Půjčka Acema Credit

Osobní půjčka Acema

Osobní půjčka Acema se nabízí v rozsahu 100 000 Kč - 2 000 000 Kč s variabilní splatností nabízenou od 1 až do 20 let. Acema osobní půjčka nabízí možnost využít odklad až 12-ti splátek nebo uhradit mimořádnou splátku a tím svůj závazek umořit dříve. Tento úvěr je utné zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví, případně využít k zástavě nemovitost třetí osoby. Acema nabízí v určitých lokalitách ocenění nemovitosti zdarma. Výhodou Osobní půjčky Acema je rychlé posouzení - již během pár minut znáte přdběžný výsledek.

Reprezentativní příklad

Pokud využijete Osobní půjčku Acema a zvolíte úvěr ve výši 450 000 Kč se splatností na 96 měsíců, bude měsíční splátka činit 8 954 Kč. K měsíční splátce je nutno připočíst poplatek za vedení účtu 349 Kč, celkem tedy budete každý měsíc hradit 9 303 Kč. Úroková sazba je v tomto případě stanovena na 17 % p.a a výše RPSN činí 22,17 %. Váš celkový závazek vůči společnosti Acema bude činit 859 584 Kč.


Acema Credit Czech a.s

Již v roce 2003 byla založena firma ACM Money. Od roku 2003, kdy firma poskytla půjčku svému prvnímu klientovi, jen roste. Největší změnou firma prošla v roce 2012, kdy firma změnila vlastníka. Společnost Davis Salomon Group Ltd. dává vzniknou novému názvu firmy Acema. Od této chvíle firma jen roste a stává se z ní opravdu silný hráč v poskytování nebankovních zajištěných úvěrů. Nabídla produkty, které na českém trhu chyběly a neustále jde se současnou dobou a své produkty inovuje. Umí flexibilně reagovat na požadavky a potřeby široké věřejnosti a naslouchá svým klientům. Všechny Acema produkty mají společný ukazatel a tím je v první řadě nízký úrok a korektnost.


Úvěry pro živnostníky a podnikatele Acema

Úvěr zajištěný nemovitostí

Tento podnikatelský úvěr, na nějž se bude vztahovat zástavní právo k nemovitosti lze čerpat až do výše 50 000 000 Kč se splatností až 20 let. Každá žádost se zpracovává a vyhodnocuje individuálně a Acema se vždy pro Vás snaží najít co nejlepší řešení a nabídnout Vám nejvhodnější možnou variantu. Úrok při tomtu produktu startuje již na 4,9 % p.a. Vyhodnocování žádosti společnost provádí ve zrychleném procesu a umí zohlednit i případné exekuce a potřebu vyplatit dluhy.

Úvěr nezajištěný nemovitostí

Pokud podnikáte a nemáte možnost za svůj závazek ručit nemoitostí, má Acema v nabídce produkt, který lze zajistit movitým majetkem ( auta, stroje atd ). Schvalovací proces trvá obvykle maximálně 24 hodin a tento úvěr tedy lze velmi rychle načerpat. Hodí se ideálně k rozvoji Vašeho podnikání, na renovaci. Samozřejmostí je i u tohoto produktu individuální vyhodnocení i problematičtějších situací jako jsou exekuce a dluhy. Úvěr je možné čerpat až do výše 10 000 000 Kč.

Úvěr pro začínající podnikatele

Pokud máte velké pracovní plány a jediné, co Vás dělí od jejich realizace jsou finance, je tento úvěr pro Vás přímo stvořený. Finanční rozpětí se zde nabízí od 100 000 Kč do 50 000 000 Kč a dobu splácení si můžete rozložit až na 10 let. Úvěr je možné využít pro každý podnikatelský obor. A jako bonus je drtivá většina žádostí vyhodnocena do 24 hodin. V případě schválení úvěru, Vám společnost Acema obratem finanční prostředky převádí na Váš účet a Vy si tak můžete začít budovat to, po čem toužíte.


Hypotéka na pronájem

Pokud se Vám naskytla skvělá příležitost na koupi nemovitosti, kterou byste rádi využívali na pronájem dalším osobám, má pro Vás Acema výhodný úvěr. Hypotéku na pronájem je možo čerpat v plné výši kupní ceny nemovitosti. Nabízí se Vám tedy ojedinělá možnost investovat do nemovitosti i bez vlastních finančních zdrojů. Výhodou hypotéky na pronájem je, že první splátka dlužné částky se dá odložit, než najdete ideálního nájemníka. Acema Hypotéka na ponájem umí zhodnotit ve Vaší bonitě i výtěžek z budoucího pronájmu a vaši žádost tak zpracuje díky týmu proškolených specialistů opravdu velmi rychle a s minimem papírování.


Výhody úvěrů Acema

 • Velmi rychlý proces schvalování s minimem papírování.
 • Individuální přístup ke každému klientovi.
 • Tým vysoce proškolených pracovníků, kteří Vám vše dopodrobna vysvětlí.
 • Žádné skryté poplatky.
 • Přehledná a srozumitelná smlouva pro každého.
 • Nižší nároky oproti bankovním úvěrům.
 • Vysoký finanční rozsah úvěrů.

Nevýhody půjček Acema

 • Úvěry je nutné zajistit a to buď nemovistí nebo movitým majetkem.

Podmínky k získání úvěru Acema

 • Minimální věková hranice 18 let
 • Platné doklady totožnosti
 • Dostatečné zajištění úvěru

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY: PŮJČKY ACEMA CREDIT

1. Mohu ručit i nemovitostí rodinného příslušníka?

 • I tato varianta je možná. Pokud nedisponujete vlastní nemovistostí, kterou je možné úvěr od nás zajistit, lze samozřejmě se souhlasem třetí osoby úvěr zajistit i nemovitostí, ke které se nevztahuje Vaše vlastnické právo.

2. Jak rychle bude má žádost zpracována?

 • Více než 90% žádostí o úvěr umíme předběžně posoudit do několika málo minut. Do 24 hodin pak většinou znáte finální výsledek.

3. Mohu u Vás o úvěr požádat, když mám negativní záznam v registru?

 • Každá žádost je u nás posuzována individuálně a umíme si poradit i se složitější situací. Je možné získat finanční hotovost i pro vyplacení exekucí a veškerých dluhů.

Další informace

Kontaktní údaje:
Acema Credit U Libeňského pivovaru 63/2 Praha 8 - Libeň 181 00
Tel: 844 505 555 Mail: info@acema.cz
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 6408.
Datum oprávnění k činnosti: 04.05.2018