Půjčka před výplatou bez nutnosti poslání 1 kč na účet

23.07.2019

Častokrát se klient setkává s tím, že nebankovní společnost vyžaduje ověření bankovního účtu pomocí odeslání platby v částce 1 Kč a to právě žadatelem. Taková verifikace klienta je však spíše překážkou, protože pokud klient potřebuje půjčku do výplaty resp. menší hotovost, tak je vysoce pravděpodobné, že zůstatek na svém bankovním účtu má nulový.

Půjčka bez poplatku 1 Kč na bankovní účet

Pokud si například požádáte o MINI půjčku před výplatou, tak není třeba v žádosti posílat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Verifikace bankovního účtu může totiž probíhat i jinými způsoby. Jedním z nich je například odeslání symbolické částky právě nebankovní společností a to v částce několika desítek haléřů. Pokud klientovi pak na účet dorazí taková částka, tak její přesnou výšku zná jen on sám. Výška příchozí platby pak slouží jako PIN kód, který žadatel následně uvede.

1 Kč na účet by mělo být minulostí.

Tento zastaralý ověřovací proces i v dnešní době využívá ještě poměrně mnoho nebankovních subjektů, které půjčky před výplatou poskytují. Tímto krokem se ale sami obírají o množství klientů, který na svém bankovním účtu nemají dostatek finančních prostředků. Posílání poplatku ve výši 1 Kč má za následek odbyt zákazníků a proto by se měla dát přednost takovému verifikačnímu prostředku, který finančně nijak nezatěžuje samotného žadatele o půjčku.

MINI Půjčka bez 1 Kč

Pro podání žádosti o MINI půjčku přes Ammado nebudete potřebovat posílat žádný poplatek. Můžete si tak o ni požádat i v situaci, že na bankovním účtu máte nulový zůstatek nebo minusový zůstatek. Získat můžete až 20.000 Kč a to expresně rychle.