Půjčka ihned

Půjčka ihned schválena 

Poslední aktualizace 14.09.2022

Půjčky ihned
Půjčky ihned

Vaši žádost o půjčku zpracujeme okamžitě a bez zbytečných průtahů. Nezkoumáme registry a peníze posíláme obratem na účet klienta. Požádejte si o půjčku ihned online a vyřešte si tak s námi Vaše finanční potíže výhodně. "Půjčky ihned" až do 800 000 Kč a to bez dokládaní a ověřování registrů. Pakliže potřebujete finanční hotovost v rekordně krátkém čase, bude pro vás produkt online půjčka ihned, tím nejlepším možným řešením. 

  • Půjčte si od 10 000 - 800 000 Kč
  • Doba splatnosti 1 - 8 let
  • Peníze máte k dispozici ihned
Pokud si chcete půjčit menší částku na pár dnů, vyplacenou obratem na účet, požádejte o naši MINI půjčku před výplatou do 20 000 Kč. Doba splatnosti 15 - 90 dní.

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned do 20.000 Kč se splatností až 90 dní

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned do 800.000 Kč se splatností až 8 let

Ihned na účtu

Půjčky ihned představují hlavní výhodu v tom, že jsou prakticky okamžitě vypláceny klientům bezhotovostním způsobem a to platbou na účet. Platba na bankovní účet je realizována v den schválení půjčky a může být zaúčtována a připsána na vrub účtu klienta ještě v den odeslání. Častokrát je tomu skutečně tak, protože nebankovní společnosti poskytující tento produkt (půjčky ihned) se snaží tento úzus v plném slova smyslu "ihned" i dodržet. Ammado není výjimkou. Teprve v případě, že je půjčka vyplacena obratem, jedná se skutečně o "půjčku ihned"

Půjčíme vám ihned
Půjčíme vám ihned

Půjčka ihned i peníze ihned

Prioritou číslo jedna u produktu "půjčka ihned" je rychlost celého procesu tak, aby byly finanční prostředky odeslány na účet klienta prakticky ihned. Na tomto zrychleném procesu se podílí
v první řadě moderní technologie na principu umělé inteligence, která zajišťuje analýzu klienta bez zásahu člověka. Teprve následně po této úvodní analýze přebírá svou část práce člověk. Takto nastavený systém umožňuje odesílat peníze klientům ihned po uzavření celkové analýzy. Pokud potřebujete finance ihned, tak určitě požádejte právě o tento produkt.


Shrnutí výhod půjčky ihned

  • Půjčka je pro klienta výhodná a snadno dostupná
  • Vybavení je jednoduché a rychlé
  • Nevyžadujeme dokladování (papírování) a nenahlížíme do registru
  • Půjčka ihned: je dostupná online pro každého spotřebitele od věkové hranice 18 let
  • Peníze ihned vyplaceny po schválení půjčky
  • Bez zbytečného zdržení a průtahů

Výše poskytnuté částky při produktu - Půjčka  ihned

Při úvěrových produktech jako jsou: půjčka ihned, expres půjčka nebo rychlá půjčka je maximální možná poskytnuta částka řádově nižší oproti jiným produktům. Po většině případů se pohybuje v rozmezí 1000 - 30 000 Kč. Ammado půjčka ihned tvoří v tomto případě výjimku, protože výška poskytnuté částky může být až 800 000 Kč.

Půjčte si ihned bez zbytečného čekání

Půjčka ihned - je oproti klasické půjčce výhodnější i v samotném dokládání. Při tomto typu půjčky nemusíte totiž vystávat dlouhé řady na pobočkách a shánět nesmyslná potvrzení. Přínosem je hlavně u klientů, kteří si potřebují půjčit peníze v co nejkratším čase. Rozdíl v úroku mezi půjčkou ihned a klasickým úvěrem je nulový. Náklady spojené s procesem schválení jsou mnohem nižší a tak i odpadá poplatek za vyřízení takové půjčky.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY PŘI PRODUKTU: PŮJČKA IHNED

Jaké doklady jsou potřebné k vyřízení půjčky ihned?

