka nepomůže, vyzkoušejte nebankovní půjčku prostřednictvím nás, která je za rozumnou úplatu a bez zbytečných průtahů.

V případě, že se rozhodnete požádat o nebankovní půjčku prostřednictvím Ammado, můžete si být jisti, že vaše žádost projde bezpečným šifrovacím systémem s použitím SSL certifikátu na stejné úrovni, jakou používají banky. Vaše osobní údaje tak budou chráněny a v bezpečí. Za zpracování žádosti se neplatí žádné poplatky a všechny finanční produkty jsou pod dohledem České národní banky.

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku

Rychlá nebankovní půjčka

Rychlejší půjčka než kdykoliv předtím

Na Ammado jsme zrychlily proces odeslání žádostí u produktu nebankovní půjčky MAXI. Peníze tak může klient získat ještě rychleji než kdykoliv předtím. Vyplňte si i vy nezávaznou žádost online a získejte peníze do 24 hodín. Vše za výhodných podmínek a férový úrok.

Ihned po obdržení vaší žádosti zahájí úvěrová společnost analýzu. Protože zákonné podmínky musí být vždy bezpodmínečně splněny, je povinností společnosti ověřit vaši bonitu a schopnost splácet váš nový finanční závazek. Tato povinnost se vztahuje na všechny úvěrové společnosti, které poskytují půjčky fyzickým osobám. Neznamená to však, že pokud nemáte příjem ze zaměstnání nebo pokud již nějaké půjčky máte, nikdo vám nepůjčí. To je výhoda nebankovní půjčky, která nemá tak vysoké požadavky na bonitu žadatele a je také benevolentnější k různým registrům. Po dokončení analýzy stačí elektronicky podepsat smlouvu o půjčce a peníze vám budou vyplaceny okamžitě.

Výhody tohto produktu

Název: nebankovní půjčka

 • Dlouhodobá
 • na splátky
 • s bezplatným odkladem
 • s možností pojištění
 • za výhodný úrok

Nebankovní půjčka online

Půjčka bez potřeby osobních návštěv

Peníze z nebankovní půjčky získají zájemci online. Celou si ji tak zařídí přes svůj mobilní telefon, tablet nebo počítač. Není třeba někam chodit. I samotné odeslání a zpracování žádosti probíhá v online prostoru, což ušetří spoustu času. Získejte i vy nebankovní půjčku online ještě dnes a půjčte si tolik, kolik potřebujete. Jednoduchý online proces schválení, rychlost a komfort. Využijte tyto tři výhody ve svůj prospěch.

Nejčastější otázky k nebankovní půjčce

Jaké doklady jsou potřebné k vyřízení nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčka - nebo známá též jako (nebankovní půjčka na splátky) má jednodušší doložení příjmu oproti bankovní. Žadatel dokládá svou totožnost platným dokladem s fotkou a svůj příjem, který však nemusí primárně doložit dokumenty.

Jakou částku si mohu při nebankovní půjčce půjčit?

Nebankovní půjčka má svůj strop na výši 800.000 Kč. Do této částky ji může klient získat.

Jak si zažádat o nebankovní půjčku?

Celá žádost probíhá prostřednictvím online formuláře, který je třeba vyplnit a odeslat na zpracování věřitelem. Je to jednoduchý a praktický způsob.

Platí se při nebankovní půjčce nějaké poplatky předem?

Ne, žádné poplatky předem na vás nečekají. Vše probíhá transparentně a bezpečně s nulovými poplatky.

Jak sloučit nebankovní půjčky?

Sloučení nebankovních půjček je způsob, jak přejít k jedné půjčce se společnými podmínkami a splátkami, místo toho, abyste spláceli několik různých půjček zároveň. To Vám může pomoci snížit celkové splátky a zjednodušit si správu půjček. Postupujte takto:

 1. Seznamte se se svými současnými půjčkami a zjistěte, kolik a jakých půjček splácíte.

 2. Porovnejte nabídky různých poskytovatelů půjček a vyberte tu, která nabízí nejvýhodnější podmínky pro sloučení půjček.

 3. Oslovte vybraného poskytovatele a požádejte ho o sloučení Vašich půjček. Budete muset předložit potřebné informace o Vašich půjčkách a dokumenty potvrzující vaše údaje.

 4. Po schválení žádosti o sloučení půjček Vám bude poskytnuta nová půjčka, která bude sloučením všech Vašich půjček. Nová půjčka bude mít společné podmínky a splátkový kalendář, který bude přizpůsoben vašim možnostem a potřebám.

 5. Poté, co obdržíte novou půjčku, budete muset začít splácet půjčené peníze včas a v plné výši. Důležité je dodržovat podmínky nové půjčky a nedopustit se zpoždění nebo nesplacení splátek.

Jakou nebankovní půjčku?

