Tipy a triky jak získat půjčku od Moneta Money bank

Pokud zvažujete půjčku v bance s názvem Moneta, přečtěte si naše rady a tipy k tomu abyste ji získali, co nejrychleji a nejpohodlněji. Nabízíme vám přehled toho, co byste měli mít připravené a na co si dát pozor. Půjčku v Moneta Money bank je momentálně možné získat od 5.000 Kč až do 800.000 Kč a to s dobou splatnosti od 3 měsících až do 8 let.

Tip: Jak rychle získat půjčku v Moneta Money bank

Online, online a znovu online. Žádat v této době klasickým způsobem na pobočce v bance je jednoduše napsáno zabíjení času a nepřináší to žádný mimořádný efekt. Chcete-li přejít co nejrychlejším způsobem žádání, podejte si svou žádost elektronicky a to pomocí online formuláře přímo přes váš mobilní telefon nebo počítač. Takovým krokem ušetříte až polovinu času oproti klasickému žádaný.

Trik: Jak půjčku v Moneta získat

Než začnete shánět potřebné dokumenty potvrzující váš příjem, podejte si žádost online a počkejte, co se stane. V této technologicky vyspělé době si vás banka překlepne dříve než vám zavolá. Bylo při proto pro vás zbytečné shánět potřebné dokumenty dopředu. Pokud vám banka naznačí, že je ochotna vám půjčit, máte vyhráno.

Trik jak ušetřit na poplatku

Pokud se vám nechce platit administrativní poplatek za zpracování vaší žádosti o půjčku, je nutné požádat o půjčku online přes internet. I tento fakt je jedním z dalších východ žádání online. Poplatek v tomto případě bude nulový.

Trik: Jak se vyhnout ručiteli

Pokud nechcete mít při svém úvěru od Moneta Money bank ručitele (spolužadatele), vyhnete se tomu tak, že nebudete žádat částku vyšší než 500.000 Kč. Všechny úvěry a půjčky nad tuto částku jsou totiž nutné zaručit.

Trik: Jak se vyhnout souhlasu manžela / ky

Pokud z nějakého důvodu nechcete aby vám manžel / ka musel dát souhlas pro úvěr v Moneta Money bank, jednoduše si nepůjčujte více než 500.000 Kč. I zde totiž platí, že úvěr nad touto hranicí je již vázáni takovému souhlasu.

Tip: Pozor na RPSN

RPSN je tím správným ukazatelem, který vám dokáže relevantním způsobem prokázat skutečnou výši úroku včetně poplatků. Je nesmírně důležité soustředit se právě na tento údaj. 

Ukážeme vám příklad půjčky a její skutečné ceny. Tedy toho, co skutečně přeplatíte.

Výše úvěru 200.000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 2523 Kč, roční úroková sazba 4,9%, poplatek za poskytnutí úvěru činí 0 Kč (ale jen v případě žádosti online), RPSN 5%, celková částka splatná spotřebitelem bude 242.158 Kč.

Tip: Registry se kontrolují

U úvěru (půjčce) od Moneta Money bank se kontrolují bankovní registry a rejstřík exekuci. Pokud jste evidovanou osobou v jednom z těchto registrů, neztrácejte čas se svou žádostí. Banka vám nepůjčí.


Důležité otázky

Jaké jsou potřebné doklady u úvěru od Moneta Money bank?

Dva doklady totožnosti (OP, pas, řidičský průkaz nebo rodný list). Cizinec potřebuje povolení o pobytu a ID CARD. Každý žadatel musí doložit svůj příjem.

Jako je vysoký poplatek za předčasné splacení úvěru?

Maximálně 0,5%, respektive 1% splacené částky záleží na tom, jestli do splacení úvěru zbývá méně či více než 1 rok.

Je nutné mít bankovní účet v Moneta Money bank při žádosti o půjčku?

Při samotném žádání o úvěr to podmínkou není. Při poskytnutí půjčky se však následně tato půjčka splácí přímo z bankovního účtu, který vám banka při žádosti o úvěr založí.

Kolik trvá celý proces žádání o úvěr?

Při žádání o úvěr pomocí internetu (online) je proces žádosti expresně urychlen a půjčka může být schválena ještě v den žádání.
Fill out my online form.
Půjčka od Moneta Money bank

Hodnocení klientů 4.4/5 - 238 hlasov