Výhodou půjčky ihned je, že je bez dokladování. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

Jakou částku si mohu půjčit?

Minimálně je možné požádat 1000 Kč. Maximální výše půjčky je až do částky 800.000 Kč.

Jak si zažádat o půjčku ihned?

Zažádát o Půjčky ihned Můžete jednoduchým způsobem a to tak, že si vyplníte online Žádost, kterou jednoduchým kliknutím odešlete k nám na zpracování.

Dá se půjčka ihned předčasně splatit?

Jako každý jiný produkt na Ammado, i půjčku ihned lze splatit předčasně a to bez jakýchkoliv poplatků a pokut.

Potřebuji k žádosti bankovní účet?

Půjčka ihned bez výpisu účtu je také možná. Výpis z bankovního účtu není podmínkou.

Jaké jsou možnosti vyplacení v hotovosti?

Samozřejmě si můžete nechat vyplatit od věřitele půjčku ihned i v hotovosti. Možností je více, jako například osobní vyzvednutí na pobočce, doručení peněz úvěrovým pracovníkem, ale i například může být vyplacena půjčka ihned na benzínce.

Mohu dostat půjčku ihned i když jsem v insolvenci?

To je nám líto, ale v takovém případě není možně půjčku ihned získat.


Reprezentativní příklady půjčky ihned

Advister 1 - Půjčka ihned při splatnosti 30 dnů (produkt Mini půjčka). Při poskytnuté částce 15000 Kč je základní poplatek 495 Kč. Výše RPSN představuje hodnotu 49,1%. Roční úroková sazba je 0% p.a. Zájemce celkově zaplatí 15495 Kč. K půjčce je možné vybrat zpoplatněné volitelné služby.

Advister 2 - Půjčka ihned při splatnosti 96 měsíců (produkt Maxi půjčka). Při poskytnuté částce 200 000 Kč je roční úrok 4,99%. Výše měsíční splátky představuje hodnotu 2531 Kč a výše RPSN je 5,11%. Zájemce celkově zaplatí 242 976 Kč. Poplatek za sjednání a vedení půjčky ihned je 0 Kč. Pojištění půjčky není povinné a tak se cena pojistného nepřenáší do výšky RPSN.

Půjčujte si snadněji

Půjčku ihned získáte jednodušej díky propracovanému systému a zrychlenému řízení. Prostřednictvím Ammado si o půjčky ihned požádalo více než 500.000 klientů z České a Slovenské republiky. Přidejte se k ním i vy a získejte peníze ihned bez zbytečného čekání. Vyplňte si nezávaznou žádost a čerpejte finanční prostředky ihned a na cokoliv.


Kdy sáhnout po půjčce ihned

Půjčka ihned označena jako "MINI Půjčka ihned" je vnímána jako expresní půjčka na pokrytí neočekávaných výdajů s krátkou splatností. Je proto lepší sáhnout po takové půjčce v případech neodkladných s vědomím, že ji je třeba vrátit nejpozději do tří měsíců.

Půjčka ihned s označením jako "MAXI" je půjčka s delší splatností a s nižším úrokem. Je určena pro všechny potřeby žadatelů. Jelikož jde o bezúčelovou půjčku, rozsah možností pro použití finančních prostředků z této půjčky je tak nelimitovaný.


Jednoduše na cokoliv

Není důvod vysvětlovat, na co půjčku použijete a co za ni dostanete. Záleží jen na vás, na co budete peníze potřebovat. Je to jednoduché a rychlé. Vyplňte krátký formulář žádosti o půjčku ihned a navštivte nejbližší bankomat, abyste si mohli vybrat hotovost hned po schválení. Pak už záleží jen na vás, za co peníze utratíte. Nikdo vám nebude do ničeho zasahovat. Je jedno, zda peníze z půjčky ihned utratíte za nový televizor, použijete je jako dárek nebo půjčku pro přítele nebo je použijete na zaplacení účtů a šeků. Účel je na vás, takže se můžete cítit svobodně s půjčkou ihned, kdykoliv a kdekoliv.


