Okamžitá platba zrychluje půjčky ihned

05.09.2020

Většina českých bank spustili službu okamžitých plateb. Tento fenomén ještě více zrychlil vyplácení půjček. Půjčka ihned je tak díky této službě prakticky vyplacena do pár vteřin.

Půjčkám do pár minut už odzvonilo. Ne v tom špatném, ale naopak v tom dobrém. Vystřídaly jejich půjčky do pár vteřin a to díky novým okamžitým platbám, které trvají jen pár vteřin. Půjčka ihned tak v současnosti může být právem označována jako půjčka vyplacena ihned.

Co jsou okamžité platby

Jedná se o okamžitý bankovní převod realizován mezi majitelem bankovního účtu a příjemcem. Nezáleží přitom ani na tom, že příjemce má svůj bankovní účet v jiné bance jako odesílatel. Důležité je aby banka příjemce i banka odesílatele poskytovaly takovou službu.

Ihned i přes víkend a svátek

Obrovskou výhodou okamžitých plateb je i to, že fungují i ​​během víkendů a svátků. Půjčka tak může být reálné vyplacena skutečně kdykoliv a to během celého roku. Nezáleží na tom, zda je svátek, neděle nebo jiný nebankovní den.

Automatická půjčka ihned

Pokud nebankovní společnost poskytuje své půjčky online a to automatizovaným systémem (dá se získat i prostřednictvím Ammado), může zájemce o půjčku získat peníze do pár vteřin. Je to obrovská výhoda hlavně pro takové klienty, kteří potřebují peníze okamžitě. Celý proces od začátku odeslání online žádosti až do vyplacení půjčky se tak může při používání okamžitých plateb zkrátit na neuvěřitelnou jednu minutu.

Půjčit si ihned můžete i vy

I vy můžete získat půjčku ihned a to díky automatizované žádosti prostřednictvím našeho finančního portálu. Půjčka ihned bude okamžitě zpracována, posouzena a vyplacena.