Půjčka 100 000 Česká spořitelna

28.03.2019
Pošta od vás
Pošta od vás

Účet v České spořitelně mám už několik let a čerpala jsem od nich už několik půjček. Dostala jsem se však kvůli rekonstrukci střechy na domě do situace, že jsem potřebovala půjčit více než obvykle. Částka, která mi chyběla byla 100 000 Kč a tak jsem se s žádostí o půjčku obrátila přímo na svou banku.

Přiznám se, že jsem moderní žena a tak běhat po pobočkách se mi moc nechtělo. Naštěstí jsem našla možnost požádat o půjčku z České spořitelny přímo přes internet a to prostřednictvím vašeho finančního portálu. Stačilo podat krátkou žádost a vše bylo vybaveno.

Z banky mě kontaktovali téměř okamžitě. Stejně rychle jsem obdržela i půjčku v celkové výši 100 000 Kč. Jsem nesmírně spokojená s komfortem, jaký nabízíte na svých webových stránkách. Člověk by běháním po pobočkách ztratil několik hodin. Já osobně žiji v malé vesničce a tak cesta do místa, kde je nejbližší pobočka České spořitelny mi zabere skutečně množství času. Proto jsem ráda, že svých 100 000 Kč jsem si z pohodlí svého obývacího pokoje mohla zařídit prostřednictvím vašeho portálu.

Mnoho lidí však netuší, že taková jednoduchá věc existuje a půjčky si vyřizují přímo na pobočkách České spořitelny. Samozřejmě, že někdo upřednostňuje osobní kontakt, ale chtěla bych vás poprosit o uveřejnění mého dopisu jak jsem dostala půjčku ve výši 100 000 Kč já od České spořitelny a možná přivedu na stejně snadnou cestu i někoho, komu ušetřím množství času.

S pozdravem Simona z vesničky u Olomouce.