Půjčka ihned bez ručitele

Poslední aktualizace 08.10.2022

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned bez ručitele od 1000 Kč do 800.000 Kč

Co je půjčka ihned bez ručitele?

Půjčka ihned bez ručitele, poskytovaná online nebankovním subjektem, vyplacená v hotovosti nebo na účet je druh finančního produktu, který se obecně mezi spotřebiteli nazývá také jako expres půjčka bez ručitele, okamžitá půjčka bez ručitele, nebo rychlá půjčka bez ručitele. Její hlavní výsadou je urychlený schvalovací proces. Klient by tak měl obdržet okamžitý výsledek své žádosti a peníze by mu měly být vyplaceny ihned ještě v den jejího podání. Půjčky ihned mohou mít o něco vyšší úrokovou sazbu oproti klasickým. Nemusí to být ovšem pravidlem. Tento finanční produkt je vhodný pro spotřebitele, kteří potřebují disponovat s penězi okamžitě.

Půjčky ihned bez ručitele - výhody tohoto produktu

"Půjčka ihned bez ručitele" má spoustu výhod. Půjčte si jednoduše a bude vám k tomu postačovat pouze váš palec. Půjčka ihned bez ručitele má výhodný úrok s možností beplatného odkladu splátky. Vyplnění online žádosti vám nezabere více než tři munuty. Jednoduše vyplníte a odešlete. Půjčka ihned bez ručitele bude okamžitě posouzena a o výsledku budete ihned informováni.

Kdo může o půjčku ihned bez ručitele požádat?

Při půjčce ihned bez ručitele není potřeba mít příjem ze zaměstnání. Půjčka ihned bez ručitele je určena i OSVČ osobám resp. živnostníkům. Je také pro osoby pobírající dávky jako mateřská, rodičovský příspěvek nebo jiná sociální dávka. S půjčkami ihned bez ručitele mohou také počítat i klienti, jejichž příjem spočívá z brigád, z práce na dohodu nebo z příjmu pobírajícího z úřadu práce. V neposlední řadě je půjčka ihned bez ručitele určena i důchodcům a to jak invalidním tak strobním.