Půjčku, kterou dostanete CZ

27.03.2019
Pošta od vás
Pošta od vás

Hledal jsem na internetu internetovou stránku pujckukteroudostanete.cz no marně. Potřeboval jsem si nutně půjčit na nové auto, protože to staré mi už vypovědělo službu. Protože se živým jako řidič živnostník, tak mít auto je pro mě životně důležité. Naštěstí se mi podařilo najít Ammado půjčku a s hrdostí mohu napsat, že vy jste dá půjčka, kterou jsem skutečně dostal.

Auto i díky vám jsem si koupil nové a tak jsem o svou práci nepřišel. Měl jsem potřebu se vám nějak odvděčit a nevěděl jsem najít způsob jak to udělat. Manželka mi poradila tuto formu dopisu a tak vám tedy píšu a děkuji. Samozřejmě, tímto to pro mě nekončí. Pokud budu ve svém okolí poznat někoho, kdo bude stejně hledat jako já půjčku, kterou dostane tak mu určitě doporučím vás.

Věřím, že nové auto mi s vaší půjčkou přinese štěstí a já s ním najezdím tisíce kilometrů. Samozřejmě svůj závazek vůči vám si budu plnit zodpovědně a pokud mi život přihraje znovu nějakou nečekanou událost, rád vás o půjčku požádám znovu. Vím, že u vás je dostanu.