Nejlepší nebankovní půjčka je ta, která vyhovuje vašim potřebám a finanční situaci. Nejdůležitější je zvážit vaše možnosti a porovnat nabídky různých poskytovatelů, abyste zjistili, která půjčka je pro vás nejvýhodnější. Při výběru nebankovní půjčky byste měli zohlednit několik faktorů, jako je úroková sazba, celková částka, kterou budete muset splatit, a také podmínky poskytnutí půjčky. Před podpisem smlouvy si pečlivě přečtěte všechny podmínky a ujistěte se, že rozumíte všemu, co je v ní uvedeno.

Kdo opravdu půjčí zadluženým?

Existují různé společnosti a instituce, které poskytují půjčky zadluženým lidem. Tyto společnosti jsou obvykle označovány jako nebankovní společnosti a poskytují půjčky bez ohledu na to, jaká je vaše finanční situace. Předtím, než si od takové společnosti vezmete půjčku, je důležité pečlivě zvážit všechny možnosti a porovnat nabídky různých poskytovatelů, abyste zjistili, která půjčka je pro vás nejvýhodnější.

Nebankovní půjčka na splátky

Nastavte si splátky podle sebe

U nebankovní půjčky MAXI si můžete nastavit výši splátek, která vám bude vyhovovat. Splácíte tak přesně tolik, kolik si můžete dovolit a to vše bez poplatků a s možností bezplatným odkladem v případě neočekávaných situaci. Nastavte si výšku splátky a dejte si pauzu se splácením, když to budete nejvíce potřebovat.

Žádná banka - žádný poplatek za vedení

Administrativní poplatek za zpracování vaší žádosti jakož i poplatky za vedení úvěrového účtu jsou u nebankovní půjčce bezpředmětné.


Kdy sáhnout po nebankovní půjčce

Nebankovní půjčka MAXI je půjčka s delší dobou splatnosti, která umožňuje nižší výdaje na pokrytí měsíčních splátek. Vhodná je tak pro každý účel, ať už si potřebujete uhradit nedoplatky za energie, koupit auto, zaplatit dovolenou nebo rekonstruovat si bydlení. S nebankovní půjčkou nemusíte dokládat žádný účel a to ani při maximální vypůjčené částce peněz.

Jednoduše můžeme konstatovat, že tento produkt půjčky je mnohoúčelový a vhodný pro každou finanční potřebu žadatele.


Co je nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka, ať už na bankovní účet nebo v hotovosti, je typ finančního produktu, který neposkytují banky, ale soukromé společnosti z vlastních finančních zdrojů. Mezi spotřebiteli může být tento finanční produkt označován také jako půjčka bez banky. Její hlavní výhodou je široká dostupnost oproti bankovnímu úvěru. Nebankovní půjčky mají ve srovnání s bankovními půjčkami vyšší úrokovou sazbu. Velkým benefitem nebankovních půjček je menší míra zkoumání bonity klientů, což v konečném důsledku přináší snazší schválení půjčky i takovým zákazníkům, kterým by banka půjčku zamítla.


Fill out my online form.
Nebankovní půjčka

Hodnocení klientů 4.9/5 - 2212 hlasů

SLEDUJTE NEBANKOVNÍ PŮJČKU NA YOUTUBE

Nejnovější články z finančního magazínu

Přečtěte si, co je nového
 

Potřebujete větší částku peněz? Půjčka od známých nebo úvěr z banky dnes už nejsou jedinými možnostmi - můžete také využít diskrétní půjčku na splátky od společnosti poskytující půjčky. Na jakých zásadách jsou nabízeny prostředky? Jaké požadavky je nutné splnit?

V důsledku úterního raketového útoku Ruska na Ukrajině byla poškozena rozvodna na bělorusko-ukrajinské hranici, která zajišťuje napájení ropovodu Družba, informoval v úterý večer maďarský veřejnoprávní zpravodajský kanál M1. V této souvislosti svolal maďarský premiér Viktor Orbán na večer zasedání Rady obrany.

Neustále o ni slyšíme a víme, jak s ní můžeme zbohatnout. Jak její hodnota stoupá a klesá. Jak je důvěryhodná a nedůvěryhodná. Co přesně je kryptoměna a jak funguje?

Digitalizace plateb způsobila revoluci ve všem, od způsobu, jakým nakupujeme produkty a služby, až po způsob, jakým sdílíme výdaje s přáteli. Bezpečnost, rychlost a pohodlí jsou jen některé z mnoha výhod, díky nimž se virtuální svět stává stále oblíbenější platební metodou.

Je běžné, že si stát půjčuje peníze, když jeho příjmy nestačí na pokrytí rozpočtových potřeb. Vysvětlíme vám, kdy si stát půjčuje peníze, jak to dělá, od koho si půjčuje a jaké jsou nejčastější metody.

Během života je třeba učinit mnoho rozhodnutí. Koupě domu je jednou z nejdůležitějších, mimo jiné proto, že vyžaduje velkou finanční investici. Z tohoto důvodu a vzhledem k finančním důsledkům se vyplatí před jakýmkoli krokem v tomto směru analyzovat, jak ušetřit, aby byla koupě domu "úspornější".

Reklamní prostor pronajíma společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. Více informací o reklamě