Půjčka na zuby

Dentální hygiena je pro komfortní život každého z nás velmi důležitá. V současnosti je však stomatologické vyšetření velmi drahou záležitostí. Pro mnoho lidí je tak jedinou možností vzít si půjčku. Ammado vám přináší možnost získání finančních prostředků pro tento účel a to jednoduchým způsobem.

Půjčka, která vám navrátí úsměv

Úsměv je v životě člověk velmi důležitý. Právě zubní problémy často zapříčiňují to, že se člověk přestane usmívat a vědomě se snaží zakrýt svou vadu. Zubní náhrady, implantáty, protézy a samotné stomatologické úkony stojí tisíce korun. Z průměrné mzdy, rodičovského příspěvku, či s důchodu je nemožné pokrýt takové výdaje. Vrátit si úsměv prostřednictvím půjčky je tak skutečně dobrý nápad.

Z půjčkou na zubní protézy

Pokud si vyplníte krátkou online žádost o půjčku, můžete získané peníze použít na zaplacení nové protézy či jiného stomatologického produktu. Stejně si z půjčky můžete uhradit samotné lékařské vyšetření a to aniž byste museli doložit účel půjčky. Ať už potřebujete cokoliv, jsme rádi, že vám můžeme pomoci.

Kolik si půjčit na nové zuby?

Výsledná suma za stomatologický zákrok je různorodá. Závisí především na samotném zákroku. Například cena za běžnou zubní protézu se pohybuje v rozmezí 10.000 Kč až 20.000 Kč. Tuto cenu však mohou ponížit nebo navýšit poplatky za vyšetření Pokud potřebujete zjistit přesnou částku, obraťte se na svého zubaře.

Výše půjček na zuby

Půjčit si můžete od 10.000 až do 800.000 Kč. Není třeba doložit jméno a adresu zubního lékaře a ani samotné zubní vyúčtování. Jednoduše si půjčíte tolik, kolik potřebujete a to bez toho, abyste museli cokoli dokládat.