Půjčka pro Slováky

Online půjčka pro Slováky
Online půjčka pro Slováky

Ammado vám přináší skutečně dostupnou půjčku pro Slováky i s trvalým pobytem na Slovensku, kterou můžete získat jednoduše online během pár minut. Půjčka, na kterou vás odkážeme je dostupná nonstop a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jde prakticky o jedinou online půjčku schválenou Slovákům, který v současnosti žijí v ČR.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčka je ve výši od 10.000 Kč do 800.000 Kč a se splatností 8 let. Pokud chcete jen menší částku, můžete požádat o MINI půjčku do výplaty, kterou získáte do 20.000 Kč se splatností 15, 20, 30, 60 a 90 dní.

Online půjčka pro Slováky

Výhodou této online půjčky pro Slováky je její rychlost. Finanční produkty MAXI půjčka a MINI půjčka získáte jednoduše online. Postačí vám k tomu internetové připojení a pár minut vašeho času.

Potřebné dokumenty k půjčce

Ke schválení půjčky pro Slováky Vám bude postačovat bankovní účet vedení v České republice, české mobilní telefonní číslo, minimální věk 18 let a platný občanský průkaz.

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned do 20.000 Kč se splatností až 90 dní

NEZTRÁCEJTE ANI MINUTU!

Získejte půjčku ihned do 800.000 Kč se splatností až 8 let

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY PŘI PRODUKTU: PŮJČKA PRO SLOVÁKY

Mohu získat půjčku i když nemám v ČR pobyt?

Ano, i v tomto případě o půjčku můžete požádat. Pobyt v ČR není podmínkou.

Musím být zaměstnán když si chci půjčit?

Ano, jako Slovák musíte mít příjem ze zaměstnání. Pokud pracujete prostřednictvím pracovní agentury, takový příjem je také akceptován.

Jak si zažádat o půjčku pro Slováky?

Stačí si vybrat produkt, o který máte zújem. MAXI nebo MINI půjčku a vyplnit si krátkou online žádost, kterou jednoduchým kliknutím odešlete k nám na zpracování.

Potřebuji k žádosti bankovní účet?

Ano, vlastnit bankovní účet v České republice je podmínkou a to z důvodu ověření vaší identity. Aby mohla být půjčka získána online bez potřeby návštěv poboček, je bankovní účet jediným možným řešením. V České republice lze otevřít bankovní účet i bezplatný a vedený bez poplatků. Postačuje k tomu platný občanský průkaz.

Jaké jsou možnosti vyplacení v hotovosti?

Samozřejmě si můžete nechat vyplatit od věřitele půjčku pro Slováky i v hotovosti. Možností je více, jako například osobní vyzvednutí na pobočce, doručení peněz úvěrovým pracovníkem, ale i například může být vyplacena půjčka pro Slováky na benzínce.


Půjčka pro Slováky na směnku

Není třeba vyhledávat takový riskantní finanční produkt. Půjčky na směnku představují riziko a Ammado jejich nedoporučuje. Jak jsme psali již v úvodu. Námi nabízená půjčka pro Slováky je prakticky jedinou půjčkou na Českém trhu, kterou můžete získat i reálně. Využijte proto naši nabídku a požádejte si online ještě dnes.

Nejnovější články z magazínu

Přečtěte si jako první, co je nového

Světová banka představila tři scénáře vývoje světové ekonomiky v letošním a příštím roce a analyzovala pravděpodobnost recese.

Ať už je vaším příjmem starobní důchod nebo invalidní, o půjčku ihned si můžete požádat jednoduše z vašeho domu. Samozřejmostí je odeslání finančních prostředků ihned po schválení a jednoduché doložení příjmu.

Po napadení bezbranného státu Ukrajina agresorem Ruskem byla přijata řada sankcí. Jedním z nich bylo vyloučení agresivního Ruska ze systému SWIFT. Co to sakra je SWIFT a jak funguje? Prozradíme na následujících řádcích.

Napadlo vás někdy: "Kdyby mi někdo platil za můj čas na Facebooku, zbohatl bych"? Pokud jste dostatečně podnikaví a využijete správné příležitosti, někdo vám za to zaplatí. Zda zbohatnete, záleží jen na vás.