Nebankovní konsolidace půjček bez registru

21.04.2022

Máte hodně dluhů a nevíte si rady jak to všechno zvládnout? Potřebovali byste někde získat další půjčky a máte obavy, aby vám vaše dluhy nepřerostly přes hlavu? Pak by vás mohla zajímat konsolidace půjček bez registru. Díky této skvělé finanční službě můžete snadno a rychle snížit svoje splátky současných půjček a dost možná si i vypůjčit nějaké peníze navíc! 

Konsolidace
Konsolidace

Konsolidace půjček je poměrně snadný a rychlý způsob jak snížit současné splátky půjček a úvěrů a navíc získat ni nějaké peníze ještě dnes navíc. Konsolidaci půjček nabízí celá řada bankovních ústavů. U nich je ale podmínkou to, že žádná z půjček nesmí být po splatnosti a nesmíte mít ani žádné jiné dluhy nebo nezaplacené splátky za půjčky, úvěry či za různé kreditní karty nebo nákupy na splátky.

Výhodnou konsolidace půjček bez registru je to, že můžete všechny svoje současné dluhy sloučit do jednoho velkého. Díky tomu tak budete platit mnohem menší úroky. Zatímco nyní platíte třeba deset různých splátek po několika stokorunách, ve výsledku budete platit jen jednu velkou splátku, jejíž výše může být až o 30 - 60 % nižší.

Podmínkou schválení konsolidace půjček je předložení všech dokladů k vašim stávajícím půjčkám a dluhům. Také potřebujete mít nějaký pravidelný zdroj příjmu. Na záznamy v registru se ale nehledí. Dokonce je možné konsolidaci půjček řešit i v případě, že již máte nějaké neuhrazené splátky nebo jiné dluhy.

Vyřídit si tak konsolidační půjčku je jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát. Samozřejmostí je online servis, který ušetří klientům spoustu času. Pokud zvažujete své dluhy konsolidovat, vyzkoušejte také produkt, který vám doporučuje Ammado.

Konsolidace dluhů ve zkratce

Tento úvěr se obvykle získává od finanční instituce, která po přijetí žádosti přistoupí ke splacení současných dluhů smluvní strany. Požadovaná částka se pak opětovně dohodne s novým termínem splácení a nižšími splátkami: cílem je umožnit splácení za jednodušších podmínek, aby se předešlo možnému selhání klientů, kteří si na sebe vzali příliš mnoho závazků.

Stávající dluhy však musí obsahovat doložku o předčasném splacení, bez které nelze závazek uzavřít. Za určitých okolností může být účtován i poplatek za předčasné splacení.

Další možnosti pro spotřebitele zahrnují:

  • vyrovnání dluhu, při kterém se s věřiteli dohodne nižší úroková sazba nebo nižší jistina s cílem snížit celkové zatížení;
  • oddlužení, při kterém se zruší část nebo celý dluh;
  • konsolidace dluhů, při které je jednotlivec schopen splatit současné dluhy tím, že si vezme nový úvěr.

  • Někdy řešení zahrnuje některé z těchto taktik.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

V důsledku úterního raketového útoku Ruska na Ukrajině byla poškozena rozvodna na bělorusko-ukrajinské hranici, která zajišťuje napájení ropovodu Družba, informoval v úterý večer maďarský veřejnoprávní zpravodajský kanál M1. V této souvislosti svolal maďarský premiér Viktor Orbán na večer zasedání Rady obrany.

Neustále o ni slyšíme a víme, jak s ní můžeme zbohatnout. Jak její hodnota stoupá a klesá. Jak je důvěryhodná a nedůvěryhodná. Co přesně je kryptoměna a jak funguje?

Digitalizace plateb způsobila revoluci ve všem, od způsobu, jakým nakupujeme produkty a služby, až po způsob, jakým sdílíme výdaje s přáteli. Bezpečnost, rychlost a pohodlí jsou jen některé z mnoha výhod, díky nimž se virtuální svět stává stále oblíbenější platební metodou.

Je běžné, že si stát půjčuje peníze, když jeho příjmy nestačí na pokrytí rozpočtových potřeb. Vysvětlíme vám, kdy si stát půjčuje peníze, jak to dělá, od koho si půjčuje a jaké jsou nejčastější metody.

Během života je třeba učinit mnoho rozhodnutí. Koupě domu je jednou z nejdůležitějších, mimo jiné proto, že vyžaduje velkou finanční investici. Z tohoto důvodu a vzhledem k finančním důsledkům se vyplatí před jakýmkoli krokem v tomto směru analyzovat, jak ušetřit, aby byla koupě domu "úspornější".