Krátkodobá půjčka - i zdarma

16.10.2018

Půjčte si na krátkou dobu a to i zdarma. Ammado vám přináší možnost získat krátkodobou půjčku již od 0% p.a. a s nulovým poplatkem. Získat ji můžete přitom jednoduše a pohodlně z domu a to bez zbytečných formalit a papírování. Krátkodobé půjčky kromě své expresní rychlosti schválení a to již do pár minut, přinášejí i řadu jiných výhod. Jsou určeny zejména k překonání krátkodobého výpadku finančních zdrojů.


  • Krátkodobě od 1000 do 20 000 Kč
  • Krátkodobá splatnost 5, 10, 15, 30, 45 nebo 60 dní
  • Peníze na bankovní účet i v hotovosti
  • Od 0% úroku a 0% poplatku za první krátkodobou půjčku


Na krátkou dobu a online

Krátkodobou půjčku získáte výhradně online a to vyplněním a odesláním žádosti, která se bude ihned posuzovat. Celý proces od odeslání vaší žádosti až po vyplacení prostředků probíhá elektronickým způsobem, což představuje neuvěřitelnou rychlost celého systému. Vaši půjčku získáte krátce poté, co o ni požádáte a to v průměru do 10 minut.

Krátkodobá půjčka a její splatnost

Krátkodobá půjčka má splatnost od 5 až do 60 dnů. Je možné ji splatit předčasně a to bez poplatků. Samozřejmostí krátkodobých půjček je i odložení splátky, o které je možné požádat v případě nedostatku finančních prostředků ze strany dlužníka. S krátkodobou půjčkou překonáte akutní nedostatek peněz a jednoduše ji vrátíte n a výplatu.

ZÍSKEJTE NAŠI NABÍDKU IHNED

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku 

Co je krátkodobá půjčka?

Krátkodobá půjčka je výlučným produktem nebankovních společností. V bance takový finanční produkt klient nenajde, protože vyžaduje vyšší cenu oproti klasickým půjčkám. Je schválena téměř všem klientům bez podrobného zkoumání různých bonitních pravidel. Dostane se tak k ní větší část spotřebitelů. Její hlavní devizou je její rychlost a flexibilita. Krátkodobá půjčka se používá k překonání krátkého finančního výpadku nebo k pokrytí neočekávaných finančních nákladů.

Poplatek za krátkodobou půjčku

Poplatky za krátkodobé půjčky se mohou odrážet buď to v ceně za poskytnutí (poplatek), nebo ve výši úroku. Při těchto půjčkách platí větší odměna pro věřitele oproti klasickým půjčkám. Důvodem je rizikovější portfolio klientů i samotná filozofie krátkodobého půjčování, která spočívá v rychlém zhodnocování investice věřitele, což přináší větší riziko recidivy a nesplacení závazku. V samotné ceně za půjčku se odráží i rychlost poskytnutí, jednoduchost poskytnutí a forma poskytnutí.


Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

Právě rychlostí se krátkodobé půjčky vyznačují. Půjčku je možné čerpat téměř okamžitě do pár minut a to výběrem z bankomatu, či osobním výběrem. Rychlost pro krátkodobé půjčky nezná ani svátek či víkend. Půjčku je tak možné získat prakticky kdykoliv během krátké chvíle.

Krátkodobá půjčka bez doložení příjmů

Krátkodobou půjčku lze získat bez potvrzení od zaměstnavatele nebo jiných instituci. Nejí třeba nechávat si potvrzovat potvrzení o příjmu, vyhotovovat výměry o důchodu, či jiných dávkách. Jelikož je půjčka schválena během pár minut, příjem žadatele se dokládá elektronicky bez dalších ověřovacích fází. Toto pravidlo umožňuje poskytnout půjčku na krátkou dobu širokému spektru klientů.

Krátkodobá půjčka na splátky

Krátkodobá půjčka není vázána na jedu splátku. Je možné ji rozdělit do několika splátek a to tak, aby ji dokázal spotřebitel splatit podle vlastních možností. V případě neočekávaného výpadku příjmu je možné požádat o odklad celkové splatnosti půjčky nebo splátku uhradit jen z části. Takové rozložení splátek do většího období umožňuje klientům komfortnější způsob vrácení půjčky.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY PŘI PRODUKTU: KRÁTKODOBÁ PŮJČKA

Kdo všechno může žádat o krátkodobou půjčku?

Žadatelem musí být osoba starší 18 let s trvalým nebo přechodným pobytem v ČR. Žadatel musí mít platný občanský průkaz a disponovat nějakým příjmem jako dávky, mzda, důchod, brigáda a jiné.

Mohu o krátkodobou půjčku žádat i když mám záznam v rejstříku?

Záznam v registru není primární překážkou pro schválení krátkodobé půjčky.

Odeslal jsem svou online žádost a co dál?

Teď už stačí jen počkat na telefonické ověření klienta. Připravte si doklady a mějte svůj mobil stále při sobě a zapnutý.

Mohu odstoupit od smlouvy pokud jsem si to s půjčkou rozmyslel?

Ze zákona máte právo bez jakéhokoli důvodu odstoupit od úvěrové smlouvy a to do 14 dní.

Fill out my online form.
Krátkodobá půjčka recenze

Hodnocení klientů 4.9/5 - 1123 hlasů