Chcete si půjčit peníze?

19.10.2018

Pokud si říkáte: "Chci si půjčit peníze", tak pro vás máme dobrou zprávu. Půjčíme vám za výhodných podmínek, bez poplatků a ihned.

Nabízíme vám půjčky, které vám obratem schválíme a to bez poplatků a ručení. Pokud si chcete půjčit, podejte si krátkou online žádost a získejte peníze ještě dnes. My vám chceme půjčit online a bez poplatků.

Chcete půjčku do výplaty?

Pokud si potřebujete půjčit jen pár tisíc a na pár dní, můžete si požádat o náš finanční produkt s názvem MINI půjčka. Peníze získáte obratem a vrátit nám je můžete do 45 dnů. MINI půjčka je mikroúvěr s velkým procentem úspěšných schválení. Denně o tento produkt požádá více než 600 klientů a patří mezi nejrychlejší půjčky na našem trhu. Pro tuto půjčku, si klikněte na odkaz níže.


Chcete půjčku s delší splatností?

Pokud si chcete půjčit větší částku a na delší splatnost, tak máme pro vás připravený finanční produkt nebankovní půjčky s názvem MAXI půjčka. Půjčit si můžete až do výše 800000 Kč se splatností od 12 do 84 měsíců. Úroková sazba je již od 8,9% ročně. O půjčku MAXI si můžete požádat online prostřednictvím jednoduchého formuláře. Jen dodáme, že u tohoto produktu jsou nulové poplatky a klient má možnost bezplatně splatit půjčku předčasně i bezplatně odložit až 6 měsíčních splátek. Pro tuto půjčku, si klikněte na odkaz níže.


Když si chcete půjčit, tak my vám chceme půjčit

Požádejte si o půjčku, ať už MINI nebo MAXI ještě dnes a my vás odměníme expresní rychlostí schválení. My chceme půjčovat a vážíme si těch, kteří si chtějí od nás půjčit. Pokud nám půjčku splatíte bez prodlení, vrátíme vám úroky zpět, (týká se produktu MAXI). A tak s naší půjčkou nešetříte jen čas, který byste museli strávit nesmyslným doložením a běháním po pobočkách, ale i peníze, které ušetříte na poplatcích a které vám vrátíme za vaše poctivé splácení.

Chci si půjčit - třeba ručit?

Ne. Za naše půjčky se neručí ani ručitelem ani movitým nebo nemovitým majetkem. Prostě nám postačíte jako ručitel vy sám bez jakékoliv další záruky.

Chci si půjčit a mít peníze ještě dnes

Pokud si chcete půjčit a finanční prostředky požadujete ještě dnes, tak při produktu MINI půjčka je třeba odeslat online žádost nejpozději do 17:30 a při produktu MAXI půjčka nejpozději do 14:30. Samozřejmě, pokud to nestihnete, peníze vám budou připsány na váš bankovní účet v následující pracovní den.