Půjčka pro Slováky

Ammado vám přináší skutečně dostupnou půjčku pro Slováky i s trvalým pobytem na Slovensku, kterou můžete získat jednoduše online během pár minut. Půjčka, na kterou vás odkážeme je dostupná nonstop a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jde prakticky o jedinou online půjčku schválenou Slovákům, který v současnosti žijí v ČR.

Kolik si můžete půjčit?

První půjčka je ve výši 100 EUR a se splatností 28 dní. V případě, že uhradíte své závazky včas, můžete čerpat při další půjčce až 350 EUR. Peníze se posílají na bankovní účet nebo formou poštovní poukázky.

Mini hotovost, která vám pomůže

Po prokliků se na nebankovní společnost si podejte online žádost v slovenském jazyce. Protože máte trvalý pobyt na Slovensku, je nutné ponechat Slovenskou verzi webu. Jednoduše si následně vyplňte žádost a počkejte na schválení. Peníze vám budou po schválení půjčky okamžitě odeslány.


Půjčky pro Slováky ihned schválené

Výhodou této online půjčky pro Slováky je její rychlost. Mini půjčka patří totiž na Slovensku k nejrychlejším a nejdostupnějším půjčkám. Další výhodou je, že se neprověřují registry a o půjčku si můžete požádat i když nemáte dlouhodobý příjem.


Půjčka pro Slováky na směnku

Není třeba vyhledávat takový riskantní finanční produkt. Půjčky na směnku představují riziko a Ammado jejich nedoporučuje. Jak jsme psali již v úvodu. Námi nabízená půjčka pro Slováky je prakticky jedinou půjčkou na Českém trhu, kterou můžete získat i reálně. Využijte proto naši nabídku a požádejte si online ještě dnes.