Půjčka + pojištění

Pojištěna půjčka vás chrání v případě nečekaných situaci jako je ztráta zaměstnání či náhlé onemocnění. Získat ji můžete až do výše 800.000 Kč s pojistným balíčkem dle vlastního výběru. Pojistěte si svou půjčku i vy a buďte o krok vpřed před samotnou náhodou. Pojištěné půjčky jsou novým moderním způsobem ochrany spotřebitele, které chrání klienty v situacích, kdy to nejvíce potřebují.

Půjčka s pojištěním

Vaši novou pojistnou půjčku si můžete zabalit do pojistného balíčku následujících možností.

  • v případě ztráty zaměstnání
  • v případě závažné nemoci
  • v případě onemocnění
  • v případě úrazu
  • v případě pracovní neschopnosti

Půjčka s pojištěním vás tak chrání při každé situaci, v níž může být ohrožen váš finanční rozpočet. Je moudřejší při uzavírání smlouvy o půjčce zakomponovat i pojistnou smlouvu. V dobách náhlé změny totiž může pojištění půjčky obrovským způsobem napomoci ke stabilitě finančních zdrojů klienta. Pojištění půjčky však není samozřejmostí každé nebankovní společnosti. Vy tak můžete získat exkluzivní možnost získat pojištěnou půjčku a to jednoduše online.

Pro koho je půjčka s pojištěním určena?

Půjčka s pojistkou je určena pro každého klienta, který má o takový druh úvěru zájem. Není třeba splňovat žádné podmínky ani kritéria. Půjčka s pojištěním je rovněž dostupná online a tak není potřeba ani osobní žádání.

Kdo pojistí půjčku?

Pojištění půjčky je vždy uzavřené s jednou s pojišťoven podnikajících v České republice. Klient (pojistník) tak uzavře pojistnou smlouvu s třetí stranou a to prostřednictvím zjednodušené online formy. Poplatek za pojištění bude z měsíční splátky odesílat přímo finanční společnost na účet pojišťovny a v případě pojistné události, bude splátky za půjčku hradit pojišťovna namísto klienta.


Kolik stojí půjčka s pojištěním

Cena pojištění půjčky stanovena na základě šířky pojistného balíčku, který si klient sám vybere a to ihned po schválení půjčky. Klienti mají na výběr od základního balíčku pojištění až po komplexní pojištění, které v sobě zahrnuje všechny nečekané situace jako ztráta zaměstnání, úraz, nemoc a jiné. Výše měsíční platby za pojištění půjčky je od 5% až do 13% ze splátky, který klient splácí za půjčku.

Půjčka s pojištěním online

Vyplňte si krátkou online žádost o půjčku s pojištěním a získejte ji ještě dnes. Půjčit si můžete od 10.000 Kč až do 800.000 Kč a to s dobou splatnosti od 12 měsíců až do 84 měsíců. Svou novou pojištěnou půjčku získáte online prostřednictvím internetu.