Půjčka na krátkou dobu online

08.01.2019

Dobrou zprávou je, že Ammado vám nabízí půjčku na krátkou dobu i bez osobního setkání. Půjčte si bez obav. Nebudeme k vám chodit domů ani vás volat k nám.

Znáte to, zavoláte si obchodnímu zástupci a ten, aby se s vámi vůbec bavil, tak od vás chce, abyste ho pozvali k sobě domů. Samozřejmě, že ne vždy to končí jedinou návštěvou. V tom horším případě k vám bude chodit jako na klavír. Každý týden, ale namísto hudebního zážitku si od vás odnese splátku.

Diskomfort, který vám s Ammado nehrozí

Zda si půjčíte na krátkou dobu nebo dlouhou, Ammado k vám domů chodit nebude. Stačí si totiž o půjčku na krátkou dobu požádat online a právě v tomto režimu online celý proces schválení bude i pokračovat. To znamená, že rozdíl mezi klasickou půjčkou a půjčkou na krátkou dobu neexistuje.

Na krátkou dobu není jen 30 dní

Označení finančního produktu termínem "půjčka na krátkou dobu" nebo "krátkodobá půjčka" se nevztahuje pouze na finanční produkty s dobou splatnosti 30 dnů, ale může jít i o produkty se splatností vyšší. Například u produktu krátkodobé půjčky Ammado je splatnost v některých případech až jeden rok.

Jak si zažádat o půjčku na krátkou dobu

Odeslat žádost o krátkodobou půjčku je velmi jednoduché a samozřejmě bezplatné. Stačí si kliknout na odkaz níže a vyplnit jednoduchý formulář. Peníze obdrží klient ve většině případů ještě v den podání žádosti, což je velkou výhodou oproti klasickým půjčkám. Požádejte si i vy a získejte půjčku ještě dnes.