Půjčka bez ručitele

30.10.2018

Máte problém přesvědčit někoho aby se vám zaručil při vyřizování půjčky? Vůbec nemusíte mít obavy. Na našem trhu se již dlouhou dobu objevují velmi atraktivní, lákavé, bezkonkurenční a oblíbené půjčky - Půjčky bez ručitele. Už z názvu je jistě zřejmé, že při těchto půjčkách nebude nutná pomoc ručitele, který by se za celou půjčku zaručil.

Ručitel je vlastně třetí osobou v celém procesu schválení a vybavení půjčky. Úkolem ručitele je zavázat se k půjčce druhé osoby, která o půjčku žádá. Najít osobu, která by byla schopna stát se ručitelem není tak snadné, protože jen málo lidí si vezme na zodpovědnost případné problémy při splácení. Právě kvůli těmto obtížím najít ručitele, se začaly poskytovat Půjčky bez ručení. Jejich získání je docela snadné, ale posouzení každé žádosti je velmi individuální a záleží také od výše půjčované finanční částky. Půjčky ihned jsou půjčované hlavně v nižších finančních částkách, kvůli bezpečnosti. Půjčka je poskytována téměř každému, s trvalým pobytem na území České republiky. Minimální věk žadatele o půjčku je 18 let a horní věková hranice je 75 let. Důležitými doklady jsou doklady o výši měsíčního příjmu, které nesmí být starší než 3 měsíce.

Tento doklad mohou žádat a prověřit si iu Vašeho zaměstnavatele (možné je i doložení výplatní pásky, ne starší než 3 měsíce). Právě tyto doklady svědčí o korektnosti klienta a ujišťují zápůjční společnost, o jeho důvěryhodnosti. Nejčastěji takové půjčky jsou čerpány z nebankovních úvěrových společností, protože získání takové půjčky v ní je o něco lehčí. Půjčku bez ručitele je možné získat i jako bezúčelovou půjčku. Zápůjční společnost, která půjčuje vůbec nemusí zajímat, na co jste půjčenou finanční částku využili- výhodná neúčelovost půjčky.