Zonky se mění na žirafu! Osel křížený se zebrou končí

16.05.2019
Nový maskot Zonky
Nový maskot Zonky

Maskot osel křížený se zebrou přezdívaný Zonky se mění na žirafu. Půjčka od společnosti Zonky mění svého maskota. Přinese to P2P platformě větší úspěch? Od dnes platí, že lidé si půjčují na Zonky od Žirafy.

Pokud se vám osel křížený se zebrou líbil, tak to už neplatí. P2P platforma Zonky, která toto zvířátko používala pro propagaci svého finančního produktu se rozhodla vyměnit oslíko-zebru za žirafu. Není to však jediná změna. Zonky kromě loga mění i podmínky půjčky. Nový produkt "Raketově rychlá půjčka" je možné získat již od 2,99%. Protože již ze samotného názvu je jasné, že peníze zákazník získá raketovou rychlostí, jde o expresní půjčku za zajímavý úrok.

Změní jméno žirafa?

Původ jména Zonky je složen ze dvou zvířat osel anglicky donkey a zebra. Nové logo žirafy nepřipomíná na první pohled křížence, takže nastává otázka zda se ze Zonky stane Žirafko nebo Giraffko (giraffe, giraffky apod.) Pravděpodobně ale "Zonky" název produktu zůstane v platnosti. Proč se rozhodla P2P půjčka Zonky změnit maskota je dnes již jasné. Nový maskot žirafa má být globálním maskotem pro všechny země kde se chystá Zonky na podzim tohoto roku expandovat.

Zonky půjčku se žirafou získáte online

Pro žirafu nemusíte chodit daleko. Vyzkoušejte si půjčit od žirafy s jménem Zonky a to až do 750.000 Kč. Abyste nemuseli bloudit internetem, klikněte si na odkaz níže. Úrok 2,99% je slušný a stojí za to pokusit se ho získat.