Krátkodobá půjčka zdarma

16.10.2018

Připravili jsme pro vás seznam krátkodobých půjček zdarma. Pokud si potřebujete půjčit na pár dní, bylo by zbytečné nevyužít nabídky nebankovních subjektů a nezískat první krátkodobou půjčku zdarma.

Vyberte si tak z přehledné nabídky a nechte si poslat peníze na váš bankovní účet ještě dnes. V našem seznamu krátkodobých půjček zdarma se nacházejí výhradně finanční instituce s platnou licencí České národní banky, která nad nebankovními subjekty vykonává přísný dohled.

Jak získat krátkodobou půjčku zdarma

Jednoduchým kliknutím na vámi zvolenou společnost se dostanete na oficiální stránku finančního subjektu, na které najdete online žádost. Tuto žádost si následně vyplníte a do pár minut je krátkodobá půjčka vaše. Pro odeslání žádosti si připravte váš platný občanský průkaz a číslo účtu, kam budete chtít odeslat finance.

"Krátkodobá půjčka zdarma" je skutečně rychlá

Jakmile vaši žádost odešlete do vybrané finanční společnosti, začne se automatizovaný schvalovací proces. O všem budete informováni prostřednictvím SMS zprávy nebo telefonického hovoru. Peníze se k vám dostanou za velmi krátkou dobu. Průměrně je to do 45 minut.

Kolik zaplatíte za krátkodobou půjčku zdarma

Poplatky za tento typ půjčky jsou nulové stejně jako úrok a tak vás to nebude stát ani korunu. Kolik si půjčíte, tolik jednoduše i vrátíte.

Splatnost krátkodobých půjček zdarma

Splatnost za krátkodobé půjčky je už podle samotného názvu krátkodobá. V průměru je to od 30 až do 60 dnů. Výhodou však je její snadné odložení splatnosti o další období (v průměru dalších 30 dnů).


Vyberte si z naší aktuální nabídky dostupných krátkodobých půjček zdarma. 


Reprezentativní příklad: V případě, že budete čerpat krátkodobou půjčku zdarma jako svou první půjčku ve výši 8 000 Kč a zvolíte dobu splatnosti na 30 dnů, bude Vaše půjčka osvobozena od veškerých poplatků a úroků. Roční úroková sazba se tedy bude rovnat 0 %, RPSN také 0 %. Za poskytnutí první půjčky tedy ušetříte 1 020 Kč. Společnosti vrátíte pouze vypůjčenou částku
8 000 Kč.

Jaké hlavní výhody plynou z krátkodobých půjček zdarma

Velkou výhodou je dostupnost těchto půjček. Kromě toho i fakt, že krátkodobé půjčky tolerují záznamy v registrech i menší příjem. Půjčku můžete získat přes internet a peníze vám přijdou prakticky ihned.

Jaké hlavní nevýhody plynou z těchto půjček

Důležité je si být jistý, že krátkodobou půjčku dokážete včas vrátit. Poplatky za prodlení jsou totiž účtovány ihned po splatnosti a tak je tento typ skutečně výhodný pouze v tom případě, pokud to s vrácením půjčených peněz myslíte naprosto vážně. Pokud celou půjčenou částku vrátíte včas, tak si můžete být jisti, že výhodnější půjčku nelze najít, nakolik nesmíme zapomínat na fakt, že při těchto typech půjček je úrok 0% RPSN 0% poplatek 0 Kč.