Konsolidace a refinancování se stává trendem

13.09.2018
Konsolidace a refinancování
Konsolidace a refinancování

Statistiky ukazují, že český spotřebitelé mají větší ekonomickou gramotnost oproti minulosti.

Dosvědčuje to i obrovský zájem o tzv. konsolidační a refinanční úvěry. Spotřebitel si začíná uvědomovat, že se může nevýhodných půjček z minulosti zbavit tak, že je spojí do jedné výhodné.

Tento vzestupný trend zájmu si všimli téměř všechny bankovní i nebankovní společnosti, které přicházejí na trh s produkty konsolidačních a refinančních půjček. Výhody těchto typů půjček jsou nesporné. Nejenže spotřebitel dostane nižší úrok, ale také často krát nižší splátku. Jelikož refinancování a konsolidační úvěry jsou určeny především na delší dobu splatnosti, klient tak získá i při vyšší částce nižší splátku a přitom mu zůstane ještě jistá část z půjčky, se kterou může disponovat.

Jak konsolidovat jednoduše

Jednoduchým způsobem jak konsolidovat půjčku je přesně doložit nebankovní společnosti všech ostatních věřitelů tak, aby po schválení konsolidační půjčky mohly být automaticky prostředky uhrazeny na vrub těchto věřitelů.


Dalším a jednodušším způsobem refinancování je prostřednictvím půjčky na cokoliv. Klient si vybere produkt, při kterém není potřeba dokladovat účel a prostředky získané prostřednictvím tohoto produktu použije na vyplacení nevýhodných půjček. Klient se tak sám kontaktuje s věřiteli a odešle jim žádost o vyplacení půjčky.


Refinancování s Ammado

Půjčku na cokoliv Vám přináší i Ammado a to až do částky 800 000 Kč. Jednoduše si tak můžete s naší půjčkou vyplatit své staré a nevýhodné půjčky a splácet jen jednu. Naše půjčka přes internet je jednoduchá a dostupná online.