Půjčka bude ihned schválena

Proces schválení finančního produktu "půjčka ihned" je bez zdlouhavého řízení a schalování. Věřitel se snaží požadavek o výplatu půjčky provést do několika minut. Pokud klient spolupracuje (je dostupný na telefonu, doloží vyfocením pomocí mobilu své doklady), je půjčka ihned schválena a peníze mohou být odeslány během pár minut. Ne Je důležité ani to, v jaké bance má klient číslo účtu, neboť pro převod peněz může být použita okamžitá platby.


Dvě výhody s půjčkou ihned

Většinou se na našem trhu zájemce o půjčku ihned setká pouze se společnostmi, které sice poskytují peníze ihned ale jen v malém množství. Jde o takzvané mikroúvěry ihned, které ale častokrát neposkytují dostatečnou pomoc spotřebitelům. Právě prostřednictvím našeho portálu však můžete získat nabídku půjčky ihned, která je rovnocenná s klasickou půjčkou. Je tak k dispozici alternativa ke krátkodobé půjčce ihned, která je velkým přínosem pro zájemce o takovýto druh půjčky.


Online půjčka ihned

Ačkoli jsou půjčky vynikající alternativou, jejich získání tradičním způsobem obvykle zahrnuje dlouhý a těžkopádný finanční proces. Nikdo nechce čekat na uspokojivou odpověď, zejména pokud chcete vyřešit naléhavý problém nebo situaci, jako je například oprava auta. Získat ovšem můžete online půjčku ihned a to velmi jednoduchým způsobem. Nemusíte kvůli cestovat a shánět zbytečné papíry.

Co je půjčka ihned?

Půjčka ihned, ať už poskytovaná bankou nebo nebankovním subjektem, vyplacená v hotovosti nebo na účet je druh finančního produktu, který se obecně mezi spotřebiteli nazývá také jako expres půjčka, okamžitá půjčka, nebo rychlá půjčka. Její hlavní výsadou je urychlený schvalovací proces. Klient by tak měl obdržet okamžitý výsledek své žádosti a peníze by mu měly být vyplaceny ihned ještě v den jejího podání. Půjčky ihned mohou mít o něco vyšší úrokovou sazbu oproti klasickým. Nemusí to být ovšem pravidlem. Tento finanční produkt je vhodný pro spotřebitele, kteří potřebují disponovat s penězi okamžitě.


Věděli jste že?

Jestli je na "půjčkách ihned" něco dobrého, pak je to to, že jejich vyřízení je velmi snadné a rychlé. Půjčky lze získat na několik kliknutí a v krátkém čase, protože jsou díky tomu, že se jedná o "online půjčky ihned", tak jeich postupy jsou mnohem svižnější. Uživatel může podat žádost z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.


Sledujte nás na Youtube

Fill out my online form.

Nejnovější články z expres magazínu

Přečtěte si, co je nového
 

Světová banka představila tři scénáře vývoje světové ekonomiky v letošním a příštím roce a analyzovala pravděpodobnost recese.

Ať už je vaším příjmem starobní důchod nebo invalidní, o půjčku ihned si můžete požádat jednoduše z vašeho domu. Samozřejmostí je odeslání finančních prostředků ihned po schválení a jednoduché doložení příjmu.

Po napadení bezbranného státu Ukrajina agresorem Ruskem byla přijata řada sankcí. Jedním z nich bylo vyloučení agresivního Ruska ze systému SWIFT. Co to sakra je SWIFT a jak funguje? Prozradíme na následujících řádcích.

Napadlo vás někdy: "Kdyby mi někdo platil za můj čas na Facebooku, zbohatl bych"? Pokud jste dostatečně podnikaví a využijete správné příležitosti, někdo vám za to zaplatí. Zda zbohatnete, záleží jen na vás.

Reklamní prostor pronajíma společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. . Více informací o reklamě.