Nebankovní půjčka MAXI pro každého

Nebankovní půjčka na splátky

Nebankovní půjčka
Nebankovní půjčka

Pokud potřebujete nebankovní půjčku, jste na správném místě. Půjčujte si pohodlně a bez zbytečných průtahů prostřednictvím online procesu. Rychlé vyřízení online žádosti, okamžité vyplacení peněz a nízké úrokové sazby vás nejen potěší, ale také vyřeší vaši aktuální finanční situaci.

 • Půjčte si od 10 000 - 800 000 Kč.
 • Se splatností 1 - 8 let.
 • Peníze máte k dispozici do 24 hodin.

Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. S dobou splatnosti 30 - 90 dní.

Reprezentační příklad

Advertiser: Při výši úvěru 100 000 Kč, výši splátky 3 206 Kč, počtu splátek 36, RPSN 9,99%, úrok 9,56 % p.a. a celková splatná částka 115 416 Kč. 

To znamená, že pokud si prostřednictvím nás vyberete tento finanční produkt a půjčíte si 100.000 Kč na 3 roky, tak měsíčně budete platit 3206 Kč a za půjčku celkově zaplatíte 115.416 Kč.

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku

Proč si požádat online?

Nebankovní půjčku na splátky přes Ammado můžete získat snadněji a rychleji. Díky možnosti podat žádost online ušetříte spoustu času. Výhodou online procesu jsou také nulové poplatky a téměř nulové administrativní náklady úvěrové společnosti, díky čemuž máte jako žadatel výhodnou roční úrokovou sazbu od 3,99 %.

Získání nebankovních půjček prostřednictvím online procesu je v dnešní době dostupné téměř u každé úvěrové společnosti. Tato moderní a bezpečná forma půjčování přináší klientům komfort a pohodlí. Podejte si žádost online a získejte peníze do 24 hodin. Vyplnění žádosti vám nezabere více než tři minuty. Požádejte si o produkt s názvem "nebankovní půjčka"


Pro koho je určena?

Pokud si není klient jistý, zda je "nebankovní půjčka na splátky" vhodná právě pro něj, pokusíme se vám vysvětlit, kdy je lepší žádat o nebankovní půjčku. V případě pokud zájemce o nebankovní půjčku nemá žádné půjčky a je zaměstnán na neurčitou dobu s příjmem vyšším, je pro něj výhodnější obrátit se na svou banku. I když v dnešní době již není vyloučeno, že nebankovní půjčka vás koneckonců bude stát méně než ta bankovní, vždy je lepší nechat si přepočítat úrok v bance. Pokud však již zájemce o půjčku má nějaký úvěr v bance nebo má příjem nedostatečný pro banku, je pro něj lepší volbou žádat o nebankovní půjčky. Lepší a jednodušší volbou žádat o nebankovní půjčku je i pro živnostníky, na kterých mohou být v bankách kladeny velké požadavky pro doplňování svého příjmu a to ve formě potvrzení z daňového úřadu, či sociální správy. O nebankovní půjčku mohou žádat i zájemci, kteří mají jiný typ příjmu. Ať už se jedná o zaměstnance na dohodu, dobu určitou, agenturních pracovníků, důchodců, nebo osoby pobírající rodičovský příspěvek. Nebankovní půjčka: je dostupnější pro širší škálu žadatele, což umožňuje získat finanční prostředky v době kdy jejich spotřebitel potřebuje. Pokud si myslíte, že vám vaše banka nepomůže, vyzkoušejte nebankovní půjčku prostřednictvím nás, která je za rozumnou úplatu a bez zbytečných průtahů.

V případě, že se rozhodnete požádat o nebankovní půjčku prostřednictvím Ammado, můžete si být jisti, že vaše žádost projde bezpečným šifrovacím systémem s použitím SSL certifikátu na stejné úrovni, jakou používají banky. Vaše osobní údaje tak budou chráněny a v bezpečí. Za zpracování žádosti se neplatí žádné poplatky a všechny finanční produkty jsou pod dohledem České národní banky.


Rychlejší půjčka než kdykoliv předtím

Na Ammado jsme zrychlily proces odeslání žádostí u produktu nebankovní půjčky MAXI. Peníze tak může klient získat ještě rychleji než kdykoliv předtím. Vyplňte si i vy nezávaznou žádost online a získejte peníze do 24 hodín. Vše za výhodných podmínek a férový úrok.

