Půjčka ihned i pro důchodce

15.09.2022

Ať už je vaším příjmem starobní důchod nebo invalidní, o půjčku ihned si můžete požádat jednoduše z vašeho domu. Samozřejmostí je odeslání finančních prostředků ihned po schválení a jednoduché doložení příjmu.

Půjčka ihned i pro důchodce
Půjčka ihned i pro důchodce

Důchodci to mají jednodušší 

Při žádosti o půjčku ihned to mají důchodci jednodušší a to oproti každému jinému příjmu. Důchodcům totiž postačuje k prokázání příjmu fotokopie nebo fotografie prostřednictvím telefonu a to dokumentu (výměr o důchodu) potvrzujícím příjem důchodu. Samozřejmostí je i to, že pokud v případě z nějakého důvodu nemá důchodce u sebe takový dokument, postačuje jako náhrada fotografie výpisu z účtu, na kterém je důchod uveden jako přicházející platba. 

Ihned se dvěma doklady 

K dokumentu, o kterém jsme psali na předchozích řádků postačuje už jen fotokopie nebo fotografie platného občanského průkazu z obou stran. Dokladání pro důchodce je tak nejjednodušší a proto i samotné schválení půjčky ihned trvá jen pár minut. 

Další kritéria důchodců 

Povinným kritériem pro schválení půjčky ihned je minimální věk žadatele 18 let. Žadatel také nesmí být vedeni v insolvenčním řízení (osobní bankrot). Stejně nemůže mít žadatel vyšší deficit výdajů než příjmů a jeho bydliště nesmí být evidovány na městský nebo obecní úřad. 

Výhody pro důchodce 

Při půjčce ihned pro důchodce patří mezi hlavní výhody kromě jednoduššího doložení příjmu i možnosti flexibilně si nastavovat výšku splátek tak aby výše důchodu postačovala na bezpečné a bezproblémové splácení půjčky. 

Sledujte nás na Youtube