Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Půjčka pro matky na rodičovské dovolené

14.09.2022
Půjčka pro matky na rodičovské dovolené
Půjčka pro matky na rodičovské dovolené

Ammado půjčka pro osoby na mateřské dovolené je jednoduchá a rychlá. Pokud pobíráte rodičovský nebo mateřský příspěvek a potřebujete si půjčit, tak právě vám je naše půjčka určena.

Půjčky na MD jsou od 5000 až do 100.000 Kč. Doba splatnosti půjčky je od 1 až do 7 let. A v případě neschopnosti splácet můžete využít odklad splátek až na čtyři měsíce zdarma. Požádejte si o naši půjčku a ušetřete na poplatcích. U nás jsou půjčky rychlé, jednoduché, bez poplatků a za skvělý úrok pouze 8,4% ročně.

Půjčka pro osoby na mateřské dovolené online

Máme pro vás dobrou zprávu. Půjčit si můžete jednoduše online prostřednictvím internetu. Pokud je váš zdroj příjmu mateřská dovolená nebo rodičovský příspěvek, máte možnost získat půjčku ihned. Stačí si vyplnit krátký formulář a peníze mohou být vaše. Schválení půjčky je přitom otázka pár minut a finanční prostředky obdržíte buď obratem na účet nebo poštovní poukázkou.

Jaké doklady jsou potřeba?

Pro získání půjčky pro matky na rodičovské dovolené není potřeba dokladování. Klient si tak nemusí dělat starosti se sháněním potřebných dokumentů. Společnost nenahlíží do registrů a vyplaceny peníze nejsou vázány na bankovní účet. Celý proces schvalování probíhá v režimu online bez nutnosti osobního setkání.

Kolik si mohu půjčit?

Po vyplnění základních údajů vám systém okamžitě zobrazí nabídku, ze které si vyberete výši půjčky. Záleží jen na vaší volbě, kolik si půjčíte.

Mohu půjčku předčasně splatit?

Ano, půjčku pro maminky na MD a (půjčka pro matky na rodičovské dovolené)  je možné splatit i předčasně a to bez poplatku.

Je možné odložit splátku?

Ano, tato možnost existuje a klient si sám může zvolit období, během kterého se mu splátka odloží. Ne vždy jde totiž vše podle plánu a uvědomujeme si to i my. Pokud se dostanete do situace, že vám prostě na splátku již nezůstane, kontaktujte ihned správce půjčky a dohodněte se o posunutí termínu. Získáte tak potřebný čas na normalizaci vašich finančních nákladů a budete tak moci pokračovat se splácením bez prodlení

Jak dlouho trvá schválení půjčky?

Prakticky okamžitě po doručení vaší žádosti. Samozřejmě posudková činnost není z organizačních důvodů dostupná v nočních hodinách.

Získáte půjčku na MD a rodičovský příspěvek

Vyplňte nezávaznou žádost o okamžitou nabídku na půjčku.

Půjčka na rodičáku

Získání půjčky na MD (nebo: půjčku pro matky na rodičovské dovolené) prostřednictvím Ammado je bezplatné. Za naše online služby si neúčtujeme žádné poplatky a nikdy účtovat nebudeme. Portál Ammado funguje více než 7 let a během této doby pomohlo tisícům rodičů získat finanční prostředky. Přidejte si k ním i vy a požádejte si o půjčku ještě dnes.

Půjčka pro maminky na RD

Samozřejmostí je, že půjčka prostřednictvím Ammado je určena i pobírajícím rodičovského příspěvku (RD). Rozdíl mezi příspěvkem "mateřská dovolená" a "rodičkovský příspěvek" je tak pouze v názvu.


Důležité otázky k půjčce na mateřské a RD

Jak dlouho trvá schválení půjčky na MD a RD?

Půjčku můžete získat téměř okamžitě. Z pravidla do 24 hodin. Tento termín však počítá už is převodem finančních prostředků.

Mohu žádat o půjčku na mateřské i když mi končí do 3 měsíců?

O půjčku je možné žádat kdykoliv. Nezáleží na datu ukončení MD nebo rodičovského příspěvku.

Je možný u tohoto typu půjčky bezplatný odklad splátek?

Ano, v případě potřeby je možné požádat o beplatný odklad splátky. Vždy je však nutné takovou žádost podat telefonický, prostřednictvím e-mailu, osobně nebo poštou.

Mohu půjčku na MD a RD splatit předčasně a je to bezplatné?

Půjčku určenou pro matky na MD nebo rodičovském příspěvku je možné vyplatit i předčasně a to bez poplatků a sankcí.
Fill out my online form.
Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Hodnocení klientů 4.9/5 - 788 hlasů


Sledujte nás na Youtube


Světová banka představila tři scénáře vývoje světové ekonomiky v letošním a příštím roce a analyzovala pravděpodobnost recese.

Ať už je vaším příjmem starobní důchod nebo invalidní, o půjčku ihned si můžete požádat jednoduše z vašeho domu. Samozřejmostí je odeslání finančních prostředků ihned po schválení a jednoduché doložení příjmu.

Po napadení bezbranného státu Ukrajina agresorem Ruskem byla přijata řada sankcí. Jedním z nich bylo vyloučení agresivního Ruska ze systému SWIFT. Co to sakra je SWIFT a jak funguje? Prozradíme na následujících řádcích.

Napadlo vás někdy: "Kdyby mi někdo platil za můj čas na Facebooku, zbohatl bych"? Pokud jste dostatečně podnikaví a využijete správné příležitosti, někdo vám za to zaplatí. Zda zbohatnete, záleží jen na vás.