Ihned po obdržení vaší žádosti zahájí úvěrová společnost analýzu. Protože zákonné podmínky musí být vždy bezpodmínečně splněny, je povinností společnosti ověřit vaši bonitu a schopnost splácet váš nový finanční závazek. Tato povinnost se vztahuje na všechny úvěrové společnosti, které poskytují půjčky fyzickým osobám. Neznamená to však, že pokud nemáte příjem ze zaměstnání nebo pokud již nějaké půjčky máte, nikdo vám nepůjčí. To je výhoda nebankovní půjčky, která nemá tak vysoké požadavky na bonitu žadatele a je také benevolentnější k různým registrům. Po dokončení analýzy stačí elektronicky podepsat smlouvu o půjčce a peníze vám budou vyplaceny okamžitě.

Výhody tohto produktu

Název: nebankovní půjčka

 • Dlouhodobá
 • na splátky
 • s bezplatným odkladem
 • s možností pojištění
 • za výhodný úrok

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku

Nejčastější otázky

❓ Jaké doklady jsou potřebné k vyřízení nebankovní půjčky?

 • Nebankovní půjčka - nebo známá též jako (nebankovní půjčka na splátky) má jednodušší doložení příjmu oproti bankovní. Žadatel dokládá svou totožnost platným dokladem s fotkou a svůj příjem, který však nemusí primárně doložit dokumenty.

Jakou částku si mohu při nebankovní půjčce půjčit?

 • Nebankovní půjčka má svůj strop na výši 800.000 Kč. Do této částky ji může klient získat.

Jak si zažádat o nebankovní půjčku?

 • Celá žádost probíhá prostřednictvím online formuláře, který je třeba vyplnit a odeslat na zpracování věřitelem. Je to jednoduchý a praktický způsob.

Platí se při nebankovní půjčce nějaké poplatky předem?

 • Ne, žádné poplatky předem na vás nečekají. Vše probíhá transparentně a bezpečně s nulovými poplatky. 

Nastavte si splátky podle sebe

U nebankovní půjčky MAXI si můžete nastavit výši splátek, která vám bude vyhovovat. Splácíte tak přesně tolik, kolik si můžete dovolit a to vše bez poplatků a s možností bezplatným odkladem v případě neočekávaných situaci. Nastavte si výšku splátky a dejte si pauzu se splácením, když to budete nejvíce potřebovat.

Žádná banka - žádný poplatek za vedení

Administrativní poplatek za zpracování vaší žádosti jakož i poplatky za vedení úvěrového účtu jsou u nebankovní půjčce bezpředmětné.


Kdy sáhnout po nebankovní půjčce

Nebankovní půjčka MAXI je půjčka s delší dobou splatnosti, která umožňuje nižší výdaje na pokrytí měsíčních splátek. Vhodná je tak pro každý účel, ať už si potřebujete uhradit nedoplatky za energie, koupit auto, zaplatit dovolenou nebo rekonstruovat si bydlení. S nebankovní půjčkou nemusíte dokládat žádný účel a to ani při maximální vypůjčené částce peněz.

Jednoduše můžeme konstatovat, že tento produkt půjčky je mnohoúčelový a vhodný pro každou finanční potřebu žadatele.


Co je nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka, ať už na bankovní účet nebo v hotovosti, je typ finančního produktu, který neposkytují banky, ale soukromé společnosti z vlastních finančních zdrojů. Mezi spotřebiteli může být tento finanční produkt označován také jako půjčka bez banky. Její hlavní výhodou je široká dostupnost oproti bankovnímu úvěru. Nebankovní půjčky mají ve srovnání s bankovními půjčkami vyšší úrokovou sazbu. Velkým benefitem nebankovních půjček je menší míra zkoumání bonity klientů, což v konečném důsledku přináší snazší schválení půjčky i takovým zákazníkům, kterým by banka půjčku zamítla.


Fill out my online form.
Nebankovní půjčka

Hodnocení klientů 4.9/5 - 2099 hlasů

Nejnovější články z finančního magazínu

Přečtěte si, co je nového
 

Jízda má přímý vliv na spotřebu paliva, emise CO2 a opotřebení vozidla. Díky novým technologickým pokrokům se podařilo snížit znečištění a spotřebu paliva. Díky těmto pokrokům mají některé modely spotřebu nižší než 3 litry paliva na 100 km. Dodržování určitých zásad efektivní jízdy vám může pomoci ušetřit více peněz na cestách.

Přemýšleli jste někdy o tom, čím jsou výjimeční ti, kteří dnes vedou více než finančně vyrovnaný život? Mnozí z těch, které lze dnes považovat za finančně zodpovědné lidi, začínali přesně tam, kde jste nyní vy. Co však dělali jinak, bylo osvojení si několika návyků, které při měsíčním uplatňování změnily jejich myšlení a pomohly jim být vytrvalí a...

Světové události upřely všechny zraky na pandemii COVID 19 a následnou válku na Ukrajině. Evropa je silně závislá na ruských energetických zdrojích a počítá s tím, že v blízké budoucnosti dojde k přerušení dodávek plynu.

Reklamní prostor pronajíma společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. Více informací o reklamě