Bezpečnost půjčky online

01.10.2018

Při podávání žádosti o online půjčku nastává otázka do jaké míry společnost, která tento finanční produkt poskytuje, chrání klienta a jeho osobní údaje. Důležitost, jakou finanční portál Ammado připisuje právě bezpečnosti klienta, je na té nejvyšší úrovni. Online systém zpracování žádosti, kterou si návštěvník našeho portálu podá prostřednictvím formuláře zveřejněného v sekci "online půjčka", je chráněn hned několika bezpečnostními kroky. To, jak chráníme vaše osobní data vám představíme v následujících krocích.

SSL šifrování 

Když jste navštívili náš web www.amadopujcky.cz včetně všech jeho podstránek, mohli jste si všimnout hned v poli, kde se nachází adresa, ikonky uzamčeného zámku. Tato ikonka oznamuje návštěvníkovi, že se nachází na web stránce, která je šifrována platným SSL certifikátem. Platnost certifikátu si při každé návštěvě ověřuje internetový prohlížeč, který návštěvník používá. Pokud náhodou zjistí, že certifikát ztratil platnost, okamžitě vás na to upozorní a to zobrazením výstrahy o tomto stavu. Právě k účelu odesílání osobních údajů prostřednictvím internetové stránky bylo SSL šifrování vytvořeno. Prakticky je vyloučeno, aby třetí strana při tomto šifrování dokázala odcizit vyplněná data. 

Certifikát pro Ammado
Certifikát pro Ammado

Serverová online ochrana 

Finanční portál Ammado vsadil na servery světové společnosti s kořeny v České republice. Prostřednictvím této platformy je po světě více než
10 000 000 webových stránek a tak kapacita rychlosti komunikace webu se serverem je na té největší úrovni. Prakticky do několika milisekund po odeslání vaší žádosti na online půjčku, k nám dorazí vaše žádost. Přenosová rychlost je srovnatelná s běžným komunikačním prostředkem.

Vstupní data 

Údaje, které vyplníte jako vstupní (Vstupní data) zůstávají na serveru finančního portálu Ammado. Slouží výlučně pro zobrazení, popřípadě odeslání nabídky na půjčku podle zadaných parametrů. 

Zabezpečení webu 

Finanční portál Ammado, jakož i všechny jeho součásti, leží na vysoce chráněném serveru s nejmodernější bezpečnostní technologií. Verifikace přístupu je vícefaktorová a v současnosti nerozšifrovatelná. soubory cookies Finanční portál Ammado nezobrazuje kontextové reklamy, které by vás sledovaly a následně by se vám zobrazovaly na jiných webech. Nemáme zájem takovýmto způsobem náš portál tvořit a tak jediné soubory cookies, které si u sebe ukládáme, jsou jen z důvodu rychlejšího načítání webu v případě budoucí návštěvy. (Obrázky se vám ukládají na určitou dobu do mezipaměti).