Dovolená v zimě s půjčkou přes Ammado

04.11.2019

Pokud milujete hory, snowboard nebo rádi lyžujete, s půjčkou přes Ammado si můžete vychutnat zimní dovolenou v plném doušku. Stačí mít pár volných minut a chuť něco podniknout.

Vánoční relax
Vánoční relax

Zimní období dovolených se už blíží a spojit krásnou vánoční atmosféru s příjemným relaxačním pobytem je sen každého z nás. Ať už dáváte přednost silvestrovské párty někde na chalupě nebo návštěvu lyžařských svahů, s půjčkou přes Ammado si můžete splnit každé tajné přání.

K tomu abyste si udělali skutečnou radost rodině vám nyní stačí mít volných pár minut. Vánoční dovolenou si totiž můžete zafinancovat díky Ammado a to jednoduše online. Zvolte si tak požadovanou částku a odešlete krátký online formulář. Zimní prázdniny tak mohou být kouzelné.

Tip na vánoční dovolenou

Amatérský horolezec Marián Pospíšil doporučuje na tento rok dovolenou ve Vysokých Tatrách. "Nic nemůže být hezčí než strávit Vánoce v atmosféře krásných hor. Vysoké Tatry jsou ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi. "

Pokud už jsme vám udělali chuť na relax nebo motivovali ke krásné dovolené, s půjčkou přes Ammado je to nyní možné pro každého. Splňte si své touhy a zažijte krásné Vánoce.