Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

30.10.2018

Pokud máte zájem o zřízení úvěru v bance, čeká Vás spousta vybavovačiek a jednání ohledně vybraného finančního produktu. Během osobního setkání s pracovníkem banky musíte důkladně probrat všechny náležitosti budoucího úvěru. Před vydáním závěrečného stanoviska od Vás banka bude požadovat důkazy, že úvěr budete vědět splácet.

Zaměstnanec banky si proto od Vás vyžádá potvrzení, které dokladuje výšku vaší současné mzdy. Ten se dá velmi pohodlně získat od vašeho současného zaměstnavatele. Pochopitelně jen tehdy, když máte zaměstnání. V opačném případě zůstane potřebný formulář nepotvrzený. A pro banku to znamená jedno. Daný klient nemá stabilní zdroj financí, a proto by schválení úvěru znamenalo nepřiměřené riziko. 

Právě kvůli tomu bude vaše žádost zamítnuta. Všichni zájemci o půjčku, kteří v bance neuspěli jistě ocení fakt, že existují takzvané půjčky bez dokládání příjmu. Jak již indikuje samotný název, hodí se skvěle i pro dočasně nezaměstnané osoby. Pro půjčky bez potvrzení příjmu si musíte zajít do nebankovních společností. Zvolené nebankovní instituci přitom postačí jen minimum informací o vaší osobě. Mnohdy stačí uvést jen vaše jméno a příjmení, adresu současného bydliště, rodné číslo a další nezbytnosti (např. Číslo bankovního účtu). 

O výši vypůjčené částky rozhoduje hlavně schopnost žadatele za půjčku ručit - buď ručitelem se stálým příjmem nebo založením nehnuteľnosti..Poskytovatelia se totiž pochopitelně snaží eliminovat riziko nesplacení závazku z důvodu platební neschopnosti. Půjčky bez potvrzení příjmu vám mohou pomoci s překlenutím těžké životní situace, je však třeba počítat s tím, že úroky budou vysoké, jak je známo o nebankovních půjčkách.