Půjčka zdarma

Půjčte si do výplaty a získejte první půjčku bez poplatků a úroků. Půjčky před výplatou se nyní vyplatí. Vyberte si svou půjčku před výplatou a získejte ji s nula procentním úrokem a bez poplatků. Jedině u nás nepřeplatíte ani halíř. Stoprocentní sleva pro všechny nové klienty. Vyberte si z naší nabídky produkt, který vám vyhovuje a získejte finanční prostředky již do 5 min. Veškeré námi nabízené společnosti, které poskytují první půjčku zcela zdarma, splňují veškeré právní normy České republiky a na jejich činnost dohlíží Česká národní banka. Zaručujeme Vám, že níže uvedené společnosti Vám půjčí transparentně a zcela zdarma.


Půjčky zdarma se vyplatí

Půjčka zdarma je stejně výhodná jako půjčka od přítele - je zcela bez poplatku a tak klient nepřeplatí ani o korunu navíc. Výhodou půjček zdarma je, že se nemusíte nikoho doprošovat a nikomu recipročně zavazovat. Jednoduše si půjčíte a využijete svou půjčku na jakýkoliv účel.

Vyberte si z naší nabídky

Na naší stránce aktualizujeme pravidelně všechny úvěrové společnosti, které poskytují produkt půjčky zdarma. Ve většině případů se jedná o takzvané mikroúvěry. To znamená, že jde o půjčky na pár dní nebo lidově řečeno - půjčky do výplaty.


Proč se nabízejí půjčky zdarma?

Půjčky zdarma jsou dobrým marketingovým tahem. Aby výpůjční společnost získala nové klienty, musí jim nabídnout něco, co se jim vyplatí. Spotřebitel tak může využít situace, že na českém trhu je velký počet nebankovních subjektů, které takový typ půjčky poskytují a tím pádem nastává obrovský konkurenční boj ve prospěch spotřebitele. Chytrý spotřebitel ví, že využít takovou příležitost se vyplatí. Pokud potřebuje půjčku i v budoucnu, sáhne vždy po společnosti, v níž ještě neměl závazek, aby dostal znovu půjčku zdarma.

Půjčka zdarma a bez dokládání

Výhodou půjček do výplaty je i fakt, že se dají získat online a zcela bez dokladování. Klient tak nemusí běhat za svým zaměstnavatelem a vyžadovat od něj potvrzení o příjmu nebo stahovat výpisy z účtu. Jednoduše si jen podá krátkou žádost, která mu bude během pár minut schválena.


Co je půjčka do výplaty

Termín půjčka do výplaty představuje typ finančního produktu, který je určen spotřebiteli na pár dní, většinou jde o 30-ti denní lhůtu splatnosti.
Tyto mikroúvěry, lidově nazývané i půjčky před výplatou, jsou dostupné každému klientovi a to i s nižším příjmem, nezaměstnaným, maminkám na mateřské, nebo pracujícím na dohodu.

Nejlevnější půjčka je zdarma

Výhodou internetové doby je i fakt, že online produkty, tedy produkty dostupné na internetu, jsou rozšířené a to natolik, že je jimi přesycen trh. Chytrý klient ví, že taková situace se dá využít v jeho prospěch. A tak hledá produkt při kterém ušetří.


ČASTÉ DOTAZY: Půjčka zdarma

1. Je půjčka zdarma skutečně zdarma?

Ano, pokud půjčku před výplatou splatíte v termínu splatnosti, tak úvěrové společnosti vám nebudou účtovat žádné poplatky ani úroky. Získáte tak výhodnou půjčku zdarma, bez zbytečného dokládání a průtahů.

2. Jak požádám o půjčku zdarma?

Vyberte si jeden z našich produktů, který vám vyhovuje a na stránce partnera si vyplňte kratičkou žádost, jejíž vypsání vám nezabere ani 5 min.

3. Je bankovní účet potřebný?

Ve většině případů je bankovní účet potřebný. Bankovní účet se vyžaduje z důvodu ověření totožnosti klienta. Některé úvěrové společnosti však takovou verifikaci nevyužívají. Půjčky zdarma se dají získat i prostřednictvím poštovní poukázky nebo výplatou v hotovosti.