Ammado půjčka na exekuci

"Půjčka pro dlužníky" 

Půjčka na exekuci je pro klienty, kteří nemají více než 6 exekucí. Půjčte si i přesto, že je proti vám vedeno exekuční řízení. Půjčku na exekuci získáte rychle a jednoduše online do pár minut.

Kolik si můžete půjčit na exekuci

Naše půjčka na exekuci je od 5000 Kč až do 70000 Kč s dobou splatnosti od 7 až do 17 měsíců. Půjčit si tak můžete v tomto rozmezí a to podle vlastní potřeby. 

Půjčky na exekuce nejsou samozřejmostí

Využijte naší nabídky, protože na našem trhu nejsou půjčky pro klienty s exekucí až takovou samozřejmostí. Většinou se jedná o extrémně nevýhodné nabídky. My vám však nabízíme půjčku i na exekuci, která má platnou licenci ČNB a přiměřenou úrokovou sazbu. Půjčit si můžete online a to prakticky kdykoliv.

Půjčka v insolvenci

Naše půjčka na exekuce bohužel není pro klienty v insolvenci. Ze zákona je zakázáno půjčovat peníze tomu, proti komu je vedeno insolvenční řízení. Pokud vám někdo přesto půjčku nabízí, jde o nezákonnou půjčku, která vám může způsobit velké problémy.

Půjčka pro lidi s exekucí ihned bez zástavy nemovitosti

Pro získání Ammado půjčky na exekuce není potřebné ručit majetkem. Jde o půjčku bez uvedení účelu, která není vázána ručením. Při tomto typu půjčky není potřebný ani ručitel. 

Požádejte o půjčku i na exekuce ihned

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku

Zablokovaný účet exekutorem nevadí

Nemusíte si dělat žádné starosti, když vám dal exekutor zablokovat váš bankovní účet. Naše půjčka na exekuce je totiž vyplácena v hotovosti do rukou a tak nehrozí, aby vám ji zablokoval exekutor. Peníze dostanete přímo do rukou a to ihned po schválení.

Co je exekuce

Exekuce je, když se proti dlužníkovi začne exekuční řízení kvůli neuhrazení finančních závazků vůči věřiteli. Každé exekuční řízení vůči soukromým věřitelům musí ze zákona odsouhlasit soud. Dlužník, má právo se vůči exekučnímu příkazu aktivně bránit i bránit se proti výši poplatků. Exekuce končí dnem uhrazení celkové dlužné částky včetně příslušenství a odměny exekutora.

Půjčka na exekuci je vyplacena ihned

Naše půjčka je vyplacena ihned. To znamená, že jakmile vám bude schválena, doneseme vám peníze až přímo do vašich rukou. Peníze tak můžete mít ještě dnes. Jednoduše si půjčíte a získáte finanční prostředky ihned.

Půjčíme i lidem v exekuci 

Tak jak je deklarováno výše. Jednoduše tvrzení, že "půjčíme i lidem v exekuci" je pravdivé. Podejte si svoji žádost a získejte peníze ještě dnes. Naľe pujčka je určena i pro klienty, kteří hledají:

  • "Půjčka exekuce nevadí" (pokud jich není více než šest)
  • "Půjčka s exekucí na účet" (i v hotovosti)
  • Smart půjčka exekuce (smart jako jednoduchá)
  • Okamžitá půjčka na směnku (směnka není povinná)
  • Dlouhodobá půjčka pro dlužníky (splatnost až 17 měsíců)
  • Okamžitá půjčka pro dlužníky (peníze vyplacené okamžitě)

Potřebujete půjčit víc?

Pokud jste se dostali do dluhové pasti a hrozí vám propad nemovitého majetku v dražbě, můžete využít EXO ÚVĚR. Jde o typ úvěru, který je záchranou brzdou před hrozícím úpadkem majetku. Pokud máte zájem o více informací, vyplňte a odešlete následující formulář.