Okamžitá půjčka do výplaty - je to možné?

13.07.2021

Neočekávané výdaje mohou nastat kdykoli. Někdy musíme peníze utratit nečekaně v nejméně vhodnou chvíli, a to jsou například svátky nebo neděle, kdy můžete zapomenout i na návštěvu banky. Je možné narazit na nabídky okamžitých půjček poskytovaných během víkendů a svátků. Jsou takové nabídky pravé a zaslouží si vaši pozornost?

Okamžitá půjčka do výplaty
Okamžitá půjčka do výplaty

Zjistíte, jak získat finanční prostředky na jakýkoli účel - okamžitě, kterýkoli den v týdnu.

Pracuje úvěrová společnost i o víkendech?

Ano, a nejen to. Například Ammado je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Některé subjekty na trhu působí pouze od pondělí do pátku, tedy ve standardní pracovní dny. Překvapivě mnoho společností vás vyzývá, abyste je kontaktovali i ve dnech volna. A samozřejmě nabízejí také vzdálenou zákaznickou podporu - ani ne tak prostřednictvím stacionárních prodejen, ale odpovídáním na hovory na infolince nebo na zprávy v chatu či e-mailu.

Vzhledem k tomu, že potřebujete získat finanční prostředky ihned a máte volný den, omezte hledání úvěrové společnosti pouze na ty, které tvrdí, že mají otevřeno i v sobotu, neděli nebo dokonce ve svátek.

Jak dlouho trvá ověření žádosti?

Další podmínkou získání peněz "ihned" je, že žádost o půjčku by měla být skutečně ihned posouzena. Některé společnosti tvrdí, že kontrola vyplněného formuláře a ověření vaší totožnosti trvá čtvrt hodiny nebo několik desítek minut. Pokud úvěrová společnost jedná rychle a je schopna okamžitě reagovat na vaši žádost, zvyšuje se šance na úspěšné získání peněz na jakýkoli účel v nouzové situaci.

Základní otázka k převodu

Dostáváme se k nejdůležitějšímu okamžiku, kterým je převod finančních prostředků, které potřebujete na opravu závady na domě, úhradu neodkladných závazků nebo jiných okamžitých výdajů. Předpokladem pro získání peněz během svátku nebo volného dne je, že úvěrová společnost musí provést okamžitý převod. Další věc: převod musí být proveden z účtu v bance, kde máte účet i vy, nebo musí jít o okamžitou platbu.

Naštěstí mají úvěrové společnosti obvykle několik desítek různých účtů, aby mohly vyhovět co největšímu počtu zákazníků.

Někteří věřitelé nabízejí také alternativní možnost - vyplatí vám peníze v hotovosti. Pokud je však vaše finanční potřeba opravdu naléhavá, nevyplatí se rozhodnutí odkládat nebo hledat úspory násilím.

Přehled - hotovostní půjčky během svátků a víkendů

Ukazuje se, že i nečekané výdaje během dovolené lze rychle pokrýt prostředky z poskytnuté okamžité hotovosti. Podmínkou však je, že ji musíte obdržet, proto vyplňte online žádost o půjčku před výplatou.

Nejnovější články z Expres finance

Přečtěte si, co je nového