Půjčky ihned v průběhu 24 hodin

30.10.2018

Pokud uvažujete nad zřízením půjčky, určitě Vám v hlavě víří stovky otázek. Rozhodnout se pro bankovní či nebankovní půjčku? Pro jakou konkrétní firmu se rozhodnout? Pokud hledáte bezpečné a rychlé půjčky, nejvýhodnější bude asi zvolit nebankovní půjčku, která však má své plusy i mínusy.

Asi nejžádanější jsou z nebankovních půjčky ihned do 24 hodin. V případě, že se rozhodnete pro tento typ půjčky, můžete si být jistý že peníze budete mít na účtu v průběhu pár hodin, nejpozději však do 24 hodin. Lidé kteří nutně potřebují peníze, nejsou příliš ochotni čekat, a proto se tento typ půjčky těší vysoké popularitě. 

Co však budete potřebovat na vyřízení tohoto úvěru? 

Většinou se požaduje pouze doklad totožnosti (občanský průkaz), některé firmy vyžadují i ​​druhý doklad totožnosti (například rodný list či řidičský průkaz) a doklad který prokazuje místo Vašeho trvalého bydliště (například účet za elektřinu nebo plyn ...). Pak už jen stačí vyplnit a odeslat online formulář, který Vám nezabere jako pár minut. Po odeslání formuláře bude Vaše žádost posouzena a Vy budete telefonicky informováni o tom, zda byla Vaše žádost schválena, či zamítnuta. 

Takový typ jednoduché půjčky prostřednictvím online formuláře přináší portál Ammado. Rovněž velmi oblíbená je i Ammado online půjčka, kterou mohou žádat klienti prostřednictvím formuláře, který je zcela zdarma. Ale všechno na světě má své výhody a nevýhody a proto je na místě zmínit i nevýhody nebankovních společností. Největší minus je vysoký úrok a roční procentní sazba nákladů která se při nebankovky běžně pohybuje na úrovni 15%. Proto je dobré si promyslet, zda půjčka opravdu stojí za to, a zda byste se bez ní náhodou i neobešli.