Ammado odhalilo další podvod! Varujte i ostatní - www.credssolution.com

27.08.2018

Snažíme se dělat svou práci v oblasti financí svědomitě, poctivě a fér. Mezi námi se však pohybují podvodníci, kteří okrádají lidi ve finanční tísni.

www.credssolution.com
www.credssolution.com

Creds Solution

Tato podvodná půjčka vás připraví o nemalé peníze. Varujeme proto všechny naše čtenáře, aby nevyplňovali formulář zveřejněný na této podvodné stránce. Podvodníci od vás na začátek vylákají osobní údaje a nakonec vás budou kontaktovat prostřednictvím e-mailu, aby z vás vylákali finanční zálohu, která se může vyšplhat až na několik tisíc korun.

nevyplňujte tenhle formulář
nevyplňujte tenhle formulář

Masivní kampaň prostřednictvím reklamy

Podvodníci tentokrát investovali značné finanční prostředky. V průměru se jejich náklady na reklamu za den pohybují na hranici od 8 000 do 25 000 Kč. Propagovat pomocí placené reklamy ve vyhledávači Google není levný špás. Cena za jeden proklik pro inzerenta je i 60 Kč. Už jen při tomto pohledu je jasné, že podvodníci celý projekt financují právě z peněz poškozených klientů.

Podvod se šíří ze zahraničí

Už na první pohled je jasné, že za podvodným projektem jsou zahraniční osoby. Na stránce si může návštěvník všimnout, že podvodníci zneužívají renomované společnosti jako BNP Paribas (u nás Hello bank), MasterCard, VISA a Carrefour bank. Je evidentní, že s těmito společnostmi nijak nespolupracují a využívají je jen pro vzbuzení důvěry klienta.

Nekvalitní překlady prozradí více

Přečtěte si pozorně následující text, kteří podvodníci uvádějí na svých stránkách: Jsme zabezpečená úvěrová platforma, která nabízí několik druhů úvěrů, které jsou pro konkrétní projekt nebo potřebu, kterou byste chtěli dosáhnout. Úvěr je řešení financování, které je často obtížné získat přístup, a může být také dlouhodobě zatěžující nebo nebezpečné pro jednotlivce. Jedná se o smlouvu, která vás dlouhou dobu spojuje s úvěrovou institucí nebo bankou a která se zavazuje k splacení jistiny a jejího podílu ve formě měsíčních splátek. Proto je důležité se nejprve informovat před zahájením jakékoli žádosti o úvěr. Ve své touze "transformovat" úvěrový trh a učinit tento produkt jednoduchým a transparentním, doprovázíme a radíme jednotlivcům

v tomto procesu. V níže uvedených typech kreditů najdete průvodce a důležité zprávy, které vám pomohou vybrat nejlepší řešení pro vaši půjčku: - sázky půjčky - rizika úvěrové smlouvy - podmínky žádosti o úvěr - specifika typu úvěruJsme zabezpečená úvěrová platforma, která nabízí několik druhů úvěrů, které jsou pro konkrétní projekt nebo potřebu, kterou byste chtěli dosáhnout. Úvěr je řešení financování, které je často obtížné získat přístup, a může být také dlouhodobě zatěžující nebo nebezpečné pro jednotlivce. Jedná se o smlouvu, která vás dlouhou dobu spojuje s úvěrovou institucí nebo bankou a která se zavazuje k splacení jistiny a jejího podílu ve formě měsíčních splátek. Proto je důležité se nejprve informovat před zahájením jakékoli žádosti o úvěr. Ve své touze "transformovat" úvěrový trh a učinit tento produkt jednoduchým a transparentním, doprovázíme a radíme jednotlivcům
v tomto procesu. 

www.credssolution.com
www.credssolution.com

Je evidentní, že podvodné texty byly napsány v mateřském jazyce podvodníků a následně přeloženy prostřednictvím strojového překladače.

Půjčky od soukromých investorů jsou dobrým lákadlem

Podvodníci často používají ve svých nabídkách slogany jako "půjčka od soukromého investora" apod. Po zpřísnění zákona o spotřebitelských úvěrech se dost radikálně zúžil trh s nebankovními společnostmi a lidé začali více sahat po tzv. P2P půjčkách od investorů. To zapříčiňuje, proč právě toto tak rádi podvodníci zneužívají.

Čtěte dále pozorně:

POTŘEBUJETE ÚVĚR NA FINANCOVÁNÍ NÁKUPU ZBOŽÍ NEBO PRÁCI? ROZHODNOUT SE PRO ÚVĚROVÉ PRACOVNÍKY
Osobní půjčka: definice
Personál úvěr je úvěr, který splňuje potřebu hotovosti na dlužníka
k financování nákupu spotřebního zboží. Tak to není přiděleného úvěrového, tj úvěr který zhasne s nákupem produktu a prezentaci jeho faktury (například pro auto úvěr).

Spotřebitelský úvěr je udělováno úvěrová instituce k rozsahu, ve kterém dlužník je schopen splácet. Takže jakéhokoliv dlužníka musí vědět, že jeho schopnost půjčku spotřebitele předtím, než žádat o úvěr a o výpůjční sazby navržené trh úvěrových pracovníků.

Rozhodnout se pro rychlé půjčky zaměstnanců a ne drahé doma.

Jsme první online platforma, úvěrů pro jednotlivce a firmy, který má svůj vlastní schválení úvěru vydané orgánem obezřetnostního dohledu a rozlišení (PTA).

Jeho režim provozu se liší od bank: Nabízíme spolupráci úvěrové prostředky k dispozici pro dlužníky jsou shromažďovány na profesionální investoři (fyzické osoby, ale i právnické osoby): společnosti, penzijní fondy, pojišťovny, nadací apod.).
Naše krédo? Transformace úvěru tím, že jednodušší, transparentnější a zejména rychlejší!

Vytvořit osobní úvěr levné půjčky zaměstnanci přínos a férovými cenami.

Osobní půjčka: co se stane s námi?

Je to velmi jednoduché a rychlé! Vše probíhá on-line, jednoduše vyplňte žádost na našich webových stránkách. Výsledek této aplikace, zobrazí se odpověď v zásadě okamžitě (do 24 hodin) pro spotřebitelský úvěr.

www.credssolution.com
www.credssolution.com

Namísto půjčky vás oberou o poslední

Takový výskyt podvodů v posledním období u nás rapidně stoupá. Klienti, odmítnutí bankou nebo nebankovní institucí, jsou nuceni hledat pomoc
v zahraničí a toho využívají právě bezcharakterní podvodníci. Novela zákona o spotřebitelských úvěrech nastavila přísnejší pravidla pro nebankovky, které byly nuceny zvýšit nároky na klienta a tak zde zůstal zákaznický potenciál, který se s nadšením snaží podvodníci využít.

Podvodný web se nachází na adrese:

  • https://www.credssolution.com
  • www.credssolution.com