Nový školní rok s Ammado půjčkou

26.08.2019

Prázdninový čas utekl rychleji než jsme si všichni mohli přát. Září už klepe na dveře a pro nás všechny je tento čas plný starostí s přípravou našich dětí do škol. Tento čas může způsobit ne v jedné rodině průvan v peněžence. Jak to zvládnout?

Půjčka nejen na školní potřeby

Na Ammado můžete získat půjčku jednoduše na cokoliv. Pokud je tento školní čas pro vás finančně náročný, využijte naši nabídku a půjčte si. Ať už peníze použijete na nákup školní tašky, psacích potřeb a sešitů, půjčit si můžete na vše, co budete potřebovat.

Doba drahá, vše drahé

I když na nás útočí různé reklamy a reklamní letáky, které se nás snaží přesvědčit o tom, že nákup školních potřeb je levná záležitost, všichni dobře víme, že to tak docela není pravda. V dnešní době toho dítě do školy potřebuje velmi mnoho. Maminky, které jsou přitom na mateřské dovolené, nedokáží tento čas překonat z toho, co dostanou v příspěvku. Půjčit si proto pro tento účel je běžnou praxí již několik let.

Jak na půjčku

Stačí si vybrat vhodný finanční produkt pro vás, ať už Mini půjčku nebo klasickou a podat si žádost online. O vše ostatní se již postará Ammado. Celý proces vám přitom nezabere ani pár minut.