Půjčka ihned na fakturu

Poslední aktualizace 08.10.2022

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned na fakturu od 1000 Kč do 800.000 Kč

Co je půjčka ihned na fakturu?

Půjčka ihned na fakturu, ať už poskytovaná bankou nebo nebankovním subjektem, vyplacená v hotovosti nebo na účet je druh finančního produktu, který se obecně mezi spotřebiteli nazývá také jako expres půjčka na fakturu, okamžitá půjčka na fakturu, nebo rychlá půjčka na fakturu. Její hlavní výsadou je urychlený schvalovací proces. Klient by tak měl obdržet okamžitý výsledek své žádosti a peníze by mu měly být vyplaceny ihned ještě v den jejího podání. Půjčky ihned mohou mít o něco vyšší úrokovou sazbu oproti klasickým. Nemusí to být ovšem pravidlem. Tento finanční produkt je vhodný pro spotřebitele, kteří potřebují disponovat s penězi okamžitě.

Půjčky ihned na fakturu - výhody tohoto produktu

"Půjčka ihned na fakturu" má spoustu výhod. Půjčte si jednoduše a bude vám k tomu postačovat pouze váš palec. Půjčka ihned na fakturu má výhodný úrok s možností beplatného odkladu splátky. Vyplnění online žádosti vám nezabere více než tři munuty. Jednoduše vyplníte a odešlete. Půjčka ihned na fakturu bude okamžitě posouzena a o výsledku budete ihned informováni.

Kdo může o půjčku ihned na fakturu požádat?

Při půjčce ihned na fakturu není potřeba mít příjem ze zaměstnání. Půjčka ihned na fakturu je určena i OSVČ osobám resp. živnostníkům. Je také pro osoby pobírající dávky jako mateřská, rodičovský příspěvek nebo jiná sociální dávka. S půjčkami ihned na fakturu mohou také počítat i klienti, jejichž příjem spočívá z brigád, z práce na dohodu nebo z příjmu pobírajícího z úřadu práce. V neposlední řadě je půjčka ihned na fakturu určena i důchodcům a to jak invalidním tak strobním.