Půjčka na daňové nedoplatky online - Jak ji získat

04.03.2019

Hrozí vám daňové nedoplatky v roce 2019 a vy nechcete platit státu vysoké penále? Využijte příležitosti a půjčte si výhodně až 800 000 Kč. Tato nabídka platí pro všechny živnostníky v České republice. S naší půjčkou online pro živnostníky předejdete sankcím a pokutám z daňového úřadu.

Půjčka na daňové nedoplatky
Půjčka na daňové nedoplatky

Vyšší zisky přinášejí vyšší daně

Tak už to v životě podnikatele chodí. Pokud jste měli lepší rok v podnikání, musíte hlouběji sáhnout do kapsy. Ze státem se musíte o svou šikovnost podělit a to daní z příjmu. Někdy se však stane, že živnostník své vydělané finanční prostředky investuje do svého podnikání nebo rodiny a tak mu po přiznání nezůstanou peníze na úhradu daní. Často krát se také stává, že živnostníkovi se během jednoho roku daří více a ten druhý mě velmi slabí. Peníze mu tak nezůstanou a je odkázán na půjčku. Protože je však dlužníkem na dani z příjmu, banky ho častokrát odmítnou a tak jedinou cestou zůstává nebankovní půjčka.

Nedoplatek zaplaťte půjčkou

Daňový nedoplatek je rozumnější vyplatit okamžitě. Být dlužníkem státu se nevyplácí a to i z důvodu zrychleného exekučního řízení a vysokých úroků
z prodlení, které dlužníkovi na daních hrozí. Zaplatit daňový nedoplatek
z půjčky je tak rozumný nápad. Podejte si online žádost v naší sekci "půjčky pro živnostníky" a my vás budeme obratem kontaktovat. Půjčku si splatíte v přiměřených splátkách bez rizika vysokých sankci.

Kdo všechno může požádat o půjčku na daň

O půjčku na vyplacení daně si může požádat každý živnostník, který je zapsán v registru OSVČ a nemá dostatek peněz na úhradu daňového nedoplatku. Získat můžete až 800 000 Kč a to praktický okamžitě. Stačí když si podáte prostřednictvím internetu žádost o online půjčku. Peníze z půjčky pro živnostníky můžete použít na cokoliv a tak účel půjčky není na vyplacení daňových nedoplatků vázán.