Ammado varuje - czkloan.8b.io je podvod!

02.08.2020
www.czkloan.8b.io
www.czkloan.8b.io

Upozorňujeme české spotřebitele, že nabídka na půjčku z adresy www. czkloan.8b.io je podvodní. Půjčku vám neposkytnou! Namísto toho přijdete o peníze a hrozí krádež identity.

Ammado opět odhalilo další podvodný web na adrese www. czkloan.8b.io, který se tváří jako možnost získání výhodné půjčky. Pozor však na vyplňování formulářů. Zájemcům o tuto půjčku hrozí podvodné jednání. Společnost prezentující se pod názvem CZKLOAN totiž žádné půjčky neposkytuje a ani nevyplácí. Namísto půjčky čeká klienty psychická manipulace, jejímž cílem je vylákání poplatku za údajnou půjčku.

Stejný scénář

Ammado finanční portál od svého počátku odhalilo již desítky podvodných webů a to nejen v České ale i v Slovenské republice. Defakto se jedná o stejný postup zahraničních podvodníků, kteří jen mění webové adresy. Doporučujeme nevyplňovat žádné formuláře na stránkách czkloan.8b.io a ani jiným způsobem reagovat na jejich lákavou nabídku.

www.czkloan.8b.io
www.czkloan.8b.io

Co když se již stalo

Pokud patříte mezi ty, kteří se již nechali czkloan.8b.io nachytat, obraťte se na policii a podejte trestní oznámení. Stejně důležité je sdílet tuto webovou adresu s našim článkem a to po různých fóroch a stránkách, které mohou varovat jiných.