Půjčky bez zkoumání registru dlužníků

08.01.2019

Půjčky bez nahlížení do registru se dnes těší velmi velké oblibě. Jsou vhodné pro lidi, kteří získali záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez zkoumání registru dlužníků
Půjčky bez zkoumání registru dlužníků

Do tohoto registru mohou nahlížet bankovní i nebankovní instituce a na základě toho se rozhodnou, zda zájemci dají úvěr nebo ne. Negativní záznam vznikne velmi snadno - stačí, aby měl zájemce v minulosti nějaký problém se splácením nebo neplatil včas. Takoví žadatelé bank, které tento registr využívají, neuspějí a právě pro ně je určen tento produkt.

Půjčka bez registru jsou velmi snadno dosažitelné pro většinu populace. Tedy i pro důchodce a ženy na mateřské dovolené. Nebankovní instituce, které nabízejí nebankovní půjčky, se vlastně prosazují menším počtem fomalít a individuálním družným přístupem ke klientovi. Jsou ochotnější a poddajnější i k rizikovým klientům. Samozřejmostí je, že pravidla se odlišují od nebankovky k nebankovce. Svou roli hraje i výše půjčky.

Nejvýznamnější výhodou těchto půjček je zejména fakt, že úvěr získá i žadatel s nepříznivým bankovním registrem. Často nepotřebujete uvádět přesný účel, na který plánujete použít peníze získané formou půjčky. Peníze můžete využít na nákupy spotřebního zboží, ale i na snížení starších dluhů, případně profinancování hypotečních úvěrů. K dosažení úvěru nemusíte mít žádné ručení a obvykle nepotřebujete dokladovat ani výšku vašich příjmů.

Ušetřete množství času s naší půjčkou

Ammado půjčka bez registru vám ušetří čas strávený s doložením výpisů
z bankovního a nebankovního registru. Od našich klientů nevyžadujeme tyto dokumenty a tak si bez jakýchkoliv obav mohou požádat online. Kromě času samozřejmě ušetří klienti i na poplatcích za takto vystavené výpisy, které se pohybují v řadách několika set korun. pokud skutečně bez registru, tak jedině s Ammado.