Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Půjčka pro matky na rodičovské dovolené

10.05.2023
Půjčka pro matky na rodičovské dovolené
Půjčka pro matky na rodičovské dovolené

Ammado půjčka pro osoby na mateřské dovolené je jednoduchá a rychlá. Pokud pobíráte rodičovský nebo mateřský příspěvek a potřebujete si půjčit, tak právě vám je naše půjčka určena.

Půjčky na MD jsou od 5000 až do 100.000 Kč. Doba splatnosti půjčky je od 1 až do 7 let. A v případě neschopnosti splácet můžete využít odklad splátek až na čtyři měsíce zdarma. Požádejte si o naši půjčku a ušetřete na poplatcích. U nás jsou půjčky rychlé, jednoduché, bez poplatků a za skvělý úrok pouze 8,4% ročně.

Půjčka pro osoby na mateřské dovolené online

Máme pro vás dobrou zprávu. Půjčit si můžete jednoduše online prostřednictvím internetu. Pokud je váš zdroj příjmu mateřská dovolená nebo rodičovský příspěvek, máte možnost získat půjčku ihned. Stačí si vyplnit krátký formulář a peníze mohou být vaše. Schválení půjčky je přitom otázka pár minut a finanční prostředky obdržíte buď obratem na účet nebo poštovní poukázkou.

Jaké doklady jsou potřeba?

Pro získání půjčky pro matky na rodičovské dovolené není potřeba dokladování. Klient si tak nemusí dělat starosti se sháněním potřebných dokumentů. Společnost nenahlíží do registrů a vyplaceny peníze nejsou vázány na bankovní účet. Celý proces schvalování probíhá v režimu online bez nutnosti osobního setkání.

Kolik si mohu půjčit?

Po vyplnění základních údajů vám systém okamžitě zobrazí nabídku, ze které si vyberete výši půjčky. Záleží jen na vaší volbě, kolik si půjčíte. Maximálně je však možné půjčit si 100.000 Kč

Mohu půjčku předčasně splatit?

Ano, půjčku pro maminky na MD a (půjčka pro matky na rodičovské dovolené)  je možné splatit i předčasně a to bez poplatku.

Je možné odložit splátku?

Ano, tato možnost existuje a klient si sám může zvolit období, během kterého se mu splátka odloží. Ne vždy jde totiž vše podle plánu a uvědomujeme si to i my. Pokud se dostanete do situace, že vám prostě na splátku již nezůstane, kontaktujte ihned správce půjčky a dohodněte se o posunutí termínu. Získáte tak potřebný čas na normalizaci vašich finančních nákladů a budete tak moci pokračovat se splácením bez prodlení

Jak dlouho trvá schválení půjčky?

Prakticky okamžitě po doručení vaší žádosti. Samozřejmě posudková činnost není z organizačních důvodů dostupná v nočních hodinách.

Získáte půjčku na MD a rodičovský příspěvek

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku.

Půjčka na rodičáku

Získání půjčky na MD (nebo: půjčku pro matky na rodičovské dovolené) prostřednictvím Ammado je bezplatné. Za naše online služby si neúčtujeme žádné poplatky a nikdy účtovat nebudeme. Portál Ammado funguje více než 7 let a během této doby pomohlo tisícům rodičů získat finanční prostředky. Přidejte si k ním i vy a požádejte si o půjčku ještě dnes.

Půjčka pro maminky na RD

Samozřejmostí je, že půjčka prostřednictvím Ammado je určena i pobírajícím rodičovského příspěvku (RD). Rozdíl mezi příspěvkem "mateřská dovolená" a "rodičkovský příspěvek" je tak pouze v názvu.


Důležité otázky k půjčce na mateřské a RD

1. Jak dlouho trvá schválení půjčky na MD a RD?

Půjčku můžete získat téměř okamžitě. Z pravidla do 24 hodin. Tento termín však počítá už i s převodem finančních prostředků.

2. Mohu žádat o půjčku na mateřské i když mi končí do 3 měsíců?

O půjčku je možné žádat kdykoliv. Nezáleží na datu ukončení MD nebo rodičovského příspěvku.

3. Je možný u tohoto typu půjčky bezplatný odklad splátek?

Ano, v případě potřeby je možné požádat o bezplatný odklad splátky. Vždy je však nutné takovou žádost podat telefonický, prostřednictvím e-mailu, osobně nebo poštou.

4. Mohu půjčku na MD a RD splatit předčasně a je to bezplatné?

Půjčku určenou pro matky na MD nebo rodičovském příspěvku je možné vyplatit i předčasně a to bez poplatků a sankcí.


Fill out my online form.
Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Hodnocení klientů 4.9/5 - 867 hlasů

Sledujte nás na Youtube


Naštěstí existuje několik míst, kde si můžete půjčit peníze bez úroků. Je však důležité být opatrný a pečlivě si přečíst všechny podmínky, protože někdy mohou být "bezúročné půjčky" spojeny s poplatky nebo sankcemi za pozdní splacení. Zde vám přinášíme několik možností.

Při výběru nejvhodnější půjčky je důležité porovnat různé možnosti, zkontrolovat všechny poplatky a podmínky a zvážit, jak půjčka zapadá do vašich dlouhodobých finančních plánů. Je také dobré poradit se s finančním poradcem.

Úvěr na splátky, známý také jako splátkový úvěr nebo půjčka na splátky, je typ úvěru, který si dlužník bere s dohodnutým splátkovým kalendářem. Tyto splátky jsou obvykle stanoveny v pravidelných měsíčních intervalech.

Kuvajtský dinár, označovaný jako KWD, je měna používaná v Kuvajtu, malém bohatém arabském emirátu na pobřeží Perského zálivu. Jeho historie i současnost jsou úzce spjaty s bohatstvím a stabilitou země, která se stala významným hospodářským centrem Blízkého východu. V tomto článku se podíváme na vznik, vývoj a současný stav kuvajtského dináru.

Polský zlotý, oficiální měna Polska, má své kořeny ve 14. století, kdy byl zaveden za vlády Kazimíra III. Velikého. Původně se jednalo o zlatou minci zvanou zlote złote, což znamená "zlatý zlat". Tento název byl odvozen od polského slova "złoty", které znamená "zlatý". Ve středověkém Polsku byly používány také stříbrné a měděné mince pro obchod a...