Půjčka 100 000 bez registru

28.03.2019
Pošta od vás
Pošta od vás

Když jsem se dostal do situace, že jsem si potřeboval půjčit, nebylo to ze začátku jednoduché. I přesto, že jsem potřeboval jen 
100 000 Kč, tak banky ode mne vyžadovaly potvrzení téměř jako u hypotéky. Samozřejmě, že v minulosti jsem měl z mládežnické nerozvážnosti nějaké neřesti a tak se mé jméno ocitlo v bankovních a nebankovních registrech. I když jsem si už své pohledávky splácel řádně, právě tento můj finanční exces mi byl vytýkán.

Naštěstí mi jeden můj známí doporučil finanční portál Ammado, na kterém jsem našel i produkt půjčky bez registru a tak jsem neváhal a vyplnil si žádost online. Popravdě jsem nečekal kladný výsledek, protože jsem takto podal už několik žádostí. Překvapilo mě a mile, když jsem zjistil, že prostřednictvím Ammado jsem měl půjčku schválenou a to i přes záznamu v registru.

100 000 Kč jsem dostal druhý den a mohl je použít tam kde jsem potřeboval. Od toho dne nedám na Ammado dopustit. Protože své hříchy z minulosti si nesu ze sebou i teď, jediná moje naděje získat půjčku bez registru dopadla naštěstí skvěle. Chci se vám takto listem poděkovat za šanci, kterou jsem dostal a proto vám posílám tento svůj list. Přeji mnoho úspěchů v půjčování.

Píše klient Petr z Českých Budějovic