Všechny nebankovní půjčky

Jedině na Ammado najdete všechny nebankovní půjčky pod jednou střechou. Můžete si vybrat z produktů jako nebankovní půjčka MAXI, MINI půjčka do výplaty, Půjčka ihned, Půjčka bez registru, Půjčka online nebo Konsolidační půjčka. Už nemusíte hledat jinde. Všechny typy půjček pod jednou střechou a dostupné online.


Nebankovní půjčka MAXI

Jedná se o klasický finanční produkt nebankovní půjčky, která je dostupná bez uvedení účelu. Čerpání půjčky je možné již od 10.000 Kč s maximálním stropem 800.000 Kč. Splatnost nebankovní půjčky MAXI je od 1 až do 8 let. Půjčku získáte jednoduchým vyplněním online žádosti a to nejpozději do 24 hodin od požádání.


MINI půjčka do výplaty

Jde o finanční produkt půjčky do výplaty se splatností maximálně 90 dní. Půjčku do výplaty je možné získat již od 1000 Kč až do 20.000 Kč a to online procesem bez nutnosti přísného dokládání příjmu. Mini půjčku do výplaty využívají častokrát klienti, který se dostali do náhlé finanční tísni nebo klienti, kteří potřebují peníze mít na svém bankovním účtu okamžitě. Tento produkt se řadí mezi mikroúvěry.


Půjčka ihned

Půjčka ihned má specifikaci hlavně v tom, že posouzení je zkráceně a tak klient získá prostředky ještě v den odeslání žádosti. Půjčku ihned je možné čerpat ve výši od 10.000 Kč až do výše 800.000 Kč stejně jako nebankovní půjčku MAXI a jediným rozdílem mezi těmito finančními produkty je zrychlený proces schválení.


Půjčka bez registru

Finanční produkt Půjčka bez registru vystihuje svůj charakter už samotným názvem. Je určen především klientům, který se nějakým způsobem ocitly v bankovním nebo nebankovním registru. Při tomto produktu je třeba počítat s vyšší cenou nakolik z pohledu věřitele jde o riskantnější investici. Půjčku bez registru je možné získat od 10.000 Kč až do výšky 800.000kč.


Půjčka online

Půjčka online patří mezi populární finanční produkty, protože pro její získání nepotřebuje zájemce žádné fyzické dokladání jakýchkoliv dokumentů. Celou půjčku si klient zajistí jednoduše přes počítač, tablet nebo mobilní telefon. Peníze z půjčky online se posílají výlučně klientům na bankovní účet a při tomto druhu úvěru není možné klientovi vyplatit půjčenou částku v hotovosti nebo poštovní poukázkou oproti ostatním finančním produktům kde tato možnost je.


Konsolidační půjčka

Dobrým způsobem jak se zbavit předražených půjček a úvěrů je zvážení refinancování prostřednictvím Konsolidační půjčky. Tento produkt je určen hlavně klientům, kteří mají více půjček a jejich situace se stává finančně neúnosná, nebo pro klienty, který uzavřeli nevýhodnou nabídku a půjčku si chce vyplatit předčasně. Konsolidovat půjčky může klient tak jak bankovní, tak i nebankovní. Konsolidace je možná až do výše 800.000 Kč a pro její získání stačí odeslání online žádosti.


Všechny nebankovní půjčky u nás

Jedině prostřednictvím Ammado můžete všechny tyto nebankovní půjčky získat pod jednou střechou. Vyberte si finanční produkt, který vám nejvíce vyhovuje a odešlete svou online žádost. Všechny nebankovní půjčky se řídí zákony ČR a samotný věřitel disponuje licencí České národní banky.