Dlouhodobá půjčka bez registru

27.03.2019

Na internetu jsem hledala půjčku na delší dobu tak abych i s nízkým příjmem mohla zvládnout splácet měsíční splátky. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to bude takový velký problém. Půjčka na delší dobu je podle mého názoru dnes spíše raritou. Sice je v ČR mnoho nebankovních společností, ale spíše se soustředí na krátkodobé půjčky. Moje známí mi doporučila finanční portál Ammado a tak jsem vyplnila krátkou žádost a odeslala ji. Nevím, jestli jsem měla štěstí, ale půjčka mi byla schválena ještě v den podání mé žádosti, což mě dost mile překvapilo.

Protože mám příjem pouze 12500 Kč, tak mě samozřejmě banky odmítli. Mám totiž ještě jeden úvěr, který sice řádně a na čas splácím, no prý mi neprošla nějaká bonita. Darmo jsem jim tvrdila, že právě proto chci půjčku na delší dobu alespoň 8 let. Jsem ale ráda, že Ammado mi pomohlo získat půjčku na 7 let a to se splátkou, kterou zvládnu splácet is mého menšího příjmu.

Žiji sama se svojí 11 letou dcerou a není jednoduché finančně nakládat s penězi tak, abychom se občas nedostali do situace, kdy musíme zvažovat cizí pomoc. Pomocí vaší půjčky jsem si dokázala vyplatit nedoplatky, které mi přišly za energie a koupit nový televizor a pračku. Pokud v budoucnu potkám někoho, kdo bude potřebovat půjčku stejně jako já, určitě mu Ammado doporučím. Ještě jednou vám děkuji a moc vám fandím ve vaší práci.

Klientka Mirka z Brna