ALLURE CREDIT - POZOR NA PODVOD !!!

01.06.2020

Než požádáte o půjčku mezinárodní společnost Allure Credit (www.allure-credit.com) přečtěte si následující upozornění, které vám ušetří tisíce korun. Chráníme vás před podvodníky.

ALLURE CREDIT- Podvod s půjčkami

Varujeme před společností s názvem ALLURE CREDIT, která prostřednictvím webové stránky www.allure-credit.com nabízí výhodné půjčky s ročním úrokem 2%.

Allure je obyčejný podvod

Podle zjištění finančního portálu Ammado je nabídka od společnosti Allure Credit podvodní. Od žadatelů vyžadují poplatky předem pod záminkou pojištění úvěru, který žadateli nikdy nevyplatí. Výše poplatků se šplhá až na několik tisíc korun. Allure Credit není ani registrovaným subjektům finanční společnosti u nás ani ve světě a název této podvodné půjčky je jen složen z názvu Allure pro platební karty, se kterým však nemá společnost nic společného.

Podvod - Allure Credit
Podvod - Allure Credit

Pozor na vaše údaje

Kromě toho, že se může žadatel o půjčku stát snadným terčem podvodníků, může dojít i ke krádeži identity. Podle našich zjištění si po vyplnění žádosti následně podvodníci žádají fotokopie dokladů, což může být velmi nebezpečné.

Jak se bránit

Nejlepší ochranou proti zahraničním podvodníkům je vůbec nereagovat na jejich lákavou nabídku. Pokud jste však již nechali napálit a žádost jste na stránkách www.allure-credit.com vyplnili, doporučujeme ignorovat následné výzvy těchto podvodníků. Pokud jste zašli ještě dál a podvodníkům jste již poslali kopie svých dokladů, zvažte možnost jejich zablokování a nechte si vystavit nové doklady.

Jak dostat své peníze zpět

Pokud se podvodníkům podaří od žadatelů vymámit poplatky za půjčku, není jednoduché získat je zpět. Každý poškozený má povinnost nahlásit takovou skutečnost na policii, která má povinnost následně jednat. Důležité je nenechat se odbýt a bránit se.