Ammado Půjčka ihned

Půjčka ihned
Půjčka ihned

Vaši žádost o půjčku zpracujeme okamžitě a bez zbytečných průtahů. Nezkoumáme registry a peníze posíláme obratem na účet klienta. Požádejte si o půjčku ihned online a vyřešte si tak s námi Vaše finanční potíže výhodně. "Půjčky ihned" až do 800 000 Kč a to bez dokládaní a ověřování registrů. Pakliže potřebujete finanční hotovost v rekordně krátkém čase, bude pro vás produkt půjčka ihned, tím nejlepším možným řešením. 

 • Půjčte si od 10 000 - 800 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 - 8 let
 • Peníze máte k dispozici ihned
Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. Doba splatnosti 1 - 90 dní.

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned do 20.000 Kč se splatností až 90 dní

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned do 800.000 Kč se splatností až 8 let

Ihned na účtu

Půjčky ihned představují hlavní výhodu v tom, že jsou prakticky okamžitě vypláceny klientům bezhotovostním způsobem a to platbou na účet. Platba na bankovní účet je realizována v den schválení půjčky a může být zaúčtována a připsána na vrub účtu klienta ještě v den odeslání. Častokrát je tomu skutečně tak, protože nebankovní společnosti poskytující produkt půjčky ihned se snaží tento úzus v plném slova smyslu "ihned" i dodržet. Ammado není výjimkou. Teprve v případě, že je půjčka vyplacena obratem, jedná se skutečně o "půjčku ihned"

Půjčíme vám ihned
Půjčíme vám ihned

Půjčka ihned i peníze ihned

Prioritou číslo jedna u produktu "půjčka ihned" je rychlost celého procesu tak, aby byly finanční prostředky odeslány na účet klienta prakticky ihned. Na tomto zrychleném procesu se podílí
v první řadě moderní technologie na principu umělé inteligence, která zajišťuje analýzu klienta bez zásahu člověka. Teprve následně po této úvodní analýze přebírá svou část práce člověk. Takto nastavený systém umožňuje odesílat peníze klientům ihned po uzavření celkové analýzy. Pokud potřebujete finance ihned, tak určitě požádejte právě o tento produkt.


Shrnutí výhod půjčky ihned

 • Půjčka je pro klienta výhodná a snadno dostupná
 • Vybavení je jednoduché a rychlé
 • Nevyžadujeme dokladování (papírování) a nenahlížíme do registru
 • Půjčka je dostupná online pro každého spotřebitele od věkové hranice 18 let
 • Peníze ihned vyplaceny po schválení půjčky
 • Bez zbytečného zdržení a průtahů

Výše poskytnuté částky při produktu - Půjčka  ihned

Při úvěrových produktech jako jsou půjčka ihned, expres půjčka nebo rychlá půjčka je maximální možná poskytnuta částka řádově nižší oproti jiným produktům. Po většině případů se pohybuje v rozmezí 1000 - 30 000 Kč. Ammado půjčka ihned tvoří v tomto případě výjimku, protože výška poskytnuté částky může být až 800 000 Kč.

Půjčte si ihned bez zbytečného čekání

Půjčka ihned je oproti klasické půjčce výhodnější i v samotném dokládání. Při tomto typu půjčky nemusíte totiž vystávat dlouhé řady na pobočkách a shánět nesmyslná potvrzení. Přínosem je hlavně u klientů, kteří si potřebují půjčit peníze v co nejkratším čase. Rozdíl v úroku mezi půjčkou ihned a klasickým úvěrem je nulový. Náklady spojené s procesem schválení jsou mnohem nižší a tak i odpadá poplatek za vyřízení takové půjčky.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY PŘI PRODUKTU: PŮJČKA IHNED

  Jaké doklady jsou potřebné k vyřízení půjčky ihned?

 • Výhodou půjčky ihned je, že je bez dokladování. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

  Jakou částku si mohu půjčit?

 • Minimálně je možné požádat 1000 Kč. Maximální výše půjčky je až do částky 800.000 Kč.

  Jak si zažádat o půjčku ihned?

 • Zažádát o Půjčky ihned Můžete jednoduchým způsobem a to tak, že si vyplníte online Žádost, kterou jednoduchým kliknutím odešlete k nám na zpracování.

  Dá se půjčka ihned předčasně splatit?

 • Jako každý jiný produkt na Ammado, i půjčku ihned lze splatit předčasně a to bez jakýchkoliv poplatků a pokut.

Reprezentativní příklady půjčky ihned

Advister 1 - Půjčka ihned při splatnosti 30 dnů (produkt Mini půjčka). Při poskytnuté částce 15000 Kč je základní poplatek 495 Kč. Výše RPSN představuje hodnotu 49,1%. Roční úroková sazba je 0% p.a. Zájemce celkově zaplatí 15495 Kč. K půjčce je možné vybrat zpoplatněné volitelné služby.

Advister 2 - Půjčka ihned při splatnosti 96 měsíců (produkt Maxi půjčka). Při poskytnuté částce 200 000 Kč je roční úrok 4,99%. Výše měsíční splátky představuje hodnotu 2531 Kč a výše RPSN je 5,11%. Zájemce celkově zaplatí 242 976 Kč. Poplatek za sjednání a vedení půjčky ihned je 0 Kč. Pojištění půjčky není povinné a tak se cena pojistného nepřenáší do výšky RPSN.

S půjčkou ihned se půjčuje snadněji

Půjčku ihned získáte jednodušej díky propracovanému systému a zrychlenému řízení. Prostřednictvím Ammado si o půjčky ihned požádalo více než 500.000 klientů z České a Slovenské republiky. Přidejte se k ním i vy a získejte peníze ihned bez zbytečného čekání. Vyplňte si nezávaznou žádost a čerpejte finanční prostředky ihned a na cokoliv.


Fill out my online form.
Půjčka ihned

Hodnocení klientů 4.9/5 - 2231 hlasů

Nejnovější články z expres magazínu

Přečtěte si, co je nového
 

Dostali jste se do finanční tísně nebo potřebujete peníze ihned na nedoplatek, či jiný nečekaný výdej? Peníze ihned můžete získat prostřednictvím Ammado už do 3 minut a to jednoduše online.

Většina českých bank spustili službu okamžitých plateb. Tento fenomén ještě více zrychlil vyplácení půjček. Půjčka ihned je tak díky této službě prakticky vyplacena do pár vteřin.

Reklamní prostor pronajíma společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. . Více informací o reklamě.