Půjčky před výplatou - kde je získáme nejrychleji?

10.04.2022

Půjčky před výplatou jsou vedle hotovostních půjček nejoblíbenější finanční službou, kterou spotřebitelé v České republice volí. To je přirozené vzhledem k jejich široké nabídce a minimálním požadavkům na zpracování ze strany dlužníka.

Půjčky před výplatou
Půjčky před výplatou

Zároveň se neustále objevují otázky, jak najít nejvýhodnější nabídku na současném trhu, která nám po několika minutách přinese i hotovost na bankovní účet.

Přestože se s nabídkou půjček před výplatou setkal snad každý spotřebitel, ne každý si uvědomuje, na jakých principech tato služba funguje. Protože ačkoli má jisté podobnosti s nebankovními půjčkami, tento finanční produkt se od nich mnohem více liší. Než o ni ale požádáte, přečtěte si, co přesně půjčka před výplatou znamená.

Půjčky před výplatou - charakteristika produktu

Nebankovní půjčky jsou finanční služby, které jsou poskytovány na libovolný zvolený účel. Může jít například o nákup auta, zaplacení nedoplatku nebo jiné běžné výdaje. Díky tomu si můžete půjčit od 1 000 Kč až do 20 000 Kč se splatností až 90 dní.

Největší vliv na jejich oblibu má však skutečnost, že půjčka je poskytnuta ve velmi krátkém čase: od podání žádosti do obdržení peněz často uplyne pouhých 15 minut. Je důležité si uvědomit, že čas, kdy peníze dorazí na náš účet, je ovlivněn také časem, kdy je převod zaúčtován ve vaší bance.

Požadavky věřitelů

Poskytnutí půjčky samozřejmě závisí na tom, zda úvěrová společnost uzná, že jsme schopni půjčku splatit ve lhůtě stanovené ve smlouvě. Důležité však je, že tento postup není tak přísný jako v bance. Mezi povinnosti žadatele patří předložit platný doklad totožnosti (což je občanský průkaz), mít bankovní účet a být starší 18 let. Co se týče úvěruschopnosti, ta se obvykle omezuje na uvedení výše příjmu v žádosti - doložení příjmu není v žádné fázi vyžadováno. Tím se půjčky před výplatou jasně liší od jiných typů půjček, jejichž podmínky jsou mnohem rozsáhlejší.

Pokud jste se tedy rozhodli požádat o půjčku před výplatou, nezapomeňte podat žádost online prostřednictvím našeho finančního portálu.

Magazín - Expres finance

Máte hodně dluhů a nevíte si rady jak to všechno zvládnout? Potřebovali byste někde získat další půjčky a máte obavy, aby vám vaše dluhy nepřerostly přes hlavu? Pak by vás mohla zajímat konsolidace půjček bez registru. Díky této skvělé finanční službě můžete snadno a rychle snížit svoje splátky současných půjček a dost možná si i vypůjčit nějaké...

Od smlouvy o půjčce můžete odstoupit do 14 dnů od jejího uzavření. Zákazník z tohoto důvodu nenese žádné finanční důsledky, ale musí okamžitě vrátit peníze získané ze závazku spolu s naběhlými úroky za období, kdy byly k dispozici. Jak v praxi odstoupit od smlouvy o půjčce nebo úvěru?

Půjčky před výplatou jsou vedle hotovostních půjček nejoblíbenější finanční službou, kterou spotřebitelé v České republice volí. To je přirozené vzhledem k jejich široké nabídce a minimálním požadavkům na zpracování ze strany dlužníka.

Obvykle se říká, že těžká doba si žádá těžká řešení. Ačkoli nelze popřít pravdivost tvrzení, že současná situace nepatří k nejjednodušším, neznamená to, že bychom se měli vzdát pohodlných řešení. Níže uvádíme několik informací o jednom z pohodlných řešení přizpůsobených těžkým časům.