Ammado Půjčka ihned

Vaši žádost o půjčku zpracujeme okamžitě a bez zbytečných průtahů. Nezkoumáme registry a peníze posíláme obratem na účet klienta. Požádejte si o půjčku ihned online a vyřešte si tak s námi Vaše finanční potíže výhodně. Půjčky až do 800 000Kč a to bez dokládaní a ověřování registrů.

 • Půjčte si od 10 000 - 800 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 - 7 let
 • Peníze máte k dispozici ihned

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 


Ihned na účtu

Půjčky ihned představují hlavní výhodu v tom, že jsou prakticky okamžitě vypláceny klientům bezhotovostním způsobem a to platbou na účet. Platba na bankovní účet je realizována v den schválení půjčky a může být zaúčtována a připsána na vrub účtu klienta ještě v den odeslání. Častokrát je tomu skutečně tak, protože nebankovní společnosti poskytující produkt půjčky ihned se snaží tento úzus v plném slova smyslu "ihned" i dodržet. Ammado není výjimkou. Teprve v případě, že je půjčka vyplacena obratem, jedná se skutečně o "půjčku ihned"

Půjčíme vám ihned
Půjčíme vám ihned

Schválená do několika hodin

Jednou z vlastností produktu "půjčky ihned" by měla být rychlost schvalovacího procesu tak, aby ze strany klienta nastala spokojenost se službou, resp. gratifikace. Klient žádá o tento produkt v situaci, kdy skutečně potřebuje s finančními prostředky disponovat ihned. Bezhotovostní platba by tedy měla nastat ještě v ten samý den, kdy klient svou žádost o půjčku do společnosti odešle. Analýza žádosti o půjčku zákazníka, musí být obratem vyhotovena bez zbytečných průtahů.


Výše poskytnuté částky při produktu - Půjčka  ihned

Při úvěrových produktech jako jsou půjčka ihned, expres půjčka nebo rychlá půjčka je maximální možná poskytnuta částka řádově nižší oproti jiným produktům. Po většině případů se pohybuje v rozmezí 1000 - 30 000 Kč. Ammado půjčka ihned tvoří v tomto případě výjimku, protože výška poskytnuté částky může být až 800 000 Kč.

Půjčte si ihned bez zbytečného čekání

Půjčka ihned je oproti klasické půjčce výhodnější i v samotném dokládání. Při tomto typu půjčky nemusíte totiž vystávat dlouhé řady na pobočkách a shánět nesmyslná potvrzení. Přínosem je hlavně u klientů, kteří si potřebují půjčit peníze v co nejkratším čase. Rozdíl v úroku mezi půjčkou ihned a klasickým úvěrem je nulový. Náklady spojené s procesem schválení jsou mnohem nižší a tak i odpadá poplatek za vyřízení takové půjčky.

Shrnutí výhod půjčky ihned

 • Půjčka je pro klienta výhodná a snadno dostupná
 • Vybavení je jednoduché a rychlé
 • Nevyžadujeme dokladování (papírování) a nenahlížíme do registru
 • Půjčka je dostupná online pro každého spotřebitele od věkové hranice 18 let
 • Peníze ihned vyplaceny po schválení půjčky
 • Bez zbytečného zdržení a průtahů

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY PŘI PRODUKTU: PŮJČKA IHNED


1. Jaké doklady jsou potřebné k vyřízení půjčky?

 • Výhodou rychlé půjčky ihned je, že je bez dokladování. Pokud jste občanem České republiky a máte pravidelný příjem, tak Vám k vybavení půjčky postačuje platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

2. Jakou částku si mohu půjčit?

 • Zažádat o naši půjčku můžete jednoduchým způsobem a to tak, že si vyplníte online žádost, kterou jednoduchým kliknutím odešlete k nám na zpracování.

3. Dá se půjčka ihned předčasně splatit?

 • Jako každý jiný produkt Ammada, i půjčku ihned lze splatit předčasně a to bez jakýchkoliv poplatků a pokut.

Nejnovější články z expres magazínu

Přečtěte si, co je nového
 

Finanční prostředky jsou důležitá součást našeho života. Používáme je neustále, ale ne vždy je máme dostatek. Někdy se stane, že v přesně danou chvíli potřebujeme pro život vyšší částku peněz, kterou nedisponujeme a tak hledáme východisko, jak ji dostat. Většina živých bytostí se nejprve obrací na nejlepších přátel či přítelkyně s prosbou o půjčku,...

Pokud uvažujete nad zřízením půjčky, určitě Vám v hlavě víří stovky otázek. Rozhodnout se pro bankovní či nebankovní půjčku? Pro jakou konkrétní firmu se rozhodnout? Pokud hledáte bezpečné a rychlé půjčky, nejvýhodnější bude asi zvolit nebankovní půjčku, která však má své plusy i mínusy.